جو بایدن نامزد-در-انتظار با صبر

توسط بیل بارو, Alexandra Jaffe و خواهد Weissert | آسوشیتد پرس

واشنگتن — در سه هفته پس از فوران چاه نفت خود را پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه جو بایدن به عنوان حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری-در-انتظار. اما در میان عدم اطمینان از coronavirus همه گیر قرار داده و تاکید در انتظار.

بایدن دارای یک اصل غیر قابل عبور نماینده رهبری بیش از گذشته خود باقی مانده رقیب برنی ساندرز هنوز سناتور ورمونت باقی مانده در مسابقه. و با چندین ایالت به تأخیر انداختن مقدماتی خود را برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ویروس بایدن نمی تواند رسیدن به اکثریت لازم متعهد کنوانسیون نمایندگان تا ماه مه یا ژوئن.

معاون سابق رئیس جمهور که با افتخار خود را یک “لامسه سیاستمدار” نمی تواند تعقیب کسانی که رای عمومی است چرا که او اساسا محدود به دلاور خانه مانند هر آمریکایی دیگر در یک شبه ملی شده است. او در مبارزات انتخاباتی جدید مدیر و کارکنان خود را در حال کار از خانه بیش از حد.

در حال حاضر بایدن انتخاباتی چاره ای جز به آغوش بی سابقه سیاسی برزخ.

“سه هفته پیش ما در آستانه سقوط به عنوان یک کمپین بنابراین این یک پدیده اخیر گفت:” بایدن مشاور ارشد آنیتا دان اصرار دارد که 77 ساله با نامزد باقی مانده متمرکز در بازی نقش مولد در coronavirus پاسخ و دوخت یک لباس نامزدی مبارزه است که او را نمی بینم به عنوان به پایان رسید.

“ما به شکل از چگونه برای قرار دادن با هم یک انتخابات برای این زمان دشوار” دان گفت.

بایدن است که اعتماد به نفس کافی در موقعیت خود در مبارزات انتخاباتی شرکت رئیس Cedric ریچموند گفت که او شروع به در نظر گرفتن امکانات برای یک همسر در حال اجرا. اما ریچموند گفت: هیچ پروسه بررسی را آغاز کرده است به صورت جدی.

سابق خود را دموکراتیک ریاست جمهوری رقبای coalesced اطراف او بیش از حد. روز چهارشنبه به تنهایی در هاوایی تشکر. Tulsi Gabbard کاهش یافته و از نژاد و انداخت او پشتیبانی کامل پشت بایدن و نیویورک بهداشت ، کریستن جیلیبرند گفت در توییتر که بایدن به حال “تجربه مناسب و همدلی و شخصیت منجر شود.”

بایدن اعلام کرد جن اومالی دیلون جانباز دموکراتیک عمل به عنوان جدید خود را مدیر کمپین در مارس 12, دو روز پس از دور دیگری از اصلی پیروزی های گسترده تر منجر می شود بیش از Sanders. اما در همان جمع که در آن اومالی دیلون معرفی شد, او و دان گفت: کارکنان آنها سازندگان: فیلادلفیا ستاد و دیگر بایدن دفاتر. اجتماعی در حال حاضر فاصله گرفتن نگه ملی بایدن و همسرش جیل خطاب به گروه های تلفنی خود را از ویلمینگتون صفحه اصلی.

مبارزات انتخاباتی وعده داده است در انتظار ساخت را از یکی از بستگان بند کفش کارکنان – رشد شده مانع بایدن را متناقض جمع آوری کمک های مالی خود را تا زمان های اخیر اولیه پیروزی – به یک ملی رد پای خور یک نامزد. اما به عنوان اومالی دیلون توطئه های کلی انتخابات استراتژی کمی وجود دارد شواهدی وجود دارد که توده استخدام قریب الوقوع است.

اندرو بیتس اجرا می شود که بایدن را “پاسخ سریع” ارتباطات واحد گفت: کمپین استخدام “افراد با استعداد از دیگر ریاست جمهوری مبارزات و از جاهای دیگر است.” در عین حال برخی از کارکنان از بین رفته مبارزات آسوشیتدپرس گفت آنها تا به حال تنها اولیه مکالمات با هیچ پیگیری و دیگران گفته بودند به کمپین گفت: نیست استخدام برای نقش خود را در آینده است.

مردم صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به محافظت از شغل خود چشم انداز.

دیجیتال اعانه ادامه با کمپین فشار معمول متون و ایمیل درخواست کوچک-دلار سهم.

اما دلار بالا رویدادهای مالی در انتظار هستند از جمله هر گونه احتمال مشترک جمع آوری کمک های مالی توافق با کمیته ملی حزب دموکرات. که معامله به طور معمول جعلی بین نامزد و حزب اجازه می دهد فردی megadonors به کمک صدها هزار دلار به هر حزب و برخی بایدن عملیات نمایی ضرب معمول $2,800 محدودیت در کمک فردی به بایدن مبارزات انتخاباتی. اما قلاب است که جمع آوری کمک های مردمی رویکرد در حال مغرور فرد در حوادث است که اجازه می دهد اهداکنندگان تماس نزدیک با یک می شود رئیس جمهور. هیچ کس نمی داند که آن اتفاق می افتد دوباره.

در ضمن بایدن و دستیاران خود را نیز باید واکنش نشان می دهند به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تحولات در شیوع کروناویروس و پاسخ. در حالی که رقبا به وقت رئیس جمهور همیشه بازی در یک نقش ارتجاعی که به ویژه برای بایدن که ساخته شده او در تمام مبارزات انتخاباتی به عنوان یک مجاورت با مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما در حال حاضر تهمت و تیم خود را حتی بیشتر غالب رسانه های بلند گو حرف زدن با یک حلقه بی پایان از کاخ سفید جلسات کنگره و دسیسه در پاسخ به بحران است.

به عنوان مثال بایدن استفاده رسمی و آدرس پان مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ عنوان کند و ناکافی است. در عین حال پس از رئیس جمهور را امضاء کرده است یک بسته کمک های اولیه و تایید یک برنامه گسترده به صورت مستقیم کمک به هر فرد بالغ آمریکایی — روشن است که تأکید مشکل بایدن ممکن است در مقابله با یک “جبهه-ایوان کمپین” از دلاور.

“من فکر می کنم شما را دیده ام در هفته گذشته بدیهی است که معاون رئیس جمهور است رفتن به قرار دادن سیاست ملاحظات پیش از ملاحظات سیاسی,” دان گفت.

فوری کارت های وحشی برای بایدن هستند ساندرز و تغییر تقویم اصلی.

هر چند طولانی اولیه می تواند استطاعت بایدن رسانه افکن و جمع آوری کمک قلاب او ممکن است در غیر این صورت نمی توانید ساندرز’ طولانی حضور نیز تاخیر هر گونه تلاش برای متحد کردن حزب که آسیب دیده بود در سال 2016 توسط یک اصلی مبارزه بین ساندرز و هیلاری کلینتون.

ریاضی وجود ندارد به اندازه کافی نمایندگان در آوریل برای بایدن به ادعای نامزدی. اما به احتمال زیاد او می خواهم نیاز به پیروزی 75 درصد از نمایندگان از برنامه ریزی مسابقات به پیروزی نامزدی آشکار در مارس 19 با ساندرز هنوز هم در مسابقه. اگر او نمی کند 2 ژوئن خواهد خود را تبدیل به بیشتر به احتمال زیاد تاریخ عقد.

حداقل بایدن و ساندرز نشان داده اند آنها نمی فرود به یک مبارزه تلخ.

ساندرز در خانه بود در ورمونت در روز پنج شنبه شروع به صحبت می کنند به بالا حامیان خود را در مورد کمپین رفتن به جلو. تیم خود را درک کرده و عملا هیچ شانسی در نامزدی, اما آنها نیز گفت: ساندرز می خواهد به ترک در شرایط خود را دارد.

مشاوران صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد کمپین تفکر گفت: ساندرز به آنها داده می شود و هیچ نشانه ای از جدول زمانی خود را.

در یک پنج شنبه ایمیل به حامیان ساندرز نیست درخواست برای کمک های مبارزات انتخاباتی برای دومین مستقیم روز — نشانه ای از او نمی تواند در این مسابقه بسیار طولانی — اما در عوض به دنبال ورودی در مورد بهترین روش برای مبارزه با بهداشت عمومی و اقتصادی اثرات coronavirus.


بارو گزارش از آتلانتا. آسوشیتد پرس نویسنده ست Borenstein در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>