Jivox لرزش تصویری عضویت به فرد CTV تبلیغات


سیستم جدید کوتاه, خلاق, فرآیند تولید

Jivox راه اندازی کرده است یک شخصی پویا خلاق و بهینه سازی محصول برای تلویزیون متصل و بازار آن است که کار با لرزش رسانه ها به اهرم داده و اول مخاطب بینش مربوط به تحویل پیام و یک به یک مشتری ad تجربه.

این Jivox سیستم اجازه می دهد تا مارک برای بهینه سازی پیام ها و خلاق با توجه به جمعیت, منافع, مکان و زمان و فصل تعطیلات, آب و هوا و زبان به سرعت از بین بردن روز یا چند هفته از فرایند تولید. که باعث افزایش اثربخشی تلویزیون کمپین شرکت گفت.

“تلویزیون متصل است و یکی از سریعترین رشد حوزه رسانه های دیجیتال مصرف. در حال حاضر مخاطبان تلویزیون هستند و نشانی که ارائه مارک های با فرصت فوق العاده ای برای شخصی سازی تبلیغات خود را به فرد و خانواده و بینندگان گفت:” دیاز Nesamoney مدیر عامل و موسس Jivox. “ما خوشحال هستیم که به این قابلیت جدید و بینش به مشتریان اجازه می دهد آنها را به گسترش omni-کانال مبارزات به طور فزاینده ای حیاتی متوسط و توانمند سازی آنها برای برقراری ارتباط با مخاطبان جدید با سابقه شخصی.”

این Jivox سیستم ایجاد می کند با وضوح بالا در زمان واقعی ویدیو برای CTV و با استفاده از یک برچسب است که با این نسخهها کار در تمام ناشران برای آگهی های مختلف و اندازه و میزان بیت و خلاق توانایی.

“به صورت پویا به روز رسانی خلاقانه بر اساس قوی مخاطبان داده ها به ما اجازه می دهد به نوبه خود یکی از گسترده-مارک دارایی به هزاران جذاب تبلیغات که صحبت می کنند به طور مستقیم به مصرف کنندگان گفت: Les Seifer معاونت رئیس خلاق در لرزش تصویری. “وجود دارد فرصت های طلایی را فقط رسیدن به مصرف کنندگان در هر دستگاه اما به آنها بگویید که مربوط به داستان هنگامی که شما توجه خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>