جیم منتقد برتر منطقه خلیج کنسرت این هفته (Feb. 13-19)

در اینجا نگاهی به بالا کنسرت این هفته هایلایت شده توسط ظاهر از بهترین عامیانه-گروه پانک به بیرون آمدن از میلواکی.

Violent Femmes

این Femmes ” خود با عنوان اولین از سال 1983 توسط یک سنگ سرد کلاسیک شامل چنین نمادین ارائه شده به عنوان “تاول در آفتاب” و “اضافه کردن آن” و “رفته پدر رفته است.”

همه این اعداد خواهد شد به احتمال زیاد برجسته در لیست مجموعه وقتی میلواکی عامیانه-پانک عمل انجام دو شب ایستاده Feb. 13-14 در فیل مور در سان فرانسیسکو.

این Mermen نیز در این لایحه است.

جزئیات: 8 بعد از ظهر; $55, livenation.com

Dashboard Confessional

به دنبال دلیل دیگری برای بازدید از فیل مور? این فلوریدا alt-سنگ عمل می کنند که دارای سه طلا-فروش آلبوم به اعتبار آن نیز راه اندازی فروشگاه در سان فرانسیسکو معروف ترین محل برای دو شب Feb. 15-16. Dashboard Confessional که رهبری خواننده و ترانه سرا کریس Carrabba جشن 20 سالگرد آن به عنوان یک گروه.

پیسه باز می شود را نشان می دهد.

جزئیات: 8 p. m. Feb. 15, 7 p. m. Feb. 16; $35, livenation.com

Bat for Lashes

انگلیسی خواننده و ترانه سرا که نام واقعی است ناتاشا خان, پشتیبانی از او پنجمین آلبوم “گمشده دختران” با یک عملکرد در فوریه. 13 در کاخ هنرهای زیبا در سان فرانسیسکو.

جزئیات; 8 بعد از ظهر; $35, ticketmaster.com

Stefon هریس و خاموشی

پر شور vibraphonist آگهی خود را در خاموشی گروه به SFJazz مرکز در سان فرانسیسکو به انجام هشت را نشان می دهد در چهار شب Feb. 13-16. گروه ویژگی های نوازنده ساکسیفون کیسی بنیامین پیانیست مارک کری نوازنده بیس Burniss تراویس درامر Terreon خندقها (Feb. 13 و 16) و درامر Jonathan پینسان (Feb. 14-15).

جزئیات: 7 و 8:30 p. m. Feb. 13-15 6 و 7:30 p. m. Feb. 16; $35-$40, sfjazz.org

David August

محبوب آلمانی DJ بازديد اوت سالن در سان فرانسیسکو در فوریه. 13. جی جی Masin نیز در این لایحه است.

جزئیات: 9 بعد از ظهر; $25, ticketweb.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet