جیم منتقد برتر منطقه خلیج کنسرت این هفته (Feb. 13-19)

در اینجا نگاهی به بالا کنسرت این هفته هایلایت شده توسط ظاهر از بهترین عامیانه-گروه پانک به بیرون آمدن از میلواکی.

Violent Femmes

این Femmes ” خود با عنوان اولین از سال 1983 توسط یک سنگ سرد کلاسیک شامل چنین نمادین ارائه شده به عنوان “تاول در آفتاب” و “اضافه کردن آن” و “رفته پدر رفته است.”

همه این اعداد خواهد شد به احتمال زیاد برجسته در لیست مجموعه وقتی میلواکی عامیانه-پانک عمل انجام دو شب ایستاده Feb. 13-14 در فیل مور در سان فرانسیسکو.

این Mermen نیز در این لایحه است.

جزئیات: 8 بعد از ظهر; $55, livenation.com

Dashboard Confessional

به دنبال دلیل دیگری برای بازدید از فیل مور? این فلوریدا alt-سنگ عمل می کنند که دارای سه طلا-فروش آلبوم به اعتبار آن نیز راه اندازی فروشگاه در سان فرانسیسکو معروف ترین محل برای دو شب Feb. 15-16. Dashboard Confessional که رهبری خواننده و ترانه سرا کریس Carrabba جشن 20 سالگرد آن به عنوان یک گروه.

پیسه باز می شود را نشان می دهد.

جزئیات: 8 p. m. Feb. 15, 7 p. m. Feb. 16; $35, livenation.com

Bat for Lashes

انگلیسی خواننده و ترانه سرا که نام واقعی است ناتاشا خان, پشتیبانی از او پنجمین آلبوم “گمشده دختران” با یک عملکرد در فوریه. 13 در کاخ هنرهای زیبا در سان فرانسیسکو.

جزئیات; 8 بعد از ظهر; $35, ticketmaster.com

Stefon هریس و خاموشی

پر شور vibraphonist آگهی خود را در خاموشی گروه به SFJazz مرکز در سان فرانسیسکو به انجام هشت را نشان می دهد در چهار شب Feb. 13-16. گروه ویژگی های نوازنده ساکسیفون کیسی بنیامین پیانیست مارک کری نوازنده بیس Burniss تراویس درامر Terreon خندقها (Feb. 13 و 16) و درامر Jonathan پینسان (Feb. 14-15).

جزئیات: 7 و 8:30 p. m. Feb. 13-15 6 و 7:30 p. m. Feb. 16; $35-$40, sfjazz.org

David August

محبوب آلمانی DJ بازديد اوت سالن در سان فرانسیسکو در فوریه. 13. جی جی Masin نیز در این لایحه است.

جزئیات: 9 بعد از ظهر; $25, ticketweb.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>