جیل شلسینگر: تلخ پیش بینی فقط نگه داشتن آینده

“آخرالزمانی,” “بی سابقه شوک” به یک نسل تعریف لحظه” فقط برخی از شرایط که در توصیف اقتصاد و بازار کار در حال حاضر. متاسفانه اخبار بدتر می تواند در ماه های آینده.

جیل شلسینگر

در سه هفته پایان مارس 4th, متناوب 16.8 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری با میلیون ها نفر به احتمال زیاد به انجام همان طول هفته و ماه. کار وزارت مارس گزارش اشتغال نشان داد که 701,000 شغل از بین رفته هل دادن تا تعداد افراد بیکار 1.4 میلیون به 7.1 میلیون نفر است. نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد از 50 سال اخیر از 3.5 درصد به 4.4% بزرگترین ماه بیش از ماه افزایش از ژانویه 1975 و گسترده تر رای که شامل بخشی تایمر و کسانی که حاشیه متصل به افزایش 8.7%.

ماه مارس گزارش جامعی که یک رکورد 113-ماه کشش ایجاد شغل به مراتب بدتر از حد انتظار به دلیل اینکه اکثر اقتصاددانان و تحلیلگران بر این باور بودند که از آنجا که وزارت کار تجمع داده ها در اوایل این ماه (مارس 8-14) اعداد نمی خواهد و در عین حال نشان دادن وخامت اوضاع. آنها در اشتباه بودند.

در اینجا برخی از به روز رسانی از اقتصاددانان را دنبال می کنم و صحبت کردن به طور منظم:

  • اقتصاد ایالات متحده است که به احتمال زیاد به “از دست دادن بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مشاغل که ما از دست رفته در طول رکود بزرگ در طول دو ماه از این بحران به تنهایی. بیکاری افزایش می یابد به دو رقمی. …هیچ مقیاس برای اندازه گیری بدبختی مرتبط با COVID-19 در تمام جبهه ها گفت:” دایان Bg اقتصاددان ارشد از گرانت تورنتون.
  • “ما فقط دیدن نوک کوه یخ که آن را به سقوط بازار کار” گفت: Joel Naroff از Naroff مشاوران اقتصادی.
  • “این بیشتر شبیه 1929 و 1930 که آمار کل جهان” گفت: Kenneth S. روگوف استاد اقتصاد در دانشگاه هاروارد.
  • این “یک نسل تعریف لحظه” گفت: Mohamed El-Erian یک مدیر ارشد اقتصادی و مشاور در آلیانز.
  • “هرگز در تاریخ صندوق بین المللی پول ما شاهد اقتصاد جهان به وقفه” گفت: Kristalina Georgieva مدیر عامل صندوق بین المللی پول.
  • Coronavirus تحویل “بی سابقه شوک به اقتصاد و بازار کار. … این بدترین بحران جهانی پس از جنگ جهانی دوم” این سازمان بین المللی کار گفت.

محققان در بانک فدرال رزرو سنت لوئیس مشخص وضعیت وخیم زمانی که آنها به ذکر است که از نزدیک به 165 میلیون نفر از مردم غیر نظامی در نیروی کار حدود 40 درصد کار در مشاغل “هستند که در معرض خطر اخراج.” تحت بدترین سناریو مورد است که در نتیجه 47 میلیون بیکار و متناوب 32.1% نرخ بیکاری است.

در حالی که تعداد کسانی که ممکن است بیش از حد بالا و مقدار زیادی از دیگر اقتصاددانان پیش بینی کرده اند که این نرخ می تواند سنبله به 15 تا 20 درصد با توجه به همه گیر ناشی از رکود اقتصادی با برآورد زیان کار جهش به ده ها میلیون نفر به رستوران ها, میله, حمل و نقل, اوقات فراغت و مهمان نوازی و اخیرا خرده فروشی اقدامات شدید برای زنده ماندن.

همه این فشارها منجر اقتصاددانان به پیش بینی تاریخی دوره بد برای اقتصاد ایالات متحده است. متاسفانه کلید کاهش آسیب های اقتصادی است که برای کنترل این ویروس که نیاز همه ما به ماندن در خانه. یک مقاله به کار است که مورد مطالعه قرار 1918 آنفولانزای همه گیر در می یابد که اقدامات سخت تر برای جلوگیری از این گسترش می تواند کمک به اقتصاد بیش از مدت طولانی.

“تا حدودی جای تعجب شاید پیدا کنیم که مناطق که عمل زود و به شدت با غیر دارویی مداخلات انجام نیست بدتر از لحاظ اقتصادی حداقل در میان مدت — اگر هر چیزی در واقع آنها می آیند از همه گیر قوی تر” گفت: امیل Verner است, MIT Sloan-استاديار و همکاری نویسنده این مقاله با Sergio Correia یک اقتصاددان در فدرال رزرو و استفان شانس یک اقتصاددان با بانک فدرال رزرو نیویورک.

جیل شلسینگر CFP است ایسنا تحلیلگر کسب و کار. سابق گزینه های معامله گر و CIO از یک مشاوره سرمایه گذاری شرکت او استقبال نظرات و سوالات در [email protected] بررسی وب سایت خود را در www.jillonmoney.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>