‘معرض خطر’: آیا ولنوت کریک مسابقه ادامه اجرا میشه ؟

Coronavirus همه گیر ممکن است به طرز چشمگیری تغییر زندگی روزمره در آمریکا است. خوشبختانه ما هنوز هم باید “معرض خطر است.”

و در روز دوشنبه, ما تا به حال یک گردو نهر زن با افتخار به نمایندگی از منطقه خلیج در ارجمند بازی نشان می دهد. Michonne Omo کارکنان وکیل آمد به هفته با دو بازی برنده خط و $22,800 در بردن.

و رفتن به معرض خطر نهایی او دوباره ادعا تسلط او. پس از دو روحیه عقب و جلو دور که در آن او برپا چند comebacks, Omo انباشته بود $17,800 منجر به کیمبرلی فلین ($16,400) و Vikram پراساد ($7,800).

اما این زمانی است که او شانس فرار از, با تشکر از, جسورانه, James Holzhauer مانند شروط فلین از یک ویرایشگر-نویسنده از, Wayne, Pennsylvania. با نهایی معرض خطر دسته از “1970s, کمدی,” فلین کردم شجاع, wagering کل کل و guesseing به درستی به پایان برساند در $32,800.

Omo نیز به درستی حدس زده — اولین صحیح معرض خطر نهایی پاسخ در سه تلاش می کند — اما wagered یک آه-تا-ترسو $7,800 به باد در $25600 است.

برای کسانی که به ثمر رساند در معرض خطر نهایی جواب این بود: “هشدار در اوایل قسمت گفت: این نشان می دهد ‘به دنبال پرتاب یک طنز ویژه در ما ضعف تعصبات و نگرانی است.”

پاسخ درست? “همه در خانواده” ،

Prasad, اتفاقا, اشتباه کردم, با یک پاسخ از “Fawlty Towers.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>