JBS آغاز می شود euthanizing خوک در وورتهینگتون گیاه

مینه سوتا منطقه 7 کنگره کالین پترسون مشترک این خبر در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر چهارشنبه در کنار رژیم صهیونیستی است. تیم Walz, 1st District تشکر. جیم Hagedorn مینه سوتا کشاورزی کمیسر تهم پترسون و هیئت مدیره از حیوانات بهداشت دولت دامپزشک بث تامپسون در داخل آشیانه در وورتهینگتون فرودگاه شهری.

در طول نزدیک به hourlong رویداد که در آن دولت های متعدد منطقه ای و رسانه بودند در حضور پترسون گفت: JBS به احتمال زیاد قادر به euthanize 3,000 سر روزانه. این شرکت دارای 10 تا 20 کارکنان مدیریت فرایند فدرال و ایالتی و محلی دامپزشکی مقامات.

این ظرفیت پایین تر از خوک بودن معدوم است که عمدتا به علت مسائل تدارکاتی — فقط یک تسمه نقاله اداره می شود برای euthanization روند و هنگامی که آنها را معدوم وجود دارد یکی شن نوار نقاله برای حذف آنها را از ساختمان. همچنین عدم وجود سمت کمپرسی کامیون برای مسافت های دور لاشه. در این زمان این لاشه باید به بريدن به یک گیاه رندر در شهرستان Sioux, Iowa.

در حالی که ارائه شده است و در این زمان تنها گزینه موجود گزینه های دیگر در نظر گرفته شده است.

تشکر. پترسون گفت: آنها در مورد حفر 12-پا-عمق ترانشه توسط اشراف شهرستان های دفن زباله برای دفن خوک اما سطح آب باعث می شود که امکان پذیر نیست. یکی دیگر از ایده بود و به لاشه به دفن زباله اما در محلی دفن می توانید فقط در مورد رسیدگی 1,000 لاشه گراز در روز است. گزینه سوم که همچنان به کاوش است و کمپوست لاشه در زمین های موجود در این منطقه است.

در مصاحبه ای پس از نشست خبری تام پترسون گفت: بخش جستجوی سایت که در آن خوک می تواند کمپوست در زمین با ترکیبی از چوب محصول (به طور معمول تراشه چوب) و یا توده.

“آنها در حال گسترش در شیارهای به مدت 60 روز و سپس آنها را در این زمینه به عنوان کمپوست,” او توضیح داد و اضافه کرد که عمل انجام شده با مقدار زیادی از بوقلمون ها در گذشته است.

“ما شروع روند چگونه ما می تواند انجام این کار به سرعت (و شروع) در هفته آینده” ag کمیسر گفت. “ما نه کاملا آن را هم هنوز, اما ما در حال تلاش برای کار با بسیاری از شرکای مختلف برای دیدن اگر ما می توانید دریافت کنید که انجام می شود.”

دست زدن به لاشه گراز نیست فقط یک محلی و یا منطقه ای مشکل است. تشکر. پترسون گفت: در سراسر کشور 160,000 خوک نیاز به معدوم هر روز تا زمانی که گیاهان پردازش شروع به بازگشایی شده است.

“ما می خواهیم این گیاه باز و پردازش خوک او گفت:” در اشاره به JBS در وورتهینگتون. “ما نمی خواهید برای کشتن خوک.”

ایالات متحده کشاورزی منشی سانی Perdue مشترک با تشکر. پترسون در یک صبح پنجشنبه در تماس تلفنی که خود را اولویت شماره 1 است به بازگشایی JBS در Worthington, Smithfield مواد غذایی در, Sioux Falls, S. D. و تایسون غذاهای گیاهی در Waterloo, Iowa. پس از چهار کنفرانس مطبوعاتی در کنگره پترسون گفت که او پیش بینی JBS دوباره باز خواهد شد در عرض چند روز.

“(پردو) متعهد به من که آنها در حال رفتن به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای کمک به ما در دریافت این گیاه باز و انجام آنچه در آن طول می کشد” Rep. پترسون اضافه شده است.

چند بار در طول چهار رویداد هر دو تشکر. پترسون و Walz گفت: این گیاه را نمی خواهد دوباره تا زمانی که آن را امن برای کارکنان به بازگشت به کار. پس JBS به طور داوطلبانه به حالت تعلیق عملیات مارس 20 شرکت گرفته شده و مراحل متعدد برای ایجاد یک محیط امن تر برای کارگران از جمله فاصله از مناطق کار و نصب سپر.

“تا زمانی که گیاه باز می شود, ما باید به شکل از چه باید بکنید با این خوک” پترسون گفت. “این بسیار دشوار است به انجام تقریبا غیر ممکن است برای انجام آن را در مزرعه.”

به عنوان رئیس خانه کشاورزی کمیته پترسون گفت: “این است که قصد ندارم به اتفاق می افتد دوباره در سازمان دیده بان. ما در حال رفتن به یک راه برای پاسخ به شرایط اضطراری است.”

بعدی اضطراری به خوبی می تواند تب خوکی آفریقایی که تاکنون نگه داشته شده است در خارج از ایالات متحده است.

“ما قصد داریم تا پایان پا به حالت صاف مانند ما در این وضعیت” Rep. پترسون اضافه شده است.

یکی از سوالات پرسیده شده در طول چهار رویداد برای توضیح به مصرف کنندگان چرا رشد کامل خوک در حال معدوم.

با 70 درصد از بیکن مصرف در آمریکا در حال وقوع در صنعت رستوران — و با بسیاری از رستوران ها در سراسر کشور به طور موقت توقیف با توجه به COVID-19 و مربوط به دولت دستور اجرایی — Rep. پترسون گفت که بازار ناپدید شد.

“آنها در حال از بین بردن خوک شکم زیرا آنها هیچ یک از آنها استفاده کنید,” او به اشتراک گذاشته.

علاوه بر این صنعت گوشت خوک ساخته شده است فقط در زمان تولید این معنی که وقتی خوک ترک مزرعه, جدید, حیوانات گرنجر در حال برنامه ریزی برای وارد و در انبارها در روز. با سازندگان: از گیاهان پردازش خوک نیاز به حرکت کردن به اتاق را برای خوک ها.

“مشکل این است که آنها این انبارها پر است و آنها لازم نیست که هر گونه انتخاب” Rep. پترسون گفت: از تولید کنندگان و اضافه کرد که بسیاری از آنها در حال حاضر شده است سقط کاشت کشتن حیوانات گرنجر و اصلاح رژیم غذایی در انبارها و این هنوز کافی نیست.

برای مصرف کننده euthanization از خوک به صورت نامعین مقدار از زمان منجر به کمبود گوشت خوک محصولات در فروشگاه های مواد غذایی.

“ما حدود سه هفته دور از هر گونه گوشت خوک در مواد غذایی قفسه” Rep. پترسون گفت. “این یک مسئله امنیت ملی. ایالات متحده به تامین مواد غذایی ما می تواند بستگی دارد. اگر ما مواد غذایی را ندارید ما در حال رفتن به شورش.”

به عنوان منابع مالی برای تولید کنندگان که به euthanize حیوانات, Rep. پترسون گفت: او به دنبال کمک از طریق برنامه های فدرال است. بر خلاف آنفولانزای مرغی که نهفته مینه سوتا ترکیه تولید کنندگان چند سال پیش این خوک بیمار نیست. این برنامه ای است که پرداخت می شود ترکیه تولید کنندگان برای ضرر و زیان خود را در دسترس نیست به تولید گوشت خوک امروز.

“من آرزو می کنم من می توانم به شما بگویم که ما پول ما با بوقلمون,” او گفت:, و اضافه کرد که کالا اعتباری شرکت, صندوق های تخلیه شده و در حالی که بیشتر پول اختصاص آن نمی توان صرف شده تا ژوئیه 1.

تهم پترسون گفت: دفتر او انجام شده است آنچه در آن می تواند در سطح دولت برای تولید گوشت خوک از جمله افزایش خرید از پروتئین مواد غذایی, بانک, تغییر طبقه بندی کوچکتر گیاهان پردازش قادر به پردازش بیشتر خوک و گسترش ساعت از خدمات دام روگرفت.

“ما فوق العاده سپاسگزار برای تولید” اضافه شده Walz. “ما می دانیم که شما در یک نقطه سخت. این است که از نظر مالی تخلیه.”

“هیچ کس می خواهد به بحث در مورد انسانی به سوی کم نفوسی خوک,” او گفت:, و اضافه کرد که بازگشایی JBS در شیوه ای امن از اولویت بالا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>