Jarrid هوستون ستون: Walleyes تخم ریزی بزرگ panfish نیش در shallows

ماهیگیری بازکن به نظر می رسد درست در زمان در این سال با تغییرات فصلی. درجه حرارت آب داخلی در نهایت شروع به دست انداز جاده را به 50 است. و با تمدید پیش بینی آب و هوای گرم تر از همه چیز فقط رفتن به بهتر.

به عنوان برای جهان COVID-19 ما در حال زندگی در آن جالب خواهد بود تا ببینید که چه نوع از ترافیک خواهد شد در آب. من می شود به فکر می کنم از آن خواهد شد چیزی کمتر از معمول اشتغال ماهیگیری بازکن فصل است. با که گفت: ما هنوز از همه باید به عنوان یک تیم و معاشرت از نزدیک در مناطق وسیعی از فعالیت عمومی و یا سفر.

من به عنوان مشتاق به سفر به مقاصد محبوب و ماهی به عنوان کسی اما با توجه به ماهیت “در خانه ماندن” سفارشات ما خواهد بود و تنها ماهیگیری محلی. معمول ما سفر به خلیج سبز بمیجی ، هنوز هم در خود نگه دارد. خبر خوب این است که ما در حال شنیدن محلی بسیاری از دریاچه ها در حال نصب در مکان اسکله و ساخت زندگی کمی ساده تر برای ما ماهیگیری جامعه است. اگر شما اتفاق می افتد برای دیدن این نوع از دولت, جامعه و یا دریاچه کانون کارگران مطمئن شوید که برای متوقف کردن و می گویند “متشکرم”. همه ما می دانیم که ما واقعا می تواند با استفاده از ساده زندگی کردن یک خط این روز است. در اینجا ما گزارش. دست و پنجه نرم کردن نوزاد.

دریاچه سوپریور, ماهیگیری کند در طول هفته گذشته اما برخی از ماهیگیران تفننی در حال گرفتن شانس با جلب خوبی از ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلا. ماهی گرفتار در نزدیکی سطح بدون شک نشان می دهد که آنها شده اند خوردن گداخته شدن. بیشتر سازگار نیش گرفته کمی خارج از ساحل به برخی از عمیق تر آب, اما در نزدیکی ساحل ماهیگیری است که هنوز هم یک فرصت خوب است. بهترین طعمه همچنان به تقلید از گداخته شدن که تخم ریزی هستند در حال حاضر.

این هفته گذشته ذوب داغ بود و بسیاری از آنها خوب hauls. من مطمئن هستم که ما نه تنها آنهایی که با بهره گیری از خوب قدیمی از مد افتاده گداخته سرخ در حال حاضر. از Chequamegon خلیج به بنادر دریاچه سوپریور در ادامه به دیدن مقدار زیادی از ترافیک.

جریان ماهیگیری دیده است یک چشم انداز مثبت از موفقیت از ماهیگیران تفننی بسیاری از هر دو ساحل شمالی و جنوبی ساحل. در مینه سوتا بهترین الگوهای شده اند قرمز حیاط و تخم مرغ الگوهای. همان الگوهای مورد استفاده در ساحل جنوبی رودخانه ها و همچنین, اما من می خواهم به اضافه کردن برخی از ماهی زیبا در حال گرفتار شدن در #3 ریسندگی و همچنین. در حال گسترش است که هنوز هم مهم است.

آبهای داخلی در حال دیدن برخی از خوب انواع مختلف اردک ماهی تخم ریزی فعالیت است. این آخر هفته ما را دریافت چندین ایمیل/متن messaged عکس از walleyes در جریان و creeks پس از ساعت. خیلی باحال و همیشه یک چشم برای دیدن است. با تشکر از کسانی که به اشتراک گذاشته اند.

این کم عمق دریاچه خلیج تا حرارت به اواسط دهه 50 و دیدن برخی از panfish فعالیت است. من و همسرم چند دریاچه محلی با مایل biters. بهترین ارائه شد ساده و کوچک bobber و تنها کوچک قرمز قلاب با یک تکه پلاستیک نرم. استفراغ کردن, تا به سمت کم عمق آب بدون spooking ماهی بسیار مهم است.

چند کست مهم ترین دلیل اگر شما می توانید یک زن و شوهر از گزش آن را به نظر می رسد به نوبه خود از مدارس را به همه دیوانگی تغذیه. اکثر ماهیگیران تفننی می دانید ماهی رقابتی هستند به طوری که هنگامی که شما پیدا کردن آنها را انباشته تا ساری می تواند جادویی. با توجه به زمان از سال و درجه حرارت آب و زمان روز مهم نیست.

توجه داشته باشید در سمت من چالش دیگر ماهیگیران تفننی به عمل حفاظت در هفته های آینده. من می دانم که جهان یک مکان ترسناک و در حال حاضر من مطمئن هستم که آن را خوب احساس می کنید برای پر کردن یک livewell پر از ماهی. اما لطفا نمی تواند بی دقتی با ما منابع است.

ما متوجه نیست و همه با این موافق اما ارسالیهای مهم است که به همه ما است و ما باید از آن مراقبت کنند. ما نمی گویم شما نباید نگه داشتن هر گونه ماهی است. اما شاید فقط به اندازه کافی برای خوردن یک وعده غذایی و نه بیش از حد افراط. این چند هفته گذشته ما زد خیلی خوب گزش بسیار آسیب پذیر ماهی اما ما نمی نگه داشتن یک تک. در حال حاضر خارج وجود دارد و لذت بردن از روز افتتاحیه!

Jarrid هوستون جنوبی محدوده یک راهنمای ماهیگیری (houstonsguideservice.com) در مینه سوتا و ویسکانسین آبهای داخلی سنت لوئیس رودخانه و در زمستان در دریاچه سوپریور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>