Jarrid هوستون ستون: برخی از دریاچه های باز به سمت جنوب زمان به زودی برای panfish نیش

ماده در واقع من مطمئن هستم که آنچه در این طرح برای دسترسی به بارانداز اقساط در میان ادامه داد: ماندن در خانه ، من نمی دانم که مناطق مختلف Northland را تعطیل قایق راه اندازی و سواحل است. اگر شما برنامه ای برای دریافت بهترین به پژوهش و مطمئن شوید که منطقه شما برنامه ریزی برای بازدید باز است به بازدید کنندگان است. مطلب در زیر کلیک کنید.

تا آنجا که ماهیگیری آمادگی تیم ما شده است مشغول تهیه موجودی و مطمئن شوید که تمام دنده چک کردن. هیچ چیز بدتر از داشتن یک شکست دنده هنگامی که لحظه ای مهم است. من احتمالا صحبت می کنند برای بسیاری از ما وقتی که من می گویند ما آموخته اند از اشتباهات ما.

ماهیگیری واقعی بوده و حداقل به تازگی با تمام کارهای دیگر در نظر گرفتن اولویت, اما فکر نمی کنم برای یک دقیقه است که ما از دست رفته تماس با آنچه اتفاق می افتد یا این که ما را متوقف ماهیگیری.

هنگامی که شما را به محلی دریاچه یا رودخانه را به همراه یک زن و شوهر از کیسه های زباله و کمک به تمیز کردن پس مانده های زمستانی بستر.

دریاچه سوپریور در ادامه به برخی از ترافیک در فرم از هر دو ساحل ماهیگیران تفننی و boaters. آب و هوا بوده است بزرگ با بادهای تند و نسبتا خشن دریا. اکثر trollers در حال کار بر آب های کم عمق اما برخی از دریاچه ماهی قزل آلا آمده اند از عمیق که 150 فوت است. در این زمان از سال شما هرگز نمی دانید که در آن شما می توانید انتخاب کنید تا یک ماهی.

آب هنوز سرد پس از shore — که در آن آب گرم کمی سریعتر می تواند مولد نه به ذکر است که قال شروع به مرحله برای رودخانه تخم ریزی کردن. بهترین تاکتیک در ادامه به زرق و برق دار روشن-رنگی طعمه. اونا مقابله با Jims فلش بک یا هر سفارشی lures های طولانی به صف ما ترجیح trolling روش این زمان از سال است.

ذوب هنوز در مراحل بسیار اولیه آن عمدتا به دلیل آب و هوای سرد و آب همه چیز باید انتخاب کنید تا در چند هفته آینده. با توجه به قوانین جدید از هر دولت ما قرار نیست برای جمع آوری در طول قال اجرا شود.

در دولوت و برتر تنها ساکنان محلی مجاز به شریک شدن. و هیچ ذوب اجازه خواهد داشت در اشلند با سواحل عمومی, اسکله و بعضا بسته از طریق آوریل 5th. هنوز مطمئن شوید که در مورد دیگر مناطق محبوب بنابراین انجام تحقیقات خود را قبل از رفتن به خارج.

جریان ماهیگیری همچنان در کندتر سمت به عنوان آب هنوز هم انداختن به جریان طبیعی بعد از عجله از ذوب برف. اگر شما می توانید از بهترین تاکتیک در حال نوسانی تخم مرغ الگوهای با رانش شاخص و وزنه برای به دست آوردن طعمه پایین. انتخاب رنگ باید نئون در رنگ های روشن. من ترجیح می دهم یک میله چرخان و یک #3 عنکبوتی که تار میتند طعمه یا تخت ماهی.

St. Louis رودخانه ماهیگیری همچنان بیشتر سکوت, اما دوباره این هفته ما شنیده از چند خوش شانس ماهیگیران تفننی گرفتن و پیدا کردن برخی از موفقیت است. ماهیان خاویاری گزارش شده تا بالا اما نباید هدف قرار داده به عنوان آنها در حال حاضر بسته به ماهیگیری تا 16 ژوئن (گرفتن و انتشار تنها). ماهیگیران تفننی هنوز هم می توانید دریافت کنید و سعی کنید برای چند ماهی خشن و یا panfish. این منطقه بالاتر از بزرگراه 23 است و در حال حاضر بسته به ماهیگیری تا اواخر ماه مه.

بیشتر آبهای داخلی در حال تبدیل شدن به یخ-رایگان هر روز با مقدار زیادی از آب دریاچه یک درایو کوتاه به جنوب. Panfish را واقعا نمی کردم که هنوز به درجه حرارت آب هنوز هم در بالا 30 و کاهش 40. این ماهی شروع به antsy کروز سوالات انتقال. بهترین تاکتیک اگر شما خارج خواهد بود یخ کوچک دستگاه تحت یک شناور با یک قطعه کوچک از کرم. به عنوان درجه حرارت آب همچنان به افزایش, همه چیز بهتر خواهد شد. من امیدوارم که این زمان در هفته آینده ما به خوبی panfish نیش می زنند. اقامت امن و سالم!

Jarrid هوستون جنوبی محدوده یک راهنمای ماهیگیری (houstonsguideservice.com) در مینه سوتا و ویسکانسین آبهای داخلی سنت لوئیس رودخانه و در زمستان در دریاچه سوپریور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>