Jarrid هوستون ستون: دریاچه سوپریور, trollers, shorecasters صید ماهی قزل آلا ماهی قزل آلا در نزدیکی رودخانه دهان

برای من کل ماهیگیری حرفه ای من بوده است “زندگی با قوانین” نوع ماهی گیر, اما من نمی توانم پاسخ به این حقوق و اشتباهات ما در برخورد با امروز. از “امن تر در خانه” و یا “سرپناه در محل” قوانین به بسته شدن بزرگ Rainy River, من به اشتباه به عنوان هر گونه.

همانطور که از زمان این گزارش این است که تمام اخبار جدید, و من فکر می کنم من صحبت می کنند به نمایندگی از کل ارسالیهای جامعه وقتی که من می گویند من در از دست دادن برای کلمات. جهان ما در امروز زندگی می کنند بیشتر و بیشتر در حال تبدیل شدن به یک کابوس کامل.

که یکی از ساکنان ویسکانسین آن است که درک من من هنوز هم می تواند رفتن به ماهیگیری که البته من قصد دارم به انجام. اما برای تلفن های موبایل مانند آن را به انجام “جامعه است.” دوباره, من نمی دانم آنچه که است به نظر من همه ما ارزشمند اعضای جامعه.

من کاملا نگاه به جلو به روز این همه ما می گذرد و ما می توانیم به عقب بر گردیم به روال عادی. تا آن زمان اگر شما می توانید خارج و لذت بردن از خارج از منزل. اگر شما در “قرنطینه” چه بهتر از زمان برای قرار دادن دور یخ ماهیگیری دنده و شروع به راه اندازی برای آب باز.

در اینجا این است که گزارش من:

این آخرین هفته لیک برتر ادامه داد: برای قرار دادن برخی از ماهی خوب برای تیم ما بر روی یخ در Chequamegon بای. نیش کمی آهسته تر اما ما هنوز شاهد برخی از ماهی خوب اومده بالا-سمت. بهترین روش کار کرده است مناطق 15-25 پا از آب با استفاده از فلاش چارپاره قاشق مخفیگاه آنان را با ماهی قنات ، مجموعه خطوط بودند دوباره به همان اندازه به عنوان مولد.

گداخته شدن مدارس و شروع به تسلط بر مراکز مناطق; قطعا نشانه ای از آنچه در آینده. من فکر نمی کنم ما باید 2 هفته از ماهیگیری یخ چپ هر چند در حساب از باران و آب و هوای گرم میاد. در حال حاضر ما در حدود 12 اینچ از یخ است اما ذوب سریع یخ در فصل دریاچه های بزرگ است که عمدتا بیش از. اگر شما تصمیم به یک بار امتحان کنید, لطفا با استفاده از تمام اقدامات احتیاطی مناسب و بررسی در با استراحتگاه طعمه مغازه ها و یا راهنماهای قبل از جسارت کردن.

برای باز کردن آب ماهیگیران تفننی از Gitch بسیاری از آنها پیدا کردن برخی از موفقیت چرخش در نزدیکی ساحل با سرعت کندتر کشیدن کوچکتر stickbaits و قاشق. بهترین برای استفاده از ساحل ریزی تخته به گسترش ارائه. مطمئن شوید که به دنبال مناطق کمتر فشار, اما, سازنده ترین نقاط برای هفته آینده خواهد بود و در اطراف رودخانه دهان. ما شاهد بیشتر و بیشتر ماهیگیران تفننی روزانه و این روند ادامه خواهد داد.

جریان ماهیگیری خواهد بود در دستور کار شروع هفته آینده. من برنامه ریزی برای ضربه زدن به رودخانه های سخت این چند روز آینده بنابراین در ارتباط باشید.

سنت لوئیس رودخانه انجام شده است تا ما باز seaways به حرکت از طریق. از رودخانه گذشته محو شدن یخ یک منطقه خطر برای هر کسی که در تلاش برای دریافت کنید که آخرین یخ نیش می زنند. بهترین روش برای خاموش ماندن.

داخلی دریاچه ها قطعا تبدیل شدن به بسیار درهم و برهم با مقدار زیادی از آب ایستاده در بالا اما بسیاری از آنها هنوز هم شدنی است. مثل همیشه مراقب باشید که ما در حال بازگشت به شرایط غیر قابل پیش بینی. سواحل سریع خواهد رفت در حال حاضر, بنابراین به خصوص مراقب باشید در نقاط دسترسی. همچنین دور ماندن از honeycombed و تیره تر یخ. برای کسانی که خارج ماندن در کم عمق پوشش گیاهی مناطق و همچنان به استفاده از دستگاه های با نوک نرم و پلاستیک خوشه یا کرم موم.

ماهی همچنان به مدرسه خوب در حال حاضر و در حال گاز گرفتن رقابتی. با که گفت, لطفا بیش از برداشت به عنوان می توان آن را بسیار آسان برای انجام در حال حاضر است.

امن وجود دارد و سالم بماند. گرفتن بله هفته آینده.

Jarrid هوستون جنوبی محدوده یک راهنمای ماهیگیری (houstonsguideservice.com) در مینه سوتا و ویسکانسین آبهای داخلی سنت لوئیس رودخانه و در زمستان در دریاچه سوپریور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>