Jarrid هوستون ستون: اوایل, North Shore, trollers صید ماهی قزل آلا, ماهی قزل آلا در stickbaits

دریاچه سفر همچنان به خوبی در اکثر آبهای منطقه. تنها چیزی که شروع به پوشیدن این نقاط دسترسی. این است که تشویق به رانندگی هر گونه وسایل نقلیه بزرگ در آب از هم اکنون در. اگر شما یک ATV و یا اتومبیل برفی خواهد بود که بهترین برای دریاچه سفر می کند.

با تغییر نور روز صرفه جویی در زمان ما در حال حاضر بعد از ظهر که بسیار جذاب خواهد بود این اواخر ماهیگیری یخ های نجومی.

اکثر رودخانه ها در حال باز کردن در سراسر Northland. شمال بارانی رودخانه در حال حاضر آب در حال حرکت است که همچنان به رشد غرب هر روز. همان می رود برای ویسکانسین در منطقه خلیج سبز که در آن رودخانه فاکس در حال حاضر یخ رایگان و حتی برخی از قایق ترافیک.

همه چیز در حال حرکت به سرعت و به سادگی برای اوایل بهار. دریاچه سوپریور, ماهیگیری فشار افزایش یافته و این آخر هفته گذشته با ماهیگیران تفننی مصرف به ساحل شمالی امید قفل کردن با اوایل بهار ماهی.

اکثر ماهیگیران تفننی گزارش عمدتا آهسته به برخی از موفقیت متوسط اما همه به نظر می رسد خوشحال به خارج در آب باز. بسیاری از ماهیگیران تفننی ادامه خواهد داد برای راه اندازی قایق در ساحل شمالی بعد از چند هفته, بنابراین اگر شما برنامه ای برای دریافت بهترین وجود داشته باشد زود است.

تاکتیک خواهد بود در نزدیکی ساحل چرخش با stickbaits. اگر شما لازم نیست که یک قایق و یا آماده برای قایقرانی و در عین حال در این فصل نمی شود ترس به آزمایش برخی از خوش شانس ساحل ریخته گری.

برای یخ ماهیگیران تفننی Chequamegon خلیج hardwater هنوز هم می تواند بود. اکثر مناطق شمال Washburn در حال گرفتن بسیار خطرناک است بنابراین شرط بندی امن است به چوب به سمت اشلند کنار خلیج است. بسیاری از آنها ابتلا به یک کیسه مخلوط از ماهی قزل آلا burbot, ماهیان خاویاری, pike, whitefish, لوتی و گاه به گاه ماهی قزل آلا. تاکتیک همچنان setlines پوشش تمام اعماق آب ستون و به شدت jigging زرق و برق دار قاشق.

معمولا ماهیگیری اواخر یخ در Gitch می توان به ارزش آن اجازه دهید که امید ما در پایان فصل در یک یادداشت بالا. همچنین فراموش نکنید که به یک سیب زمینی نوار و طناب و خوشه و شناوری دستگاه(ع) به عنوان یخ با شرایط در حال تغییر است در عجله بسر می رسانید.

پایین تر St. Louis رودخانه در حال حاضر گارد ساحلی برش توسکا سخت در کار و باز شدن خطوط حمل و نقل. روز به روز آب باز رشد می کند به بندر از مطالب. تنها امن یخ بازگشت خلیج مناطق در ویسکانسین آب. متاسفانه ماهیگیری چیزی برای نوشتن صفحه اصلی درباره به تازگی.

در ضمن آبهای داخلی باید یک نیش رفتن در بسته که در آن و زمانی که شما در حال ماهیگیری است. اکثر panfish گزش هستند که در کم عمق عقب خلیج از 6 تا 15 فوت آب است. بهترین طعمه شده تنگستن دستگاه های با نوک نرم و پلاستیک و یا waxies. ما به برخی از موفقیت jigging کوچک crappie ماهی قنات سر و همچنین بهترین مسیر برای موفقیت اگر قرار دادن در کار سخت است.

حفاری حفره های بسیاری برای قرار دادن در حال حرکت مدارس از ماهی بهترین تاکتیک است. هفته گذشته طعمه انتخاب شد نه به عنوان مهم به عنوان پیدا کردن ماهی با نگرش درست است. مثل همیشه اعتماد الکترونیک خود را.

به عنوان ما به صعود نزدیک تر نسبت به پایان فصل یخ, همه چیز بهتر خواهد شد. همچنین تعجب نمی شود برای قفل کردن با جایزه گرفتن و ماهی آزاد مانند باس, پیک یا walleyes.

امن ببرید و ببینید شما در آب!

Jarrid هوستون جنوبی محدوده یک راهنمای ماهیگیری (houstonsguideservice.com) در مینه سوتا و ویسکانسین آبهای داخلی سنت لوئیس رودخانه و در زمستان در دریاچه سوپریور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>