ژاپن زنده ‘Amabie’, قدیمی موجودی مافوق طبیعی برای مبارزه با COVID-19

what is 'amabie'?

“بزرگ جدید “amabie’ رونق در ژاپن است. اما آنها چه هستند دقیقا ؟ Screencap از ویدئو مبین در محبوب “امگا خواهر’ کانال یوتیوب.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19

ژاپن همچنان در حال دست و پنجه نرم کردن با یک عدم اطمینان رو به رشد بیش از COVID-19 دوستانه موجودی مافوق طبیعی هنگامی که محبوب در فئودال ژاپن ساخته شده باز گشت به مبارزه با ویروس این بار در رسانه های اجتماعی.

از اواسط ماه مارس سال 2020 هشتگ #Amabie (#アマビエ) trended در توییتر به عنوان مردم از سراسر ژاپن در طراحی و خلق یک آخرتی هیولایی به نام yokai’ (妖怪) مصرانه خواست تا در طول ژاپن در دوره ادو دو صد سال پیش.

amabie wikipedia

یک Edo-عصر تصویر از یک amabie’. تصویر مالکیت عمومی از ویکیپدیا.

شبیه یک تا حدودی زشت و غیرجذاب پری دریایی با موهای بلند در Edo بار ‘yokai’ به نام ‘amabie’ (A-MA-BI-EH) شد و گفت: برای محافظت در برابر طاعون شبیه به امروز COVID-19. با توجه به افسانه ای با رسم یک تصویر از یک amabie’ ممکن بود به دفع کردن بیماری.

در توییتر مردم را احیا ‘yokai’ با به اشتراک گذاشتن تصاویر خود را از موجودی با استفاده از هشتگ #Amabie (#アマビエ).

از بین بردن طاعون! #amabie

من هم درخواست تجدید نظر به “کامی’ (توجه داشته باشید: یک yokai’ می تواند یک نوع از “کامی” یا خدا در فرهنگ عامه ژاپن) برای حفاظت از.

نه هر کس می کشد یک عکس از ‘amabie’. برخی از مردم خود را ایجاد کرده amulets در ‘amabie فرم ها. این توییتر موضوع توسط کارکنان در یک نشریه اختصاص داده شده به هنر و صنایع دستی به نام “Tezukuri شهر’ (دستباف شهر) نشان می دهد که چگونه:

به امید بازگشت سریع به صلح و عادی تحریریه بخش (در مجله ما) ایجاد کرده است ‘amabie’ طلسم.
الگو و دستورالعمل گنجانده شده در آینده جیر بنابراین سعی کنید خود را ساخت.

بافتنی ‘amabie’ نیز معروف است:

من گرمکن یک amabie’. بود وجود دارد یک هیولا بود که دوست داشت تا به سرعت در یک زمان کوتاه است ؟

نوشتن در فو یک مجله ماهانه منتشر شده در استان فوکوئی, ناگانو Eishu یک محقق و folklorist توضیح می دهد سنتی تجدید نظر در ‘amabie’:

一つの理由として、珍獣・幻獣の姿を”見る”と除災招福の御利益が得られるとする心性の存在が挙げられる。

舶来の象やラクダ、はたまた人魚を描いた摺物は”護符”としての機能も持ちあわせていた。見たり、貼り置いたりするだけで寿命が延び、悪事災難から逃れられると人々は考えたのである。

یک دلیل این است که وجود دارد این است که این ایده (سنتی ژاپنی فرهنگ عامه) است که توسط “شاهد” ظهور نادر و یا موجود فوق العاده ما می توانید برخی از آن عرفانی مزایا و کمک به از بین بردن بدبختی. در گذشته (علاوه بر ‘amabie’) مردم نیز جلب تصاویر به تصویر می کشد فیل شتر و حتی پری دریایی که همه عمل به عنوان طلسم. مردم فکر می کردند که به سادگی به دنبال در و یا ارسال این تصاویر را گسترش طول عمر خود را و کمک به فرار از شر است.

ناگانو در ادامه توضیح می دهد که در طول یک سال 1858 بیماری همه گیر در ژاپن, تصاویر از “سه پا هیولا شبیه میمون” فروخته شد در سراسر Edo (معاصر توکیو) به عنوان یک جذابیت برای دفع وبا.

مردم همچنان برای به اشتراک گذاشتن تصاویر از ‘amabie’ در توییتر. شما می توانید بیشتر از خلاقیت با دنبال کردن هشتگ #アマビエ (‘amabie).

‘Amabie’ به نظر می رسد در انواع رسانه ها است. این ویدیو نشان می دهد یک هنرمند کنده کاری های سنتی ژاپنی مهر در قالب ‘yokai’:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>