ژاپن لبه های تا کنون نزدیک به یک COVID-19 اپیدمی

diamond princess infected

کشتی کروز الماس شاهزاده خانم است که در قرنطینه در بندر یوکوهاما پس از 4 فوریه سال 2020 است. Screencap از Nippon تلویزیون کانال یوتیوب.

فوریه دیده است ژاپن لبه تا کنون نزدیک به تجربه COVID-19 اپیدمی به عنوان کشور در حال حاضر میزبان دومین خوشه ای از موارد تایید شده در جهان پس از جمهوری خلق چین است.

همانطور که از 17 فوریه سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش داد که 59 مورد تأیید و یک مرگ در ژاپن از COVID-19 بیماری ناشی از فشار از کروناویروس که سرچشمه در ووهان چین در ماه دسامبر 2019. در 33 از 59 موارد عفونت رخ داده در خارج از چین به معنی این ویروس در حال حاضر در حال گسترش فرد به فرد در ژاپن است.

در حالی که سنگاپور تعداد بیشتری از افراد آلوده از ژاپن (75 عنوان از فوریه 17) رسمی که آمار ژاپن را شامل نمی شود خوشه COVID-19 عفونت در الماس شاهزاده خانم کروز قرنطینه در اسکله در بندر یوکوهاما از فوریه 4.

همانطور که از 17 فوریه وجود دارد 454 تایید موارد COVID-19 در میان الماس شاهزاده’ 3,700 مسافران و خدمه. به عنوان یک 14 روز در قرنطینه پیشرفت با افزایش تعداد مسافران در حال سقوط بیمار با وجود انزوا و فشار بر روی دولت ژاپن برای حل و فصل وضعیت.

دام گردشگری

در فوریه 16, با sickest مسافران داشتن حذف شده از الماس شاهزاده به درمان در بیمارستان در ژاپن و برخی از اتباع خارجی آغاز شده بود عودت و خانه پرواز توسط دولت هایشان.

Matthew Smith, آمریکایی مسافری با یک زیر بزرگ در توییتر تصمیم به ماندن در کشتی جای بازگشت در بازگشت پرواز به ایالات متحده است. اسمیت اظهار داشت: او تصمیم به ماندن در قرنطینه در الماس شاهزاده زیرا آمریکا مسافران کشتی کروز که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس بودند “مخلوط” با سالم مسافران در بازگشت پرواز افزایش خطر عفونت و شکست هدف از قرنطینه.

اسمیت همچنین برجسته گرفتاری از خدمه کشتی که در معرض ویروس به عنوان آنها در خدمت نیازهای مسافران از فوریه 4 و به احتمال زیاد نیاز به قرنطینه خود:

در فوریه 10, برخی, هندی, اعضای خدمه نوشته شده Facebook تصویری در یک درخواست می شود منتشر شده از کشتی بیان کرد کمی وجود دارد به هیچ اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از خدمه آلوده شدند.

diamond princess indian crew

الماس شاهزاده خانم خدمه ویدیو را شفاعت برای کمک از دولت هند در فوریه 10 سال 2020 است. Screencap از یوتیوب. اصلی Facebook تصویری را می توان در اینجا یافت نشد.

پشت ساحل

در ضمن احتمال بالقوه بیماری همه گیر در ژاپن به آرامی شروع به فرو رفتن در. در فوریه 13 80 سال درگذشت تبدیل شدن به کشور اول قربانی COVID-19.

روز بعد دولت ژاپن راه اندازی ویژه نیروی کار که شامل کارشناسان بیماری های عفونی برای مقابله با پتانسیل گسترش coronavirus. در همان زمان وزیر بهداشت کاتو Katsunobu اعلام کرد ژاپن وارد شده بود یک “فاز جدید” از وقوع.

یک unattributed عکس از گریم چهره نیروی کار به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در توییتر:

یک نگاه ناامیدی در چهره coronavirus نیروی کار.

رویدادهای برجسته در ژاپن در حال لغو شد. در فوریه 14, ژاپن, بزرگترین دوربین نشان می دهد تجارت لغو شد با توجه به شیوع. توکیو ماراتن نیز بسته به تمام ثبت نام برای صرفه جویی در المپیک امیدوار. وجود خواهد داشت بدون بازپرداخت هزینه ثبت نام. رویدادهای دیگر مانند فناوری, همایش نیز متوقف شد.

در ضمن ژاپن رونق صنعت گردشگری شده است walloped با ممنوعیت سفر دولت چین اعمال شهروندان آن است.

پس از ژاپن وزیر بهداشت به مردم توصیه می شود به “جلوگیری از اماکن عمومی”, ژاپنی, کسب و کار, تلاش برای مقابله با شیوع. کارفرمایان مانند آنلاین ناشر Cookpad و ملی ارائه دهنده مخابراتی NTT در حال ساخت ترتیبات برای کارکنان به محل کار از خانه — یک تمرین است که تقریبا بی سابقه در ژاپن است.

با توجه به FNN اخبار با توجه به عدم انعطاف نسبی از محل کار قوانین در اطراف بیمار را ترک برخی از کسانی که آلوده به ویروس coronavirus ممکن است در مواجهه با ماندن در خانه و پرداخت شدن یا رفتن به محل کار هنگامی که بیمار است.

اگر یک کارگر می شود آلوده به کروناویروس و لازم است به دور ماندن از کار به عنوان مورد نیاز استانی در محل کار محدودیت (در محل قرار داده برای مقابله با کروناویروس), شرایطی نمی تواند به عنوان “اجباری به عنوان کارگردانی شده توسط کارفرما.” پس (در این مورد) کارفرمایان خواهد بود و نه ملزم به پرداخت آلوده به کارگران خود حقوق طبیعی. < — این به این معنی است که یک بار پرداخت خود را ترک است که همه استفاده می شود, شما باید برای رفتن به محل کار. چقدر احمقانه است ؟

در میان تهدید بلندی اپیدمی دولت ژاپن بزرگترین نگرانی به نظر می رسد حصول اطمینان از بازی های المپیک تابستانی 2020 در توکیو به علت باز در جولای 24, پیش بروید. هر دو بین المللی سازماندهی (کمیته) و دولت ژاپن اصرار المپیک خواهد به عنوان برنامه ریزی شده با وجود تهدید coronavirus.

نیز وجود دارد افزایش فشار به ژاپن برای بستن آن در هوا و دریا هم مرز با چین با وجود اینکه تحسین تا کنون برای آن قلب گرم شدن پشتیبانی از چین در مقایسه با ایالات متحده است.

پس از کشتی های نیروی دریایی تبدیل شد به دور از میکرونزی و جزایر مارشال به دلیل ترس از بیماری ساتو Masahisa ژاپن bellicose و خبرگزاری junior وزیر امور خارجه و عضو دولت COVID-19 نیروی کار پیشنهاد کرد که فوری بحث لازم است در مورد محدود کردن سفر به ژاپن از چین است.

ژاپن در حال حاضر به عنوان یک “آلوده کشور است.” ممکن است وجود دارد بسیاری از مردم که فکر می کنم این ایده دیوانه است اما در حال حاضر این واقعیت است. ژاپن است که درمان فقط می خواهم که کشتی کروز [روشن و دور از هنگ کنگ و تایلند و کامبوج]. اگر ما هیچ چیزی در مورد وضعیت توکیو المپیک مطمئنا نهفته است. در حالی که آن را ممکن است کمی دیر به این اشاره در همان زمان ما در حال بدست گرفتن برنامه در داخل کشور ما نیز نیاز به فوریت در نظر گرفتن محدود کردن ورود به ژاپن از چین است.

بیشتر مردم ژاپن با این حال در حال تلاش برای حرکت در زندگی روز به روز تحت بلندی سایه یک بیماری همه گیر. یک زن مثلا فکر کردن در مورد چگونه به یک ماسک در حالی که عینک:

[…] در اینجا یک راه برای جلوگیری از عینک خود را از مه پاش در حالی که با پوشیدن ماسک. […] واقعا عالی: فقط برابر بالا از ماسک درون! این یک راه آسان برای جلوگیری از اسپری کردن و احساس می کند راحت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>