میزبانی ستاره نکردم نشان می دهد برای 23 فصل

جیمز لیپتون که میزبانی در داخل اکتورز استودیو در Bravo درگذشت 2 مارس در منهتن. او می خواهم مبارزه سرطان مثانه است. او 93.

لیپتون میزبانی در داخل اکتورز استودیو برای 23 فصل است. او رفتگان که نشان می دهد از تغییر براوو به شادی و سرور عمومی تلویزیون در سال 2019. مهمانان در این برنامه گنجانده شده Paul Newman, Sally Field, John Goodman, Carol Burnett, Alan Alda, Jim Carrey, دیوید Chappelle, جولیا رابرتز و شماری دیگر عملکرد مشاهیر.

لیپتون را در ارتباط با اکتورز استودیو در سال 1992 آغاز شد گفت: نیویورک تایمززمانی که او را دعوت به رعایت یک جلسه از این کارگاه آموزشی است. قابل توجه تولید کننده در زمان لیپتون کمک به ایجاد یک استاد هنرهای زیبا برنامه که شهریه را پشتیبانی اکتورز استودیو. برنامه آغاز شد و در سال 1994 اضافه نیویورک تایمزدر همکاری با مدرسه جدید در منهتن با لیپتون رئیس و بعد از آن دین. آن را نقل مکان کرد به سرعت دانشگاه در سال 2006.

داخل اکتورز استودیو بود و نامزد 21 وبگاه Emmys. در سال 2013 از آن خواهد شد به صورت برجسته اطلاعاتی سری و یا خاص.

لیپتون متولد دیترویت در سال 1926 از ضرب و شتم شاعر لارنس لیپتون و الیزابت لیپتون.

پس از روی لئامت دادن در نیروی هوایی, لیپتون به نیویورک نقل مکان کرد و اقدام مطالعه قرار گرفت. نقش خود را شامل دکتر کیر گرانت در نور هدایت. او نوشت: برای اپرا صابون نمایشنامه و فیلم و نویسنده چند کتاب به عنوان به خوبی.

لیپتون در ادامه به تولید و نظارت بر جیمی کارتر رئیس جمهور در سخنرانی جشن و تولد چند ویژه telecasts برای باب امیدوارم که قبل از او منتقل شده به داخل اکتورز استودیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de