“این بسیار هیجان انگیز:’ رژیم صهیونیستی است. Newsom و سابق Pres. کلینتون بحث coronavirus تست, جستجو برای یک واکسن

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تبلیغ کالیفرنیا نقش رهبری در مبارزه با کشنده coronavirus طول گسترده آنلاین گفتگو با رئیس جمهور سابق بیل کلینتون به میزبانی Clinton Global Initiative دانشگاه در روز شنبه.

دو مرد مورد بحث تلاش برای یافتن یک واکسن یا درمانی برای درمان coronavirus و همچنین تفاوت در نتایج برای ساکنان سیاه و نقش درآمد و نابرابری در مرگ و میر ناشی از COVID-19 که Newsom به عنوان مراجعه کننده آمریکا “گناه اصلی.” روز-سری طولانی از گفتگو با رئیس جمهور سابق همچنین شامل یک در یک چت و پنل مکالمات بین کلینتون و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعضای کنگره و کارشناسان بهداشت و درمان.

تکرار خود خودداری کنند که در کالیفرنیا یک ملت-دولت “را تمثیلی نه تحت اللفظی” Newsom گفت: — فرماندار اشاره در طرح های برای جلوگیری از مناقصه مسابقات میان کشورها برای تجهیزات حفاظت فردی از جمله اخیر 1.5 میلیارد دلار خرید.

“این دولت می تواند در تهیه بیشتر PPE از هر دولت دیگر در کشور,” او گفت:, و اضافه کرد که کالیفرنیا کمک در راه اندازی یک کارخانه در چین برای تولید 150 میلیون ماسک در هر ماه است.

کلینتون گفت که دیگر فرمانداران او می خواهم به صحبت به حال چیزی جز چیزهای خوبی برای گفتن در مورد دولت نقش اصلی را در این بیماری همه گیر پرسید که چه Newsom را انجام دهید اگر کشورهای کوچکتر می خواست برای پیوستن به این ائتلاف است که خرید PPE به طور مستقیم و سپس توزیع به عنوان مورد نیاز است.

“آنها در حال حاضر در حال انجام است و ما همه در” Newsom گفت. “ما آمریکایی ها برای اولین بار ما اتفاق می افتد به 40 میلیون آمریکایی زندگی در ایالت کالیفرنیا است.”

کلینتون همچنین خواسته Newsom در مورد نابرابری در کسی که در حال مرگ است از COVID-19. به تازگی منتشر شده داده ها نشان داد ساکنان سیاه در کالیفرنیا تقریبا دو برابر احتمال دارد به مرگ از بیماری نسبت به سهم خود از مردم. Newsom مرتبط اختلاف به زمینه درآمد و نابرابری ثروت و اعتبار دولت را در سیستم مراقبت های بهداشتی برای نگه داشتن فاصله مرگ و میر در بین سفید و سیاه و سفید و یا Latinx ساکنان کوچکتر از در کشورهای دیگر.

“وجود دارد به سادگی یک ایالت در امریکا در حال انجام است که بیشتر به ارائه با کیفیت بالا و مراقبت های بهداشتی در سراسر طیف” او گفت:, و اضافه کرد که دولت تا به حال ابقاء یک فرد دستور برای قانون مراقبت مقرون به صرفه و گسترش ثبت نام پنجره برای هزاران نفر از ساکنان در میان دیگر تلاش. “کسانی که نابرابری با این وجود باقی بماند و ما باید مقدار زیادی از کار را به انجام در کالیفرنیا و در سراسر این کشور است.”

رهبران دو کشور صحبت در مدت کوتاهی قبل از Newsom رسانه های کنفرانس در کمپبل به بحث در مورد تلاش برای خانه و محافظت از ساکنان بی خانمان در دولت نیز مورد بحث کالیفرنیا هدف به سهولت یک پناهگاه در محل سفارش در حال حاضر ورود دوم آن ماه است. Newsom قبلا مشخص شده شش معیارهای او را با توجه به قبل از کاهش محدودیت های که عبارتند از اینکه قادر به انجام این کار کافی تست و برای ردیابی هر کسی که ممکن است در معرض به تایید coronavirus بیمار و همچنین به عنوان توانایی به منظور توسعه موثر درمان برای درمان COVID-19 بيمار.

در تست Newsom گفت: دولت هنوز وجود دارد که او در زمان مسئولیت گفت: “شده است یک نقطه از احساس وحشت و نگرانی و نا امیدی” اما کالیفرنیا که به زودی باید قادر به انجام 20,000 برای 25,000 آزمون در روز است. دولت نیز تلاش برای گسترش تماس با ردیابی ظرفیت.

“ما ردیابی ظرفیت که predated COVID-19 آن را به عقب می رود به سارس سرخک سل و….” او گفت که بسیاری از این ظرفیت در سطح شهرستان. “ما در حال ایجاد کردن است که زیرساخت های موجود است.”

اشاره کالیفرنیا سابقه طولانی پیشرو در بیوتکنولوژی Newsom گفت: مقامات وزارت امور خارجه در نشست هفتگی با نمایندگان شرکت های دارویی محققان و مسئولان دانشگاه برای پیدا کردن درمان و واکسن برای کروناویروس گفت: کسانی که در تلاش هستند “بسیار هیجان انگیز است.”

“این یک منطقه که ما نمی خواهیم به overpromise,” او گفت:. “اما آن را به یک منطقه از برخی از خوش بینی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>