ریچموند — این رسمی: میشل اوباما ابتدایی.

غرب کنترا کوستا Unified School District هیئت مدیره آموزش و پرورش به اتفاق آرا رای دادند جمعه شب به نام ویلسون مدرسه ابتدایی پس از سابق و بانوی اول میشل اوباما و با توجه به انتشار اخبار از منطقه مدرسه.

هیئت مدیره رای باعث می شود این مدرسه برای اولین بار در شمال کالیفرنیا و دوم در دولت به نام پس از بانوی اول سابق. دیگر مدرسه در شهرستان پانوراما در جنوب کالیفرنیا.

“نامگذاری این مدرسه پس از میشل اوباما نشانه ای از مدرسه تولد دوباره” هیئت مدیره مدرسه جمهور استفانی هرناندز-Jarvis گفت. “ما می توانیم جدید ساختار فیزیکی ساخته شده است اما این تغییر نام مجموعه انتظارات بالا برای دانش آموزان و کارکنان به عنوان آنها را وارد یک دوره جدید برای این مدرسه و این جامعه مدرسه.

“پدر و مادر و دانش آموزان حمایت برای تغییر نام مدرسه خود را پس از میشل اوباما, چرا که آنها بر این باورند که ارزش ما بانوی اول سابق مظهر و آموزشی کودک محور باعث می شود او قهرمان نماینده از آنچه که همه ما آرزوی پرورش در مدرسه ما جوامع” هرناندز-Jarvis ادامه داد. “او در نقش یک مدل برای فرزندان ما و ما در تلاش برای خدمت به دانش آموزان ما با همان نوع از عشق ، حمایت و شجاعت است که او در خدمت کشور ما است.”

هیئت مدیره مدرسه در نظر گرفته شود این پیشنهاد پس از دریافت نامه ای از ویلسون ابتدایی مدرسه انجمن اولیا و مربیان درخواست که مدرسه بود تغییر نام داد و به افتخار بانوی اول سابق. یک کمیته موقت برگزار شد دو مکان جلسات به جمع آوری ورودی از والدین دانش آموزان و جامعه ذینفعان و به اتفاق آرا رای به پیشنهاد تغییر نام در جلسه روز Jan. 23 با توجه به انتشار.

“ما می خواستیم برای انتخاب کسی که در سطح جهانی” ویلسون PTA جمهور Maisha کول گفت. “با مدرسه و یادگیری جدید محیط زیست ما می خواهیم کودکان ما را به فکر می کنم فراتر از ریچموند به فکر می کنم فراتر از کالیفرنیا و به آنها یادآوری کنید که آنها می توانند تفاوت را به صورت محلی و در سطح جهانی است.”

مدرسه در خدمت حدود 430 دانش آموزان کودکستان تا کلاس ششم است و در حال حاضر قرار دارد به طور موقت پردیس در ال سریتو. سنتی آن محل در 42nd Street و خیابان روزولت در ریچموند است که بازسازی شده و به یک دولت از هنر قرن 21 تسهیلات با توجه به انتشار.

مدرسه جدید ساخت است که انتظار می رود برای باز کردن در زمان 2020-21 سال تحصیلی خود را تحت نام جدید.

“ما این فرصت را به یک مدرسه جدید به نام بعد از یک کسی که واقعا نشان دهنده تنوع ما و ارزش های” اصلی کلودیا بلس گفت. “مدرسه ما این است که متنوع و مدرن و نوآورانه و چیزهایی که بچه ها انجام خواهد شد آنها را آماده برای یک بازی بسیار قوی و موفق در آینده در هر حرفه ای آنها را انتخاب کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su