Fremont, CA – فوریه 6 2020 – Blackmagic Design امروز اعلام کرد که ViSo تصویری راه حل های به روز رسانی آن واقعیت مجازی studios با تکیه بر Ultimatte 12 ترکیب پردازنده و URSA پخش دوربین های دیجیتال به تولید ملی تبلیغات تلویزیونی را نشان می دهد و برای مشتریان از قبیل آسمان ایتالیا مدیاست پرشین و Netco Sports.

تاسیس در سال 2010 این شرکت نه تنها ارائه می دهد مشتریان خود را VR خدمات آن را نیز ایجاد می کند تمام کامپیوتر تولید شده (CG) و 3D دارایی های مورد نیاز در خانه و فراهم می کند تمام پست تولید که شامل ویرایش و درجه بندی در DaVinci Resolve استودیو.

“واقعیت افزوده و مجازی محیط استودیو منافع زیادی برای تولیدات” آغاز می شود لوئیجی Nino مدیر کل در Face. “ما تصمیم به توسعه ما VR سیستم در خانه به طوری که ما می تواند به کنترل هر جنبه ای و سفارشی کردن مواد و نورپردازی و انیمیشن ها و افکت برای هر یک از مشتریان نیازهای خاص.”

استودیو VR مجموعه 130 متر مربع و با استفاده از سه پایه سه پایه نصب شده URSA پخش برنامه به عنوان به خوبی به عنوان یک دالی نصب شده 4.5 متر بازویی در شش متر و آهنگ. یک ATEM 4 M/E استودیو پخش 4K با ATEM 1 M/E پیشرفته پانل استفاده می شود به صورت زنده دید مخلوط کردن.

“هنگامی که شما دوربین های متعدد مانند این عکسبرداری از زوایای مختلف می توان آن را کاملا آسان به دست یک بیت از نشت با این حال داشتن یک اختصاص داده شده Ultimatte متصل به هر یک از دوربین های زنجیره ای, زوج با نور صحیح را تضمین می کند ما همیشه به بهترین شکل ممکن کلیدی” می افزاید: لوئیجی.

او ادامه می دهد: “ما می خواهم استفاده Ultimatte قبلا ساخته شده و تصمیم به ارتقاء به Ultimatte 12 به عنوان آن بسیار بهتر است در برخورد با سبز نشت. نه تنها که آن را نیز می تواند ایجاد سریع و بسیار دقیق زباله mattes.”

در حال حرکت CG اشیاء در یک مجموعه لوئیجی توضیح میدهد: “ما خودمان در خانه نرم افزار است که اساسا طول می کشد کنترل از همه 3D/CG عناصر در صحنه و به ما اجازه می دهد آنها را ویرایش کنید. شما می توانید تجسم آنها را در زمان واقعی و اگر چیزی نیاز به تغییر شما می توانید با وارد کردن مدل های از پیش تجسم آنها و حرکت آنها را به آنها را بزرگتر و یا کوچکتر هر چیزی که شما می خواهید.”

هنگامی که آنها تصمیم می گیرید که چگونه صحنه را نگاه کنید آن خواهد بود ” یخ زده و آماده است تا ثبت شود با کمک Ultimatte.

“یکی از مورد علاقه من نمونه است ESL ایتالیا را هر دو هفته یکبار, مجله, نمایش, نام خانه Esports نشان داده شده است که در DMAXHD. ما را میزبان و مهمان در بازی مورد بحث قرار گرفته و آنها پس از آن می تواند گرفتن و راه رفتن در اطراف مجموعه و آن را فقط به نظر می رسد باور نکردنی است.

صحنه پر از شخصیت, اثرات و انیمیشن با عناصر در هر دو پس زمینه و پیش زمینه برای ایجاد یک بسیار واقع گرایانه مجازی تنظیم شده است.”

لوئیجی آمده است: “پس از Blackmagic طراحی به دست آورد Ultimatte من شده اند شگفت زده در پیشرفت های ساخته شده به در حال حاضر فوق العاده رنگی keyer. همراه با همه ما دیگر Blackmagic سخت افزار ما در حال حاضر باید یک زنجیره کامل برای دستیابی و کنترل در یک نقطه قیمت است که تضمین می کند برای رسیدن ما به اهداف کیفی.”

مطبوعات عکاسی

عکس محصول از Ultimatte 12, Blackmagic URSA پخش DaVinci Resolve Studio, ATEM 4 M/E استودیو پخش 4K, ATEM 1 M/E پیشرفته پانل و دیگر Blackmagic طراحی محصولات در دسترس هستند www.blackmagicdesign.com/media/images.

در مورد Blackmagic Design

Blackmagic طراحی ایجاد جهان را با بالاترین کیفیت ویرایش ویدئو, محصولات, دیجیتال, فیلم, دوربین, رنگ, کجا, مبدل ویدئو, مبدل تصویری, نظارت, روتر, زندگی سیستمهای تولید دیسک ضبط موج مانیتور و زمان واقعی اسکنر فیلم, برای فیلم سینمایی, پست, تولید و پخش تلویزیونی صنایع. Blackmagic طراحی DeckLink ضبط کارت راه اندازی یک انقلاب در کیفیت و قیمت در پست تولید در حالی که این شرکت امی™ برنده جایزه داوینچی تصحیح رنگ محصولات را تحت سلطه تلویزیون و سینما از سال 1984. Blackmagic Design همچنان شکستن زمین نوآوری از جمله 6G-SDI و 12G-SDI محصولات و stereoscopic 3D و Ultra HD گردش. دهکده جهانی پیشرو در تولید پست سردبیران و مهندسین Blackmagic طراحی دفاتر در ایالات متحده آمریکا, انگلستان, ژاپن, سنگاپور و استرالیا است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.blackmagicdesign.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر