‘آن را فریاد می زند direspect: سان خوزه معلمان باید به کلاس درس با وجود نگرانی های ایمنی

با وجود اذعان ناشناخته در دراز مدت اثرات COVID-19 سن خوزه Unified School District مجبور است بسیاری از معلمان به کلاس درس در هفته آینده برای شروع سال تحصیلی آینده.

تحت یک قرارداد جدید و توافق میان منطقه و سن خوزه انجمن معلمان حدود 1,600 معلمان را پشت سر بر روی پردیس برای روز اول مدرسه در Aug. 12. اما بر خلاف بسیاری از آنها خواهید بود تدریس درس خود را در خالی کلاس درس به دانش آموزان در طرف دیگر از صفحه نمایش کامپیوتر — بدون اینکه با توجه به انتخاب به کار از خانه.

چند دیگر منطقه خلیج مناطق — از جمله پالو آلتو متحد و سانتا کلارا متحد — در نظر گرفته اند این حرکت به عنوان لس آنجلس Unified School District اما سن خوزه یکپارچه به نظر می رسد به رفتن را از طریق با آن است.

کالیفرنیا انجمن معلمان است که لابی برای نگه داشتن معلمان خارج از کلاس درس تا زمانی که آن را بی خطر است گفت: برخی از مناطق دیگر و معلمان اتحادیه های کارگری در سراسر کشور هنوز در حال مذاکره در این موضوع ،

در حالی که تعداد رکورد کالیفرنیا در حال آلوده شدن و در بیمارستان بستری از COVID-19 San Jose متحد معلمان احساس می کنید مانند منطقه است غارنوردی به فشار سیاسی از پدر و مادر و آگاهانه قرار دادن معلمان در راه آسیب است.

“این فریاد بی احترامی” گفت: Jodi Disario یک درام و معلم انگلیسی در بید گلن دبیرستان با شرایط بهداشتی اساسی. “ما کار بسیار سخت به انجام چه چیزی بهترین را برای دانش آموزان ما و ما احساس نمی مانند کسی است که کار بسیار سخت به انجام آنچه برای ما.”

و اگر چه او نه تنها از سن خوزه متحد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روشن ساخته است دوشنبه هنگامی که یک به روز رسانی روزانه در coronavirus همه گیر که او را باور نمی کند معلمان باید مجبور به عقب به کلاس های درس خود را.

در پاسخ به یک خبرنگار سوال Newsom گفت: “من باور نمی کنم هر کسی باید مجبور به قرار دادن زندگی و سلامت خود را در خطر است. دوره. توقف کامل است.

“اگر مردم احساس می کنند زندگی خود هستند که در معرض خطر قرار داده و سلامت خود را که در معرض خطر قرار داده است آن وقت ما به تماس است که ،

سن خوزه متحد رهبران می گویند که آنها در حال کار برای ایجاد امکانات رفاهی برای معلمان و کارکنان که پزشکی مهد کودک و یا خانواده نیاز دارد. اما بسیاری از معلمان می گویند که در واقع نه در این مورد.

یک معلم دبیرستان با نوزاد و 2 ساله گفت که او در بر داشت که روز شنبه درخواست خود را برای کار از خانه بوده است را رد کرد. که خواسته نمی شود به نام از نگرانی از اقدامات تلافی جویانه است تلاش برای پیدا کردن مهد کودک برای کودکان, اما این منطقه گفت که نبود دلایل کافی به او اجازه دهد به کار از خانه.

به جای این منطقه به طور موثر به او گفت که او هم می تواند نشان می دهد تا در فرد و یا یک مرخصی تا 12 هفته و از دست دادن بخشی از خود پرداخت. هر چیزی بیش از 12 هفته خواهد بود پرداخت نشده است.

منطقه است که اجازه می دهد معلمان به مهد کودک خود را از طریق کودکان در سن مدرسه با آنها به کلاس های درس خود را, اما این معلم کودکان بیش از حد جوان است.

“ما احساس می کنیم مثل منطقه ما نیست و به ما اعتماد به حرفه ای” معلم گفت. “و به نظر می رسد مانند منطقه تصمیم گیری تحت فشار قرار دادند تا حد زیادی توسط والدین اعمال فشار بر مدیران و یا هیئت مدیره مدرسه — با توجه به نیازها و احساس از معلمان است.”

به خصوص سوزان برای برخی از زمان و سابق سن خوزه متحد مربیان و پدر و مادر بود و پست های اخیر ساخته شده در San Jose یکپارچه Facebook post.

در صبح روز یکشنبه پست منطقه نوشت: “ما نمی دانیم که در دراز مدت مشکلات بهداشتی است که می تواند از گرفتن COVID-19. ما نمی دانیم چرا که این یک ویروس جدید است. آیا نمی شود احمقانه است. COVID است بازی را به نفع خود.”

نزدیک به 200 نفر اظهار نظر در پست, تقریبا تمام آنها تمسخر منطقه برای وادار کردن معلمان به کلاس درس و در نتیجه افشای آنها را به افراد دیگر به طور بالقوه حامل ویروس در حالی که تصدیق ناشناخته در دراز مدت اثرات بهداشتی از COVID-19.

“وادار کردن معلمان برای آمدن به مدرسه و فرزندان خود را با آنها در خطر غیر ضروری قرار گرفتن در معرض. این احمقانه است و تن-ناشنوا” یک نفر نظر داد.

“شرم بر منطقه خود را! شما اذعان قدر مطلق از قدرت این ویروس در حالی که ارسال استادان و کارکنان با کودکان در دو راهپیمایی به مرگ” دیگر نوشت.

سن خوزه متحد معاون سرپرست استفان مک ماهون گفت: منطقه قصد در آوردن معلمان به عقب است که به ارائه “بهترین کیفیت, آموزش ممکن است” با داشتن فن آوری و پشتیبانی به آسانی در دسترس برای آنها.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما شروع با بالاترین امکان تحویل سیستم برای آموزش است که در کلاس درس” مک ماهون توضیح داد: در آخرین جلسه هیئت مدیره مدرسه. “این ابزار در حال رفتن به آنجا WiFi سیستم در حال رفتن به آزمایش می شود و ما می توانیم حمایت فوری از آنجا که ما می دانیم که در آن شما در.

“هستند بسیاری از مزیت استراتژیک بودن در محل کار.”

مک ماهون گفت: این منطقه در حال کار خستگی ناپذیر برای اطمینان از ایمن بودن شرایط کاری برای کارکنان آن از جمله اجتماعی فاصله نیازهای فردی درس تکالیف و معمول تمیز کردن زمینه های مشترک و بالا-سطوح تماس مانند دستگیره درب و پرینتر.

اما بسیاری از معلمان هنوز هم ترس از های مشترک مناطق و به ناچار به افزایش شانس خود را از عفونت — برخی با اشاره به مثال بالا سانتا کلارا متحد مربیان بودن قرنطینه پس از یک شخص 45 جلسه در ماه گذشته که در آن یک فرد آزمایش مثبت برای ویروس.

پاتریک برنارد رئیس جمهور از سن خوزه انجمن معلمان گفت: رهبران اتحادیه به دنبال انعطاف پذیری بیشتری در اطراف توانایی معلمان و کارکنان به محل کار از خانه است اما به ناچار ناموفق بود.

“من فکر نمی کنم پدر و مادر مراقبت که در آن معلمان آموزش از تا زمانی که آنها در حال انجام آن را به خوبی” برنارد گفت. “اما این منطقه به شدت احساس بسیار است که معلمان باید در کلاس درس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet