‘به نظر می رسد مانند یک رایگان برای همه”: ده ها تن از تابلوهای تبلیغاتی الکترونیکی ممکن است به زودی خط San Jose بزرگراه

در آخرین گام به سوی برچیدن یک دهه ممنوعیت جدید تابلوهای تبلیغاتی, San Jose در نظر گرفته خواهد شد اجازه می دهد تا به 90 جدید تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال در مالکیت خصوصی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از کوچکتر نشانه ها در زمین — یک حرکت است که می تواند بطور قابل توجهی تغییر نمایش از شهرستان بزرگراه.

این شهر برنامه ریزی بخش برگزاری یک نشست مجازی شنبه شب به دنبال ورودی عمومی در محیط زیست گزارش که در نظر گرفتن تاثیر یک تعداد انگشت شماری از اصلاحات پیشنهاد شده به این شهر نشانه فرمان.

اگر این تغییرات پذیرفته شده توسط این شورا بعد از این سال اصلاحات به شدت می تواند تغییر شهر چگونه معاملات با بیلبوردهای تبلیغاتی به جلو رفتن و زیبایی شناسی از رانندگی در سن خوزه.

از سال 1972 سان خوزه ممنوع ساخت و ساز جدید از تابلوهای تبلیغاتی در زمین های متعلق به شهرستان و در سال 1985 رهبران تصویب سراسر شهر بود ممنوعیت جدید تابلوهای تبلیغاتی هر دو عمومی و خصوصی بر زمین. طرفداران ممنوعیت طولانی استدلال کرد که آنها ایجاد بصری سوختگی جذب گرافیتی و تاثیر منفی بر محیط زیست و حیات وحش اطراف.

اما در سال های اخیر شهرستان رهبران و طرفداران در پشت استفاده از تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال می گویند که آنها ارائه یک فرصت برای تولید درآمد جدید کاهش سوختگی با جایگزینی ویران کاغذ تابلوهای تبلیغاتی پراکنده در سراسر شهر و ترویج عمومی مهم پیام رسانی.

“این مایه تاسف است که برخی از افراد بر این باورند این است که اضافه کردن به این مشکل که در واقع ما در واقع باید از این فرصت برای خلاص شدن از شر بسیاری از سوختگی ها و علامت های قدیمی و اتاق را برای چیزی که واقعا به نفع جامعه” عضو شورای رائول Peralez شده است که کار بر روی اصلاح این شهرستان را نشانه فرمان برای نزدیک به پنج سال گفت: در مصاحبه اخیر است.

تحت اصلاحات پیشنهاد شده در این شهرستان اجازه خواهد داد که صاحبان مالکیت خصوصی به راست آزاد ایستاده بیلبورد سازه در آزادراه رو سایت. به عنوان ممکن است در این شهرستان شناسایی شده بود 90 بالقوه از فقط 50 در ماه مارس است. این سایت در درجه اول خط بزرگراه 87 — از فرودگاه به ایالات متحده 85, بین ایالتی 280 — فقط در جنوب مرکز شهر سان خوزه و بین ایالتی 880.

مقامات نیز با توجه به امکان کوچک تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال در زمین های متعلق به شهرستان در حق راه و ساختمان-نصب علامت فرصت ها در مرکز شهر و در شمال سان خوزه. معلوم نیست در این زمان چگونه بسیاری از نشانه های دیجیتال این تغییرات می تواند تضمین.

نشانه های دیجیتال در سراسر شهرستان نیز مجاز به شروع به روشن کردن نور در 5 صبح شهر زمان ثبت نام فرمان نیاز است که نشانه ها به طور کامل خاموش بین 12:00 صبح – 6:00 صبح

بیلبورد شرکت های که می خواهند برای ساخت یک الکترونیکی جدید بیلبورد را به پایین حداقل چهار سنتی استاتیک تابلوهای تبلیغاتی در داخل شهر با توجه به اصلاحات پیشنهاد شده. اگر یک شرکت به دنبال قرار دادن یک بیلبورد دیجیتال نیست در حال حاضر چهار استاتیک تابلوهای تبلیغاتی در سن خوزه, آن می تواند به مذاکره با صاحبان املاک که کنترل نشانه های موجود در این شهرستان است.

Katja Irvin یک co-صندلی باشگاه سیرا لوما پریتا فصل حفاظت کمیته گفت که این طرح “به نظر می رسد مانند یک رایگان برای همه برای قرار دادن این پیام الکترونیکی تخته در امتداد بزرگراه های ما.”

“در این نقطه هیچ کس واقعا دیده می شود این چیزها را به عنوان مستقل و نشانه ها در شهرستان قبل از. این است برای رفتن به یک تغییر” Irvin گفت. “و به عنوان یک ساکن سن خوزه, من احساس می کنم آن را نمی شود خوب برای این تصویر از شهر ما.”

Irvin که نشان دهنده هزاران نفر از اعضای محلی این باشگاه سیرا گفت: این گروه از نگرانی های عمده عبارتند از تاثیر نشانه های زیستی, منابع مانند گوادلوپ, رودخانه, زیبایی شناسی شخصیت از شهر و کیفیت زندگی ساکنان این نزدیکی هست.

در نامه ای به این گروه خواسته است بخش برنامه ریزی در نظر گرفتن چند پروژه جایگزین از جمله رد این پیشنهاد به طور کامل نیاز است که 10 — به جای چهار — سنتی بیلبورد نشانه گرفته شده را به ساخت یک بیلبورد دیجیتال و افزایش و نه کاهش ساعت است که علائم الکترونیک باید خاموش.

این دومین تلاش های عمده ای در سال های اخیر به شل شهر محدودیت های دیجیتال علائم و تابلوهای تبلیغاتی. در سپتامبر سال 2018 این شهرستان به تصویب شورای سیاست جدید اجازه می دهد نشانه هایی مانند تابلوهای تبلیغاتی و برنامه ریزی علائم الکترونیک — تنها در 17 شهر متعلق به سایت است که می تواند تا گنجایش 22 نشانه.

هر دو 2018 تغییرات و در حال حاضر سیاست های پیشنهادی آمد زیر “درخواست از بیلبورد نمایندگان انجمن های کسب و کار خصوصی و صاحبان کسب و کار به در نظر گرفتن از بین بردن بیلبورد بان کی مون” با توجه به اسناد و مدارک.

جان میلر لس Gatos مقیم و بنیانگذار دیدنی امریکا, یک سازمان غیر انتفاعی در برابر آلودگی بصری گفت که او احساس می کند وجود دارد “هیچ تشکر و قدردانی از منافع عمومی در تمام این.”

“چرا شورای بودن خیلی سخاوتمندانه به بیلبورد صنعت ؟ چه مالیات دهندگان از همه از این؟” میلر گفت. “این فقط به شما نشان می دهد ارزش آنها قرار داده و در زیبایی شهر.”

تاثیرات زیست محیطی گزارش ارزیابی اثرات تغییرات به این شهر نشانه فرمان است که انتظار به پایان خواهد رسید زمانی این سقوط. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اصلاحات و آینده جلسه اینجا کلیک کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>