‘تاثیر آن بر هر آمریکایی’: Klobuchar میسازد جارو COVID-19 طرح روستایی امریکا

در یک فراگیر, طرح توجیهی نورد در سه شنبه مارس 16, مینه سوتا دموکرات است که به دنبال به اختصاص فدرال دلار به مناطق روستایی’, بهداشت و درمان و کشاورزی و اقتصاد و منابع محلی گفته ساختاری مشکلات را جمعیت روستایی بیشتر در معرض این ویروس است که در حال حاضر کشته 31,000 آمریکایی است.

“Coronavirus همه گیر است که یک بحران ملی — تاثیر آن بر هر آمریکایی بدون توجه به جایی که آنها زندگی می کنند” Klobuchar نوشت.

Coronavirus ممکن است دیگر به گسترش به روستایی امریکا Klobuchar گفت: اما پس از آن می رسد اثرات آن می تواند شدید با تشکر تحت ذوات و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی پیری و آسیب پذیر ساکنان طولانی-کاهش اقتصاد کشاورزی و متوسط درآمد پایین. و به صورت یکی در پنج روستایی آمریکایی که از رنگ و یا بومی کسانی که عوامل خطر در حال تشدید به عنوان ملت می بیند مردم از رنگ مرگ COVID-19 در نرخ بالاتر از همتایان سفید.

در حال حاضر در مینه سوتا این ویروس شناسایی شده است در تمام اما 17 از دولت 87 شهرستانهای استان است.

مراقبت های بهداشتی

از ابتدا آمریکایی ها زندگی در جوامع روستایی بیشتر از عوامل خطر سلامت از کسانی که در شهرستانها: آنها به طور متوسط و نرخ بالاتری از بیماری های مزمن — دو مهم عوامل خطر که به طور چشمگیری افزایش یک بیمار شانس مرگ ناشی از COVID-19. بسیاری از آنها بیمه و یا بیمه شده و ممکن است زندگی یک درایو طولانی از نزدیکترین بیمارستان است.

برای بسیاری از کسانی که در فواصل رانندگی تبدیل شده اند و حتی دیگر در دهه گذشته با بیش از 120 بیمارستان های روستایی به طور کامل بسته شدن در 10 سال گذشته است. بخشی از Klobuchar طرح است که برای بازگشایی این بیمارستان ها برای سرریز بیماران که ممکن است بیش از بيمارستان’ ظرفیت. برای بیمارستان ها که هنوز باز هستند, بسیاری از را ندارند فضای تخت و یا منابع را در موجی از بیماران.

در طرح Klobuchar گفت: دولت فدرال نیاز به پمپ 100 میلیارد دلار به بهداشت عمومی و خدمات اجتماعی صندوق اضطراری به علاوه روند ساده برای بیمارستان های روستایی برای دریافت وام و کمک های مالی — و آنها دیگر برای پرداخت وام — به طوری که آنها می توانید اقامت تا و در حال اجرا, استخدام کارکنان بیشتر, خرید لوازم و جای هجوم بیماران.

Klobuchar اضافه شده که بیمارستان های روستایی مالی معایب باید در نظر گرفته شود در هنگام تصمیم گیری است که امکانات می توانید دسترسی فدرال ذخایر تجهیزات پزشکی.

کشاورزی

کشاورزان در حال حاضر در برابر بسیاری قبل از همه گیر رخ داد: جاری شدن سیل در یک جنگ تجاری پایین قیمت کالاها است. Klobuchar گفت: این مسائل تنها بدتر شده است به عنوان لبنی کشاورزان رنج می برند 5.7 میلیارد دلار زیان در پنج هفته گراز تولید برآورد ضرر و زیان از طریق پایان سال و دامداران دیدن گاو خود را از دست دادن 30 درصد از ارزش خود را از آنجا شروع سال 2020 است.

Klobuchar گفت: کشاورزان نیاز به افزایش انعطاف پذیری و بخشش خود مزرعه آژانس خدمات وام در حال حاضر و گسترش کالا و محصول بیمه پشتیبانی می کند.

پس از Sioux Falls,’ Smithfield کارخانه بسته بندی گوشت می آمد به عنوان یک ملی نقطه داغ, با بیش از 700 شناسایی موارد COVID-19, Klobuchar نیز خواستار حمایت مزرعه پردازش مواد غذایی و حمل و نقل کارگران با به روز رسانی قوانین ایمنی در دسترس در زبان های متعدد و پول برای تجهیزات حفاظت شخصی.

اقتصاد و کیفیت زندگی

هر چند غول پیکر, کشاورزی نیست و تنها نگه داشتن صنعت روستایی امریکا زنده است. Klobuchar گفت: بخش خدمات است که در واقع بزرگترین کارفرما در مناطق روستایی و امریکا و از آن رنج می برد یک در میان همه گیر: در مینه سوتا به تنهایی با غیر ضروری کسب و کار مانند رستوران ها و کافه ها بسته به پس از ماه مارس وزارت امور خارجه اشتغال و توسعه اقتصادی گزارش می دهد که بیش از 29 ، 000 مواد غذایی و آشامیدنی سرورهای کاربردی برای مزایای بیکاری.

کسب و کارهای کوچک نیز نیاز به امداد Klobuchar گفت و روستایی آمریکایی ها نیاز به گسترش دسترسی به پهنای باند. به عنوان خانواده سرپناه در جای میلیون ها نفر از بزرگسالان در حال کار از خانه و فرزندان خود در حال یادگیری آنلاین. او همچنین گفت: کنگره باید اقدام به گسترش مراقبت از کودک دسترسی reformulate بودجه آموزش و پرورش برای جبران روستایی مدارس’ هزینه های بالاتر و پشتیبانی از مسکن مقرون به صرفه.

و به عنوان U. s. خدمات پستی تزلزل در بخشی به coronavirus Klobuchar روستایی گفت: امریکا باید سرویس ایمیل بیش از همیشه است. خواستار آن ضروری خدمات او گفت: کنگره نیاز به گام به USPS ارائه کمک های مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>