این DLS گراد بخشی از میهن پرستان’ راه حل برای جایگزینی Gronk?

به نظر می رسد مانند یک De La Salle دبیرستان محصول خواهد بود بخشی از جدید انگلستان میهن پرستان’ راه حل به جای غارت Gronkowski.

میهن پرستان پس از معاملات تا برای به دست آوردن شماره 91 کلی انتخاب از لاس وگاس Raiders انتخاب UCLA تنگ پایان Devin Asiasi یک سال 2016 فارغ التحصیل از کنکورد مدرسه خصوصی.

در ایران این اظهارات نیز معامله 159th انتخاب کلی در سال جاری پیش نویس به میهن پرستان برای 100, 139th و 172nd کلی انتخاب.

Asiasi ذکر شده در 6-پا-3 و 257 پوند بود و پیش بینی می شود دور چهارم انتخاب NFL.com.

Gronkowski مسلما بزرگترین تنگ پایان در تاريخ NFL چپ لیگ پس از 2018 فصل زمانی که میهن پرستان برنده سوپر جام LIII. اما Gronkowski زمان دور به پایان رسید و فقط یک سال بعد به عنوان او را وادار به میهن پرستان به تجارت او را به Tampa Bay Buccaneers در اوایل این ماه به پیوست با کارفرمایی تام بردی.

Gronkowski بود 7,861 حرفه ای دریافت متری و 79 touchdowns از سال 2010 تا سال 2018 است.

Asiasi شد رتبه سوم بهترین انتهای تنگ در کشور توسط ESPN.com بیرون آمدن از دبیرستان زمانی که او امضا شده با میشیگان. به او منتقل به UCLA پس از او دانشجوی سال اول فصل به پایان رسید و سال سوم خود را با برونز با 44 پذیرایی برای 641 متری و چهار touchdowns. او یک لوح های انتخاب توسط Pac-12 در سال 2019.

لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>