این نمایشگاه ایالتی مینه سوتا ممکن است در این سال ؟

کارشناسان بهداشت می گویند که تاثیر coronavirus می تواند پیشی منصفانه و در عین حال در این سال است. این چیزی است که اتفاق افتاده در گذشته زمانی که ترس از سرایت زدم بزرگ مینه سوتا با هم برای یک سال.

تا کنون عادلانه مقامات می گویند برنامه های در حال حرکت به جلو — در حال حاضر — به عنوان آنها را در یک حالت عادی سال است.

نمایشگاه ایالتی مینه سوتا مدیر کل جری چکش در بیانیه ای گفت: روز شنبه که “چشم انداز برای اواخر تابستان رویدادهای ناشناخته مانده” و آن را وظیفه خود را به “همه چیز را ما می تواند تا زمانی که ما می تواند به اطمینان حاصل شود که مینه سوتا جهانی دولت عادلانه این سال است.” این نمایشگاه در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای Aug. 27 سپتامبر. 7.

همچنین پنج شنبه, رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت که او فکر آن خواهد بود “بسیار دشوار آسانسور” برای برگزاری این نمایشگاه است.

کارشناسان بهداشت و درمان در حال بدبینانه در مورد این رویداد چشم انداز این تابستان.

“اگر من یک شرط بندی مرد من می گویند که من نمی بینم این اتفاق می افتد,” دکتر گفت: Ryan Demmer استادیار در بخش اپیدمیولوژی و سلامت جامعه در دانشگاه مینه سوتا است.

در سراسر کشور, مقامات ممنوع تجمعات از 10 یا بیشتر مردم از ترس از گسترش ویروس. به همین دلیل به نظر می رسد غیر قابل تصور است که 2 میلیون نفر می تواند جمع آوری و به مدت 12 روز در این نمایشگاه به عنوان آنها در سال گذشته است.

“من نمی بینم 2 میلیون نفر در یک چگال منطقه بدون در مجموع فاجعه” گفت: Demmer.

لغو خواهد بود یک ضربه به اقتصاد دولتی است.

سال گذشته نمایشگاه تا به حال تاثیر $268 میلیون — برای مترو منطقه به تنهایی. عادلانه افغانستان به ایجاد بیش از 12000 full-زمان فصلی و پاره وقت شغل.

فقط به عنوان مهم است این اثر در مینه سوتا روحیه. “تا کنون دولت منصفانه و مهم ترین و تاثیر اجتماعی” چکش در بیانیه ای گفت:.

در عین حال بسته شدن این نمایشگاه به طور فزاینده ای به نظر می رسد به احتمال زیاد.

مقامات از فرماندار برای دکتر مایکل Osterholm باید زد مشاوره مانند یک طبل — اقامت 6 فوت از هم جدا نمی جمع آوری در گروه های جلوگیری از افراد بیمار.

به عنوان یک نتیجه عادلانه لغو همه حوادث در Fairgrounds طریق ممکن است 10. کوچکتر جشنواره ها و نمایشگاه ها شده اند scrapped.

کسانی که رویدادهای کوچکتر نیست نسبت به خطر جرم جمع آوری است که دولت منصفانه است.

این به معنی قرار گرفتن در معرض بالقوه از 2 میلیون نفر — جمعیت بزرگتر از جمعیت 12 ایالات متحده است. آنها کهنه در آسان عطسه فاصله ایستاده در خط در جریان سواری های ترکیه ،

حتی بیشتر خطرناک است ؟ این ویروس را یک سواری رایگان و به عنوان جمعیت آن را حمل به مناطق روستایی و کشورهای همسایه.

“بسیاری از دولت است که هنوز هم بی پیرایه. در حال حاضر فکر می کنم در مورد آوردن همه با هم با ویروس ها وجود دارد و از ارسال همه آنها را به خارج گفت:” Demmer.

بیماری زدم دولت منصفانه یک بار قبل از.

در سال 1946 ترس از فلج اطفال تعطیل عادلانه با توجه به علامت Haidet بازنشسته مورخ با Minnesota Historical Society.

اگر چه coronavirus است که اغلب در مقایسه با آنفولانزای همه گیر از 1918-19 که بیماری نمی تواند عادلانه به نزدیک است.

که با توجه به زمان. این بیماری ضربه زدن به دولت سه ماه پس از سال 1918 نمایشگاه به پایان رسید. آن رفت و به کشتن 50 میلیون نفر در سراسر جهان به سرعت.

توسط بهار زیر آن بود petered ، 1919 نمایشگاه شکست یک رکورد حضور گفت: Haidet.

این نمایشگاه همچنین اوراق در سال 1861 و 1862 برای جنگ داخلی آمریکا — داکوتای جنگ در سال 1893 به دلیل برنامه ریزی در تضاد با جهان کلمبیایی نمایشگاه در شیکاگو و در سال 1945 در طول جنگ جهانی دوم است.

برخی از طرفداران این نمایشگاه حتی کارشناسان بهداشت و درمان — تعجب می کنم که چگونه این نمایشگاه می تواند ذخیره شود.

دکتر فرانک Rhame, یک متخصص بیماری های عفونی با Allina Health تمایلی به گفتن این نمایشگاه باید لغو شود.

“شاید آنها می تواند تمام پوشیدن ماسک صورت” گفت: Rhame.

یا شاید یک نمایشگاه می تواند اتفاق می افتد اگر مشخصه افراد بیمار در خانه مانده است. افراد آلوده بدون علائم هنوز هم می تواند گسترش آن, او گفت:, “اما این امر به آن دست کشیدن پایین توسط دو سوم.”

شاید یک نمایشگاه با روز کمتر محدود بازدید کنندگان و یا اجرا اجتماعی فاصله?

او مطمئن بود. “دولت عادلانه است که واقعا دشوار است” گفت: Rhame.

شاید نوعی از “تغییر بازی” می تواند ظهور گفت: دکتر Demmer.

اگر وجود دارد یک آزمون جدید هزینه “یک زن و شوهر از دیگران,” او گفت: fairgoers می تواند هر یک بررسی می شود به عنوان آنها وارد شده است.

یا شاید ویروس به طور طبیعی شاقول پس از آن قله در ماه جولای.

اما Demmer هشدار داد که حتی اگر coronavirus محو خطر باز گشت همیشه در بلندی. تا زمانی که وجود دارد این است که یک عفونی فرد جایی در میان جمعیت صدها نفر دیگر می تواند آن را دریافت کند.

“من بسیار شگفت زده برای دیدن یک وضعیت تا پایان تابستان که در آن ما به عقب بر گردیم به حالت عادی و اقامت وجود دارد,” او گفت:.

یا — نظری — ویروس می تواند اجرا شایع به سرعت آن را اجرا کنید و از شتاب اواخر ماه اوت است.

اگر اکثر مردم در حال حاضر ویروس — می گویند 80 درصد — پس شاید این نمایشگاه می تواند برگزار Demmer گفت. البته این بدان معنی هزاران اضافی مرگ و میر.

مورخ Haidet دولت عادلانه متعصب است که کار می کرد برای نمایشگاه ایالتی مینه سوتا ، او پنج بار در هر سال است.

“من می خواهم آن را از دست. آن را مانند یک بخش مهم از مینه سوتا زندگی,” او گفت:. “اما اگر این ویروس شایع بستن آن چیزی که حق انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>