هند مبارزه COVID-19 “جرم نظارت” در راه است ؟

Image by Gerd Altmann from Pixabay. Used under a Pixabay License.

تصویر توسط Gerd Altmann از Pixabay. استفاده می شود تحت یک Pixabay مجوز.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

در علاوه بر این به یک کشور گسترده مستند هند شده است تجربه با تکنولوژی است که کمک خواهد کرد که آنها را کنترل گسترش COVID-19. در مارس 2, دولت راه اندازی COVD-19 تلفن همراه ردیابی نرم افزار Aarogya Setu. این برنامه که هشدار به کاربران زمانی که آنها در ظرف شش پا را از یک فرد آلوده با coronavirus ایجاد نگرانی های عمده ای در مورد پتانسیل های دیجیتال مسائل امنیتی است.

Aarogya Setu کاربران ثبت نام با استفاده از شماره تلفن همراه و می توانید اضافه کردن اطلاعات شخصی و همچنین گذشته سفر تاریخ است. یک ویژگی اجازه می دهد تا به کاربران برای انجام خود ارزیابی و اگر آنها گمان می کنند آنها ممکن است با این ویروس آلوده. همچنین هشدار مقامات دولت اگر کسی را دنبال جزئیات — مانند سفر اخیر به هر کشور با عفونت نرخ و یا علائم پزشکی — قرعه کشی سوء ظن است. برنامه توسعه یافته توسط ملی انفورماتیک مرکز تحت وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات (MeitY) که ادعا می کنند که اطلاعات آنها جمع آوری خواهد شد تنها با سازمان های دولتی. گوگل فروشگاه بازی در حال حاضر ثبت نام بیش از یک میلیون و نصب برنامه.

در طول راه اندازی Aargogya Setu Neeta Verma مدیر عامل ملی انفورماتیک مرکز (NIC) گفت:

[…] نرم افزار فعال خواهد شد و مردم برای کمک به خود را [از] خطرات ناشی از ابتلا به عفونت کروناویروس. خطر نمره محاسبه شده است بر اساس تعاملات خود را با دیگران با استفاده از برش لبه تکنولوژی بلوتوث الگوریتم ها و هوش مصنوعی است. شهروند حریم خصوصی به حساب گرفته شده است در حالی که طراحی این برنامه است. اطلاعات شخصی جمع آوری شده باقی می ماند امن در تلفن تا زمانی که مورد نیاز است برای مداخله پزشکی.

در یک سری از توییت Krishnaswamy Vijay Raghavan اصلی مشاور علمی به دولت هند می گوید این برنامه به شما اجازه شهروندان می دانم که اگر آنها به طور تصادفی در تماس با افراد آلوده در اطراف آنها. در یکی از توییت او همچنین در توصیه به کاربران برای نگه داشتن تلفن بلوتوث روشن و “همیشه” به اشتراک گذاری محل سکونت خود را:

Raghavan همچنین تضمین می کند که داده های رمزگذاری شده با “دولت از هنر” تکنولوژی اما تا کنون وجود دارد و اطلاعات موجود در مورد استانداردهای رمزگذاری دنبال کرد.

کاربران مانند Vijaita سینگ همچنین پیدا کردن نیاز به نگه داشتن بلوتوث روشن در همه زمان ها “نامطلوب”.

Prasanna S., یک وکیل و نویسنده از اینترنت مسائل حقوق, سوالات, عدم وضوح در اطراف اطلاعات در حال جمع آوری و حفظ هر دو در برنامه و بر روی سرور:

[..]وجود ندارد به اندازه کافی اطلاعات موجود بر روی داده های جمع آوری خواهد شد چه مدت طول خواهد آن ذخیره می شود و آنچه که با استفاده از آن خواهد شد برای قرار دادن. اگر داده ها به اشتراک گذاشته می شود با دولت هند چه دولت می تواند استفاده از آن برای نیازهای مشخص شود. در غیر این صورت از آن خواهد شد یک تخلف اطلاع و رضایت اصول است. [..]
[..]در نگهداری داده ها بخشی از برنامه سیاست حفظ حریم خصوصی اشاره می کند که تمام اطلاعات ارائه شده در زمان ثبت نام را حفظ خواهد کرد تا زمانی که حساب کاربر باقی می ماند در وجود “و برای چنین دوره پس از آن به عنوان مورد نیاز برای اهداف که اطلاعات قانونی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.[..]

Screenshot of the Aargogya Setu app in the Playstore.

تصویر از Aarogya Setu برنامه در Google Playstore.

نگرانی خود را از نقض داده بی اساس نیست به هند متهم شده است که قادر به محافظت از اطلاعات شخصی موجود در آن بیومتریک پایگاه داده Aadhaar. Aarogya Setu نیز تنها یکی از 11 رسمی برنامه های که دولت فدرال و دولت های استانی راه اندازی کرده اند برای مبارزه با COVID-19. یکی دیگر از برنامه های تاج Kavach نیز کشیده انتقاد بیش از مسائل مربوط به حریم خصوصی. در یک مقاله در هندو روزنامه نگار Suhasini حیدر نوشت:

تلاش های دولت برای نظارت بر مردم توصیه قرنطینه برای رمان coronavirus زد به مسائل مربوط به حریم خصوصی در روز جمعه پس از پایگاه داده از صدها نفر از مسافران که در بازگشت از “coronavirus کشورها را تحت تاثیر قرار” به بیرون درز شد آنلاین و به اشتراک گذاشته شده توسط گروه های رسانه های اجتماعی. علاوه بر این دولت در دفاع از آن به تازگی راه اندازی آزمایشی یا بتا نسخه از یک نرم افزار تلفن همراه با نام “تاج Kavach” که با استفاده از این اطلاعات را تایید کرد coronavirus بیماران به مشترکان هشدار زمانی که آنها در نزدیکی.

حیدر نیز اشاره می کند که WhatsApp و Facebook گروه قادر به اشتراک گذاشتن اطلاعات که شامل نام گذرنامه, شماره پرواز, اطلاعات, تلفن همراه, شماره تلفن ها و آدرس 722 مسافران که وارد دهلی نو در ماه مارس 9 و 20 مارس.

زمانی که بسیاری از دولت های اخیر روش ها در هند محو خط بین روش های علمی برای مبارزه با COVID-19 و حفاظت از حقوق فردی که با عجله استفاده از تکنولوژی و نگران کننده است. حریم خصوصی متخصص اپارتمان گوپتا گفت: هند امروز:

به هند ندارد, قبل از داده های موجود و حفاظت از قانون و عدم وجود حفاظت قانونی در محل نیز وجود دارد که بیشتر مشکل با توجه به این که این برنامه های خاص در فروشگاه بازی به خودی خود نیست لینک قابل استفاده سیاست حفظ حریم خصوصی.

هند یکی از بسیاری از کشورها با استفاده از تکنولوژی برای کمک به مانع گسترش ویروس. یوسف Cannataci سازمان ملل متحد گزارشگر ویژه در مورد حق حریم خصوصی ابراز نگرانی در مورد چگونه کشورهای در حال اجرای دقیق نظارت و اقدامات دیگر در طول همه گیر و خطرناک که به آزادی های فردی.

حقوق دیجیتال گروه Electronic Frontier Foundation یکی از بسیاری از به اشاره است که دولت ها در سراسر جهان است که برای دفاع از “تور یا دام” محل سکونت مبتنی بر فن آوری نظارت نشان داده اند و نه هر گونه قابل توجهی توانایی برای مبارزه با این بیماری همه گیر با استفاده از این فن آوری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>