آهن شهرستان گزارش اولین COVID-19 مرگ

آهن شهرستان گزارش اول خود را COVID-19 مرگ پنج شنبه.

کسی که مرده بود و همچنین شمال ویسکانسین, شهرستان, اولین مورد تایید شده از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید, آهن, شهرستان, بهداشت گفت: در انتشار اخبار پنج شنبه.

فرد سن و روش که در آن آنها قرارداد این ویروس ارائه نشده است. تلفن تماس و ایمیل از اخبار تریبون به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان شد و بلافاصله بازگشت پنج شنبه شب.

“ما متاثر از این مرگ و دل ما به خانواده و دوستان و جامعه” کتی Hampston این شهرستان مدیر بهداشت عمومی گفت: در انتشار اخبار. “ما به شدت ما را تشویق ساکنان به ماندن امن در خانه مگر اینکه فعالیت های ضروری است. که بهترین راه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و حفاظت از سلامت و ایمنی جامعه ما است.”

با توجه به Wisconsin Department of Health Services, آهن شهرستان ندارد دیگر موارد تایید شده. در نزدیکی Vilas County یک مورد تایید شده.

Douglas County چهار موارد تایید شده به عنوان پنج شنبه و Bayfield شهرستان دارای دو با توجه به DHS.

به عنوان پنج شنبه, ویسکانسین, گزارش 707 تایید موارد COVID-19 و هشت مرگ و میر.

Gogebic شهرستان در سراسر مرز در میشیگان نیز گزارش اول خود را به مرگ پنج شنبه.

این داستان در اصل ذکر شده نادرست تعداد COVID-19 موارد در Bayfield شهرستان است. آن را به روز شده در 9:40 بعد از ظهر, مارس 26. Bayfield شهرستان دارای دو مورد از COVID-19. اخبار تریبون تاسف خطا. اطلاعات اضافی در Gogebic County مرگ نیز اضافه شده است.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>