ایران نتواند شامل COVID-19 به عنوان سیاسی داخلی و درگیری جلوگیری به موقع و یکپارچه پاسخ

https://www.facebook.com/watch/?ref=search&v=201767627771130&external_log_id=3f4a00b2-9d6e-45f4-8597-dd736cfe3a65&q=%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

ایرانیان دفن اجساد COVID-19 قربانیان در استان گیلان در شمال ایران است. تصویر از یک ویدیو ارسال شده در Facebook توسط کاربر Begoonah.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

پس از وقوع COVID-19 آغاز شده و در ایران در ماه فوریه سال 2020 سیاسی داخلی درگیری مانع مقامات از به اندازه کافی در پاسخ به این بیماری همه گیر. به عنوان یک نتیجه, ایران تبدیل به یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار: همانطور که از آوریل 10, بیش از 66,000 ایرانیان آلوده شده اند و بیش از 4000 نفر در یک جمعیت بیش از 80 میلیون نفر است.

دولت در خود را گرفتار تناقضات

در آوریل 1, حسن روحانی رئیس جمهور ایران اعلام کرد در جلسه هیئت دولت که کشور در مسیر درست در نبرد علیه COVID-19. پس از تشکر از ایران و, بهداشت و درمان کارگران گفت که “موارد بودند در یک سیر نزولی در اکثر استان ها” از ایران.

اما ایران با وزیر بهداشت Sayed آهنگ نمکی با ارسال پیام های مختلف در یک مجلس شنوایی در مارس 7, بیان کرد که ایران هنوز عامل این بیماری همه گیر و هنوز موجود گسترش COVID-19. او همچنین هشدار داد که آمار منحنی باید منبع از “غرور و غفلت است.”

وزیر بهداشت نگرانی تکرار شد در یک مجلس مناظره در همان روز بیش از اینکه آیا یا نه برای تحمیل یک در سراسر کشور مستند با برخی از اعضای دفاع از یک مستند. عبدالکریم حسین زاده یک نماینده از تهران استدلال کرد که یک مستند بود و لازم است برای حفاظت از زندگی و سلامت کارگران و شهروندان عادی.

به عنوان این netizen امتیاز دولت ایران در حال ارسال پیام های مخلوط:

“حسین روحانی: ‘عفونت موارد در یک سیر نزولی در ايران است.’ با توجه به وزارت بهداشت این آمار نشان می دهد تعداد افراد آلوده در حال افزایش است. من فکر می کنم کسی که نیاز به توضیح تفاوت بین رو به پایین و رو به بالا روند.”

در آوریل 11, رئیس جمهور روحانی خواسته همه ایرانیان با کم خطر برای بازگشت به محل کار خود را, و اضافه کرد که این کشور بود گذشته اوج این بیماری همه گیر.

وزن دین در سیاست ایران

از رهبران مذهبی در زمان قدرت در سال 1979 انقلاب اسلامی در ایران زندگی سیاسی از جمله مهم تصمیم گیری در بالاترین سطح است در دست سران روحانیت. نقش رئیس دولت است اختصاص داده شده به رهبر معظم انقلاب اسلامی یک موقعیت در حال حاضر پر شده توسط علی خامنه ای ،

این ویروس شده است گسترش سریع در داخل ایران بر کشور های ارشد رهبری است. اعضای مجلس ایران از جمله مشاور رئیس جمهور روحانی مقامات وزارت بهداشت و علمای دینی باید آزمایش مثبت با برخی از مرگ و میر. بسیاری از مقامات مورد آزمایش قرار گرفتند با وجود داشتن بدون علائم در حالی که تست شد و تنها در دسترس برای ایرانیان عادی نشان داد که علائم.

“این آزمون رایگان است برای بیمارانی که علائم” گفت: یکی از دکتر خواست نامش فاش نشود. “من فکر می کنم آن را غیر اخلاقی است که مقامات تست شده و بدون داشتن علائم. با محدود ما تست کیت بیماران نیاز به تست های بیشتر.”

به عنوان ویروس گسترش خامنه ای دستور داد نگهبان از انقلاب یک شاخه از ارتش مسئول حفاظت از ایران و نظام سیاسی را به اتهام مبارزه با COVID-19. همان اختلافات پدید آمده است: در حالی که مسلح ، ژنرال محمد باقری به فرمانده مشترک نیروهای مسلح می خواستم به اعلام یک مستند دولت حاضر به انجام این کار.

“با خیلی فشار بر ایران, دولت ایران نمی خواهند به اعمال فشار بیشتری بر جامعه” روزنامه نگار بهزاد پور صالح نوشت: در مقاله ای برای سی فارسی. “علاوه بر شهرستانها در قرنطینه و منع مسافرت همه نیاز به یک برنامه ریزی زنجیره ای از فرمان چیزی مقامات ایران نبود.”

این netizen سهام یک ویدیو که در آن مردم با پوشیدن زدايي مناسب شکایت در مورد وضعیت در بیمارستان:

“این است چگونه بد این وضعیت در Bana بیمارستان!! بیمارستان فاقد دنده محافظ و دستکش و حتی کیسه های بدن. شرم و نفرت به clercs که در آن کمک های بین المللی برود ؟ فرانسه کمک شد به طور مستقیم ارسال به لبنان! به این معنی لبنان هستند و مهم تر از ایران و ترکیه است. رژیم می خواهد برای از بین بردن کردها یک واقعیت روشن.

ایران اعلام آن به حالت اول در آمد و نه دیر در 20 فوریه در شهر قم مقدس سایت برای اکثریت مسلمان شیعه مؤمنان. با توجه به اینکه دوره کمون است حداقل دو هفته به مردم در ماه فوریه می تواند آلوده شده است به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه ژانویه است. به عنوان این روزنامه نگار شهادت:

با وجود نوشتن بر روی دیوار جمهور روحانی در ابتدا حاضر به اذعان همه گیر. او گفت: در یک کنفرانس ملی آدرس در فوریه 25 که “این یک توطئه دشمن برای قفل کردن این کشور و ترس از COVID-19” اضافه کرد که “موارد مشکوک باید بستری در بیمارستانهای اما همه دیگران باید همچنان به رفتن به محل کار.”

در نهایت شهر قم تبدیل به کانون این بیماری همه گیر در کشور است. دولت اعلام کرد بسته شدن عالیات در 13 مارس نزدیک به یک ماه پس از گسترش ویروس یک تصمیم تندروها به عنوان “پیروی کورکورانه ضد مذهبی دستورالعمل سازمان بهداشت جهانی است.”

با هیچ سفر از محدودیت های اعمال شده بسیاری از ایرانیان نیز در ادامه به سفر و بازدید کنندگان از کشورهای همسایه بازگشت به خانه های خود حامل ویروس. در بسیاری از کشورها از جمله افغانستان و عراق و کانادا و لبنان و کشورهای خلیج فارس ویروس ترسیم شد بازگشت به ایران.

عدم هماهنگی آشکار است. به عنوان kianush می Jahanpur سخنگوی وزارت بهداشت و درمان مشاهده شده در یک صدای جیر جیر در 23 مارس جمعیت زیادی جمع شده بودند برای سوگواری مرگ یک فرمانده پاسداران انقلاب اسلامی در برابر همه بهداشت عمومی از پروتکل های:

وجود دارد احتمالا جدید بهداشت اقدامات در محل برای تشییع جنازه و برای اعمال محدودیت بیش از تجمعات. این عکس برای خود صحبت می کند. همه ما می توانید انجام دهید این است که گریه می کنند. بدون نظر.

سیاست خارجی می شود و در این راه از کمک های بین المللی

درگیری میان نیروهای مسلح و دولت نیز پدید آمده در رابطه با موضوع کمک های خارجی. وزیر خارجه ایران درخواست کمک از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) برای اولین بار در شش دهه. درخواست تجدید نظر در مواجه با حق وتو توسط ما تحت آن “حداکثر فشار.”

ما در ارائه کمک های مستقیم به ایران است اما تهران حاضر به قبول آن است. “شما متهم پس از ایجاد coronavirus” نوشت خامنه ای در یک صدای جیر جیر. “من نمی دانم اگر آن را درست است. اما وقتی چنین اتهام می تواند یک فرد عاقل اعتماد شما ؟ شما می تواند با دادن داروهای پزشکی است که گسترش ویروس و یا علت آن را به باقی می ماند.”

سخنگوی دولت Ali Rabiei برشمرد سیاست رسمی و با توجه به کمک های خارجی در توییتر

با احترام به همه کشورها و سازمان های بین المللی که پیشنهاد ارائه شده به ایران کمک در مبارزه با COVID-19 سیاست ما نسبت به کمک های انسان دوستانه با کشورهای خارجی و سازمان های است که موسسه دریافت می شود به همان اندازه به عنوان آن خواسته برای کمک به.

سفیر ایران در فرانسه, ابراهیم قاسمی گفت که پاریس مبتنی بر کمک های بین المللی سازمان پزشکان بدون مرز (MSF) تا به حال اجاره یک هواپیما به ارسال کارکنان برای کمک به ایران در مبارزه با این بیماری همه گیر شدند و راه اندازی موقت بیمارستان در اصفهان.

در آخرین لحظه اما MSF تکذیب شد ورود. Basirat یک سایت خبری متعلق به ایران و نیروهای مسلح منتشر شده داستان این ادعا که MSF بود در آینده به بررسی علائم COVID-19 بيماران ايرانی و طراحی یک ویروس جدید یا مواد مخدر است که تنها بر DNA ايرانيان است.

به جای اسلامگرایان تندرو از ایران ادعا کرد که آنها آماده بودند برای کمک به کشورهای اروپایی است. یک گروه از اعضای جوان نیروهای مسلح آماده بسته های مراقبت برای کمک به “فقیر آمریکایی است.” وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت که این کشور نمی شد در یک موقعیت برای کمک به کشورهای دیگر است.

“وجود دارد بدون نیاز به کمک به فقیر آمریکایی است. به دستکش شن و ماسه یک facemaks به این مردم عزیز که در معرض خطر ابتلا به عفونت است.”

در حالی که قدرت های مختلف در داخل ایران برخورد بیش از سیاست مردم عادی همچنان در حال سقوط بیمار و در حال مرگ از COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>