IPV را CuratorNow قدرت از راه دور تولید فیلم برای پارک تریلر گروه


رسانه های جدید مدیریت دارایی نرم افزار را قادر می سازد هالیوود پیشرو تریلر فیلم تولید به ایمن همکاری و ایجاد بدون محدودیت از خانه

CAMBRIDGE, UK, 1 مارس 2020: تریلر پارک گروه برنده جایزه جهانی سرگرمی بازاریابی شرکت که تعداد بسیاری از جهان ترین و معتبر ترین شرکت های موفق, علامت های تجاری, رسانه های, خواص و فیلم franchises در میان مشتریان خود جدیدترین مشتری از IPV خواهد شد و با استفاده از آخرین نسخه آن را—CuratorNow—اجازه می دهد تا خود را به سردبیران و تهیه کنندگان به ادامه تولید تصویری از صفحه اصلی. IPV خوشحال به استقبال آنها را روی.

به عنوان رویدادهای جهانی نیروی تغییر در این راه مردم باید به کار CuratorNow می دهد Trailer Park گروه عملکرد آنها نیاز به یکپارچه همچنان به تولید امنیت در سطح بالا و محتوا برای مشتریان خود در ظرفیت کامل از صفحه اصلی.

IPV مدیر عامل علامت Fagan گفت: “به عنوان جهان به رهبری را به طور موقت مستند تریلر پارک گروه متوجه شدم که آنها نیاز به یک راه حل قوی برای فعال خود را در تیم تحریریه برای ادامه به ارائه مواد جدید برای مشتریان خود را تحت این شرایط بی سابقه ای.

“از کار خود نیاز به یک سریع حل است که هر دو مقیاس برای پاسخگویی به نیازهای فوری اما همچنین به استودیوهای بزرگ اطمینان است که مطالب خود را امن بود و حتی در زمان بسیار مخرب محیط زیست است.”

تریلر پارک مدیر عامل گروه ریک Eiserman گفت: “ویرایش فیلم به ارمغان می آورد منحصر به فرد مجموعه ای از چالش های به کار از خانه تا پیدا کردن قوی, ابر ویرایش حل شد کاملا حیاتی برای تریلر پارک ، با بیش از 300 معماران و طراحان کار بر روی پروژه های برتر جهان رسانه و سرگرمی مشتریان ما نیاز به یک دولت از هنر محصول که هر دو ما و مشتریان ما می توانید اعتماد.

IPV را CuratorNow ما فراهم می کند با یک سطح امنیتی بی همتا است که توسط رقبای ما اجازه می دهد ما تولید کنندگان و سردبیران به کار یکپارچه متشکرم در حالی که نگه داشتن تمام دارایی های ما در ما در قضیه امن ذخیره سازی رسانه ها. به طور گسترده تر و به آینده به دنبال این همکاری نیز گسترش بین المللی ما قابلیت اجازه می دهد ما را به ارائه پیش فرض های امنیتی برای کار بین المللی محصولات در زمان واقعی است. علاوه بر این به عنوان شرکای ما گسترش در سطح جهانی ما می توانیم در حال حاضر نیز خدمات خود را در مناطق با استعداد محلی—همه در زیر چتر تریلر پارک گروه اعتماد و امنیت است. بالاتر از همه چیز, ما همیشه متعهد به پیدا کردن بهترین راه کار حفاظت از کسب و کار ما و مشتریان و انجام کار بزرگ و ما خوشحال به همکاری با IPV.”

در همراهی با شرایط فعلی IPV را از راه دور سریع شروع به استقرار و آموزش در CuratorNow برای پارک تریلر گروه در روز.

IPV را Fagan گفت: “بدون در نظر گرفتن شرایط فوق العاده ای پیدا کنیم و خودمان را در سراسر جهان آن را نمیگیرد طولانی برای گرفتن تخیل با امکانات CuratorNow. از آن آسان است به نصب و آسان برای یادگیری است و می تواند در تولید روز آن مستقر برای ادامه عملیات در حالی انجام بخشی خود را برای فعال کردن کاربران به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید چه تریلر پارک ایجاد در ماه های آینده و افتخار به استقبال آنها به جامعه در حال رشد ما از مشتریان است.”

-به پایان می رسد-

در مورد تریلر پارک گروه

مستقر در هالیوود کالیفرنیا پارک تریلر پیشرو در جهانی سرگرمی, بازاریابی, شرکت, شمارش بسیاری از جهان ترین و معتبر ترین شرکت های موفق, علامت های تجاری, رسانه های, خواص و فیلم franchises در میان مشتریان است. رانده شده توسط یک اختصاصی داده بینش و استراتژی عمل Trailer Park گروه به طور مداوم ایجاد دستیابی به موفقیت, خلاق, تمام, دیجیتال, اجتماعی, تلویزیون, چاپ-تئاتر و فضای فیزیکی از طریق آن در سه بخش: تریلر پارک (تصویری) هنر ماشین (طراحی) و میردا (عمل زندگی می کنند و تجربی).

در مورد IPV

IPV یک رسانه مدیریت دارایی ارائه دهنده نرم افزار که محصول گل سرسبد متصدی اجازه می دهد علامت های تجاری پیشرو هوشمندانه ایجاد جستجو و به طور خودکار محتوای ویدئویی در بازی-تغییر سرعت. مستقر در کمبریج انگلستان پایه مشتری شامل برخی از موفق ترین در جهان رسانههای سازندگان محتوا و تدوین کنند گان و رنگ آبی تراشه سازمان های فعال در بازار اعم از خرده فروشی به اکتشاف فضا.

مطبوعات تماس با ما:

صفحه Melia روابط عمومی
بکی تیلور
Tel: +44 (0)7810 846364
ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>