Investigation Discovery تصویب به روز شده ‘ID’


لگد کردن با تمرکز بر اصل

کشف این بررسی کشف شبکه در روز یکشنبه به تصویب رسید, جدید, ساده نام تجاری هویت تماس خود را شناسایی.

تازه شعار–“آیا فقط تماشای. شاهد”–و تبلیغاتی تصاویر لگد کردن با تشدید تمرکز بر بینندگان اجازه می دانم که آنها در حال تماشای حق بیمه واقعی جرم و جنایت برنامه نویسی است که منحصر به فرد به شبکه.

زمانی که ساعات پر بیننده شروع می شود وجود خواهد داشت “ID ساعات پر بیننده شروع می شود در حال حاضر” ویدئو و قبل از هر اصلی نمایش خواهد بود و قبل از آن یک کارت گفت: “یک ID اصلی است.” برای حفظ بینندگان تنظیم در یک “تا بعد …” تصویری را اجرا خواهد کرد و طی 10 ثانیه هر ساعت در پایین صفحه نمایش.

یکشنبه شب ID اکران جدید خود را گلچین سری ID شکستن در حال حاضر با یک قسمت در مورد Harvey Weinstein در 10 p. m. ID در حال اجرا است یک قسمت جدید از سری دریاچه ایری قتل در 8 p. m. و فصل برتر از خام ترور در 9 p. m.

این شبکه لوگوی جدید جسورانه و طراحی شده برای ایستادگی کردن به عنوان ID محتوای مصرف شده در بیشتر سیستم عامل است.

“این جسورانه مرزی علامت گذاری ارائه می شود در ویژوال اما سیگنال های که وجود دارد بیشتر را مشاهده کنید. از نظر تاکتیکی این cleaner آرم افزایش ما چند پلت فرم دید. کج می کشد شما را در راه محتوا می کشد در بینندگان” شبکه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>