معرفی غول سرخ کامل ماهانه

هفته گذشته غول سرخ اعلام کرد که در حال حاضر آن را ممکن است برای به دست آوردن یک اشتراک ماهانه به غول سرخ کامل یک سرویس اشتراک است که به سردبیران حرکت طراحان و هنرمندان VFX همه غول سرخ ابزار در یک قیمت پایین است. در حال حاضر فقط برای $79/ ماه مشترکین برای دسترسی به Trapcode Suite Magic Bullet Suite, جهان, VFX سوئیت و Shooter Suite. با غول سرخ کامل سالانه و ماهانه مشترکین را مجبور به روزترین نسخه از تمام ابزارهای صرفه جویی در هزاران دلار بیش از سنتی مجوز دائمی است.

سازمان دیده بان در حال حاضر: Red Giant Complete

در علاوه بر این به در حال حاضر ارائه غول سرخ کامل ماهانه اشتراک نیز در حال حاضر به طور کامل رایگان برای استفاده آموزشی. دانش آموزان, معلمان و اعضای هیات علمی می توانید دسترسی به هر ابزار غول پیکر قرمز باعث می شود رایگان است.

اطلاعات بیشتر در مورد غول سرخ کامل ماهانه و آموزشی با استفاده از اینجا.

برای نهایی در پس انداز غول پیکر قرمز کامل سالانه است که همیشه بهترین شرط بندی شما – در $599 یک سال این کار به تنها $49.92 در هر ماه.

مثل همیشه قرمز غول پیکر محصولات هنوز هم برای خرید در دسترس به عنوان مجوز دائمی است.

غول سرخ کامل شامل:

  • Trapcode Suite (reg. $999): این صنعت ضروری ترین ابزار برای ایجاد 3D motion graphics و visual effects in Adobe® After Effects® در حال حاضر با پویا مایعات™ موتور فیزیک است.
  • Magic Bullet Suite (reg. $899): به طور گسترده ای استفاده می شود برای تصحیح رنگ در پایان فیلم و به نظر می رسد Magic Bullet Suite 13 می دهد سردبیران و فیلمسازان و همه چیز مورد نیاز برای ایجاد فیلم نگاه بزرگ در سمت راست ویرایش جدول زمانی.
  • جهان (reg. $199/سال): قرمز غول پیکر را مجموعه ای از بیش از 80 GPU-accelerated پلاگین برای سردبیران و حرکت های گرافیکی هنرمندان.
  • VFX Suite (reg. $999): همه جدید مجموعه ای از کلید زنی و ردیابی و پاکسازی و جلوه های بصری ترکیب ابزار همه راست در داخل نرم افزار Adobe پس از اثر.
  • Shooter Suite (reg. $399): Shooter Suite 13.0 مجموعه ای از هدف ساخته شده برنامه های کاربردی از جمله صنعت پیشرو PluralEyes که به مدیران, عکاسی, فیلمبرداران, اکشن و فیلمسازان این امکان را به فیلم از مجموعه به پست.

در مجموع اگر به صورت جداگانه خریداری: $3,495

Red Giant Complete سالانه: $599/ماه یا $49.92/ماه (پرداخت سالانه)

غول سرخ کامل ماهانه: $79/ماه

غول سرخ کامل برای حجم مشتریان

اگر شما یک کسب و کار خرید پنج یا بیشتر پروانه اتمام غول سرخ حجم برنامه (https://www.redgiant.com/volume/) که شامل کسب و کار اضافی با تمرکز بر ویژگی های از قبیل شناور مجوز استقرار از راه دور پیشرفته, پشتیبانی, آموزش, و بیشتر.

سازگاری

غول سرخ کامل ساخته شده است تا از چندین سوئیت هر کدام با مجموعه خود را از ابزار و نسبی اطلاعات سازگاری. هر ابزار قابل اجرا بر روی مک و ویندوز و سازگار با نرم افزار Adobe پس از اثر, در حالی که برخی از این ابزارها نیز کار اضافی میزبان-برنامه های کاربردی. بازدید از غول پیکر قرمز سازگاری صفحه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر محصول.

قرمز تعهد

قرمز تعهد است غول سرخ تعهد به مشتری شادی با هیچ خرید زحمتی. در مورد قرمز تعهد تضمین در https://www.redgiant.com/company/red-pledge/.

درخواست یک غول سرخ کامل رسانه نقد و بررسی کیت

اعضای رسانه ها دعوت به نقد و بررسی Red Giant کامل به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه ابزار منحصر به فرد و یا محصول سوئیت از غول پیکر قرمز. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا درخواست بررسی محصول کیت لطفا تماس بگیرید الکسیس Isaacs در .

در مورد غول سرخ

غول سرخ است که یک شرکت نرم افزاری ساخته شده از هنرمندان با استعداد و فن که همکاری برای ایجاد ابزارهای منحصر به فرد برای فیلمسازان ویراستاران VFX هنرمندان و حرکت طراحان. شرکت ما فرهنگ متمرکز شده است در پیدا کردن تعادل بین کار و زندگی – تماس با ما آن را “دو خط پایین” – این فلسفه به ما کمک می کند چشم پوشی از پیچیدگی در حمایت از ساخت ابزار ساده است که عملکرد غول نتایج. در طول دهه گذشته ما محصولات (مانند سحر و جادو گلوله Trapcode جهان و PluralEyes) را تبدیل به استاندارد در فیلم و پخش پس از تولید. با بیش از 250 ، 000 کاربران آن را تقریبا غیر ممکن است به سازمان دیده بان 20 دقیقه از تلویزیون بدون دیدن نرم افزار ما در حال استفاده است. از تجربیات ما به عنوان هنرمندان و فیلمسازان ما آرزوی نه تنها به ارائه ابزار برای هنرمندان اما الهام به عنوان به خوبی. سازمان دیده بان فیلم های ما یاد بگیرند که از بیش از 200 آموزش رایگان و یا سعی کنید نرم افزار ما در www.redgiant.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>