با استفاده از ML و اتوماتیک فن آوری تشخیص گفتار, BATON نوشتن شرح تصاویر و افزایش بهره وری از تصویری عنوان ایجاد و توزیع

بازدید Interra سیستم در سال 2020 NAB نمایش غرفه SU5510

کوپرتینو کالیفرنیا. — Feb. 11, 2020 — Interra سیستم جهانی پیشرو در ارائه دهنده محصولات نرم افزاری و راه حل های به صنعت رسانه های دیجیتال امروز اعلام کرد باتون نوشتن شرح تصاویر و, علاوه بر جدید به آن باتون پلت فرم. اعمال نفوذ برش لبه یادگیری ماشین (میلی لیتر) و اتوماتیک فن آوری تشخیص گفتار, BATON نوشتن شرح تصاویر و به ارمغان می آورد سادگی و صرفه جویی در هزینه برای ایجاد و مدیریت و تحویل نوشتن شرح تصاویر و برای تلویزیون سنتی و جریان ویدئو. باتون نوشتن شرح تصاویر و اجازه می دهد تا پخش و دیگر رسانه های حرفه ای به آدرس خود را captioning نیاز از عنوان نسل به QC, خودکار, اصلاحات, بررسی و ویرایش.

در ذهن نگه داشتن حجم بالایی از محتوای در حال تولید و توزیع شده امروز یک ویژگی تعریف از باتون نوشتن شرح تصاویر است که آن را ارائه می دهد صنعت پیشرو عملکرد. با استفاده از کارایی بالا راه حل شرکت های رسانه ای می تواند به طور چشمگیری تسریع عنوان ایجاد و فرایندهای تایید برای هر دو زنده و VOD محتوا.

“نوشتن شرح تصاویر و به مدت طولانی لازم الاجرا توسط همه رسانههای عمده و در حال حاضر با افزایش مصرف جهانی آنلاین, مطالب, نوشتن شرح تصاویر و زیرنویس نشان دهنده یک فرصت شگفت انگیز برای بینندگان تلویزیون به تماشا و درک زبان خارجی مطالب با سهولت. اما نوشتن شرح تصاویر و می تواند خسته کننده و گران قیمت برای تولید. همچنین زمانی که انتقالی مسائل اتفاق می افتد در سراسر فایل مبتنی بر گردش کار تحویل نوشتن شرح تصاویر و پیچیده تر می شود” گفت: Anupama Anantharaman, معاون رئیس جمهور, محصول, مدیریت در Interra سیستم. “باتون نوشتن شرح تصاویر و اهرم ما صنعت-اثبات تخصص در نوشتن شرح تصاویر و زیرنویس QC برای ساده کردن این فرآیند و گردش کار بهبود بهره وری. با استفاده از این راه حل پخش و شرکت های رسانه ای می تواند اطمینان حاصل شود که محتوا تحویل داده شده است در چندین فیلم با کیفیت سطوح در OTT تصویری, جریان نوشتن شرح تصاویر و حفظ کیفیت بالا.”

باتون نوشتن شرح تصاویر و گزارش هر گونه کاهش و یا عدم دقت در نوشتن شرح تصاویر و صوتی و همچنین رعایت مسائل ارائه پخش با خودکار گزینه برای اصلاح تراز دلخواه برای متن و اشتباهات املایی. نوشتن شرح تصاویر و می توان در برابر صوتی واقعی اصل اصلاح شده و صادر شده به هر صنعت-پشتیبانی از زیرنویس با فرمت. از طریق خودکار زمان زنی با دولت از هنر فن آوری تشخیص گفتار, BATON نوشتن شرح تصاویر و می افزاید: زمان دقیق برای تبادل نظر در اسکریپت ها و در نتیجه سریع تر و کارآمد تر عنوان نسل.

از طریق وب-خدمات مبتنی بر API پشتیبانی باتون نوشتن شرح تصاویر و می تواند به راحتی یکپارچه با ابزار های شخص ثالث. رسانههای باید این گزینه از استقرار captioning راه حل در محل و یا در ابر برای انعطاف پذیری اضافه شده است. نرم افزار همراه با ویژگی های غنی نقد و بررسی و ویرایش پلت فرم با قاب-دقیق گزینه های پخش. ارائه پشتیبانی برای یک میزبان از زیرنویس و عنوان بسته با فرمت باتون نوشتن شرح تصاویر و کمک می کند تا درایو جهانی شدن محتوا برای شبکه و دیگر رسانه های حرفه ای.

Interra سیستم را نشان می دهد جدید خود را با باتون راه حل نوشتن شرح تصاویر و در سال 2020 NAB Show, مارس 19-22 در لاس وگاس غرفه SU5510. اطلاعات بیشتر در مورد Interra سیستم های راه حل را می توان در یافت www.interrasystems.com.

# # #

در مورد Interra سیستم (www.interrasystems.com)
Interra سیستم های ارائه دهنده جهانی از سرمایه گذاری در کلاس راه حل که ساده طبقه بندی و کنترل کیفیت (QC) فرآیند و نظارت بر محتوای رسانه ای در سراسر کل ایجاد و توزیع زنجیره ای. با تکیه بر Interra سیستم جامع تصویری بینش رسانه های کسب و کار می تواند در ارائه تصویری با کیفیت بالا تجربه, آدرس جدید روند بازار و بهبود کسب درآمد.

به طور گسترده ای به تصویب رسید و توسط پخش کابل, کابل مخابراتی, ماهواره, تلویزیون پروتکل اینترنت OTT و پس از تولید بازارهای سراسر جهان Interra محصولات سیستم فعال با کیفیت بهتر ویدئو, کاهش قرار گرفتن در معرض به مسائل قانونی و بالاتر از رضایت مشتری. شامل هوش مصنوعی و یادگیری ماشین-فعال الگوریتم های همراه انعطاف پذیر و نرم افزار-تعریف معماری Interra سیستم راه حل های پشتیبانی انواع استقرار حالات از جمله ابر بالاتر عملکرد و مقیاس پذیری و بهره وری.

شرکت صنعت پیشرو راه حل شامل باتوم an enterprise-class خودکار فایل های مبتنی بر سیستم کنترل کیفیت که تضمین می کند محتوای با کیفیت بالا در هر مرحله ORION-OTT برای تضمین کیفیت ABR جریان اجازه می دهد بی عیب و نقص تحویل زنده و VOD محتوای; ORION برای 24×7 اعتماد به نفس نظارت خطی/فیلم زنده تحویل; باد افشان برای محتوای طبقه بندی و انطباق; وگا برای در عمق تجزیه و تحلیل رسانه ارائه مطالب debug & انطباق و BMP قدرتمند صنعت-درجه media player.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/InterraSystems/200211InterraSystems.docx

عکس لینک: www.202comms.com/InterraSystems/Interra_BATONCaptions_report_summary.png
عکس عنوان: با استفاده از یادگیری ماشین و خودکار گفتار تکنولوژی Interra سیستم باتون نوشتن شرح تصاویر و به ارمغان می آورد سادگی و صرفه جویی در هزینه برای هر دو تلویزیون سنتی و جریان ویدئو.

دنبال Interra سیستم:
https://twitter.com/interrasystems
https://www.linkedin.com/company/interra-systems

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im