Interra سیستم ها و افق ارتباطات تیم برای بهبود کیفیت خدمات OTT


Interra سیستم ORION-OTT سیستم یکپارچه با افق ارتباطات’ DataMiner® مدیریت شبکه و پلت فرم ارکستراسیون

کوپرتینو کالیفرنیا. — مه 5 سال 2020 — Interra سیستم ها و افق ارتباطات امروز اعلام کرد یک همکاری جدید به منظور بهبود کیفیت سرویس (QoS) و با کیفیت از تجربه (QoE) به صورت خطی و غیر خطی OTT کانال. ادغام بین Interra سیستم ORION-OTT سیستم و افق ارتباطات’ DataMiner® مدیریت شبکه و ارکستراسیون (NMS/OSS) می دهد پلت فرم پخش کنندگان و سرویس دهندگان OTT یک خودکار پایان به پایان راه حل برای مدیریت کارآمد OTT محتوای گردش کار ارکستراسیون و کیفیت تصویر ،

“صوتی و تصویری خطا رخ می دهد در هر نقطه ای در جریان ویدئو گردش از دارا به تحویل نهایی. زمانی که کیفیت تصویری جریان پایین می رود آن تاثیراتی منفی در کیفیت تجربه و افزایش خطر از دست دادن مشتریان” گفت: Anupama Anantharaman معاون مدیریت محصول در Interra سیستم. “ما راه حل های مشترک با افق ارتباطات’ DataMiner NMS/OSS پلت فرم اجازه می دهد ارائه دهندگان خدمات به یک پنجره شیشه ای که از طریق آن به نظارت و مدیریت کیفیت از همه خطی و OTT کانال. در طول کل زنجیره تحویل کانال را می توان تحت نظارت و با پویا ارکستراسیون از پروب در محل در ابر و یا در ترکیبی راه اندازی.”

با استفاده از راه حل های کاوشگر انتساب قابلیت OTT ارائه دهندگان خدمات به طور خودکار می تواند کاردانی پروب به خدمات جدید و اطمینان از کارآمد بهره برداری از منابع. با انجام در عمق نظارت فعال خدمات مشترک راه حل اجازه می دهد تا سرویس دهندگان OTT برای جلوگیری از مثبت کاذب آلارم.

“OTT عرضه و تحویل زنجیره ای است که بسیار پویا تر از هر رسانه دیگر تحویل میدهند. ارائه دهندگان محتوا, پخش و ارائه دهندگان خدمات نیاز گسترده اتوماسیون اطلاعات رسانه های, کنترل و نظارت هواپیما همه در یک. برای هر کانال تغییر مانیتورینگ سیستم به صورت خودکار reprovisioned خواهد به وضعیت جدید” گفت: استیون Soenens, معاون رئيس جمهور از بازاریابی محصول در افق ارتباطات است. “جفت شدن جهان ما-کلاس DataMiner پلت فرم با Interra سیستم’ صنعت پیشرو ORION-OTT سیستم تضمین موثر و کارآمد OTT نظارت است که همیشه در همگام سازی با برنامه های واقعی صف حتی برای گاه به گاه-استفاده از خدمات OTT.”

اعمال نفوذ صنعت-ثابت های صوتی و تصویری با کیفیت تجزیه و تحلیل فن آوری ORION-OTT را قادر می سازد ارائه دهندگان خدمات به یکپارچه نظارت تصویری آنلاین تحویل کیفیت و انطباق اهداف است. این نرم افزار مبتنی بر راه حل فراهم می کند طیف کاملی از بررسی در محتوای صداقت و مرتبط با عملکرد شبکه های ABR محتوا به صورت multiscreen خدمات تحویل.

این DataMiner پلت فرم متکی بر پیچیده هوش مصنوعی فن آوری های مانند پیش بینی ناهنجاری رفتاری تجزیه و تحلیل هوشمند تشخیص خطا و خودکار تجزیه و تحلیل حادثه برای فعال کردن فعال مدیریت کانال ها و رودخانه ها. این اجازه می دهد تا ارائه دهندگان خدمات برای تشخیص مسائل مربوط به قبل از آنها تاثیر QoS و QoE. خودکار ارکستراسیون کل نظارت بر زیرساخت های تبدیل شده به طور کامل یکپارچه بخشی از عملیات با DataMiner. از طریق این پلت فرم ارائه دهندگان خدمات می تواند به طور موثر کاهش حجم کار عملیاتی کاهش قطع و به حداکثر رساندن بهره برداری از منابع در محل و در ابر.

اطلاعات بیشتر در مورد Interra سیستم های راه حل را می توان در یافت www.interrasystems.com.

# # #

در مورد افق ارتباطات (www.skyline.be)
افق ارتباطات جهانی تامین کنندگان پیشرو از end-to-end multi-vendor NMS, اوس و ارکستراسیون راه حل های نرم افزار برای رسانه ها و پهنای باند میباشد. گل سرسبد DataMiner مدیریت شبکه پلت فرم را قادر می سازد به صورت end-to-end ادغام پیچیده ترین ویژگی های اکوسیستم و اعزام شده است توسط اپراتورهای پیشرو در سراسر جهان است. پلت فرم نوید نسل جدیدی از پیچیده مصنوعی-هوش-راه حل های طراحی شده و شامل ویژگی های بسیار نوآورانه مانند نام تجاری جدید DataMiner افزوده مفهوم عمل. این شرکت دارای دفاتر در بلژیک, پرتغال, سنگاپور و ایالات متحده آمریکا; حضور دائمی در برزیل, کلمبیا, فرانسه, آلمان, هند, اندونزی, مالزی, مکزیک فیلیپین و روسیه و انگلستان و یک شبکه گسترده ای از شرکای محلی در سراسر جهان. در سال 1985 تاسیس افق دهه صنعت خاص NMS و اوس تخصص. این شرکت باقی مانده است 100 ٪ مستقل NMS/OSS نرم افزار ناشر حتی امروز با بیش از 300 کارکنان و بیش از 6000 سیستم های مستقر در بیش از 125 کشور جهان است. نه تنها افق را DataMiner پلت فرم را دریافت کرده های مختلف جوایز معتبر اما خود شرکت نیز اعطا شده است و چندین بار برای نوآوری و رشد و تعالی است.

به دنبال افق ارتباطات:
Facebook: https://www.facebook.com/SkylineCommunications/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/skyline-communications
Instagram: https://www.instagram.com/skyline.dataminer/

در مورد Interra سیستم (www.interrasystems.com)
Interra سیستم های ارائه دهنده جهانی از سرمایه گذاری در کلاس راه حل که ساده طبقه بندی و کنترل کیفیت (QC) فرآیند و نظارت بر محتوای رسانه ای در سراسر کل ایجاد و توزیع زنجیره ای. با تکیه بر Interra سیستم جامع تصویری بینش رسانه های کسب و کار می تواند در ارائه تصویری با کیفیت بالا تجربه, آدرس جدید روند بازار و بهبود کسب درآمد.

به طور گسترده ای به تصویب رسید و توسط پخش کابل, کابل مخابراتی, ماهواره, تلویزیون پروتکل اینترنت OTT و postproduction بازارهای سراسر جهان Interra محصولات سیستم فعال با کیفیت بهتر ویدئو, کاهش قرار گرفتن در معرض به مسائل قانونی و بالاتر از رضایت مشتری. شامل هوش مصنوعی و یادگیری ماشین-فعال الگوریتم های همراه انعطاف پذیر و نرم افزار-تعریف معماری Interra سیستم راه حل های پشتیبانی انواع استقرار حالات از جمله ابر بالاتر عملکرد و مقیاس پذیری و بهره وری.

شرکت صنعت پیشرو راه حل شامل باتوم an enterprise-class خودکار فایل های مبتنی بر سیستم کنترل کیفیت که تضمین می کند محتوای با کیفیت بالا در هر مرحله ORION-OTT برای تضمین کیفیت ABR جریان اجازه می دهد بی عیب و نقص تحویل زنده و VOD محتوای; ORION برای 24/7 نظارت بر اعتماد به نفس خطی/فیلم زنده تحویل; باد افشان برای محتوای طبقه بندی و انطباق; وگا برای در عمق تجزیه و تحلیل رسانه ارائه مطالب debug و انطباق; و BMP قدرتمند صنعت-درجه media player.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/InterraSystems/200505InterraSystems.docx

لینک عکس:
www.202comms.com/InterraSystems/Interra-Dataminer_OTT.jpg
عکس عنوان: Interra سیستم صنعت پیشرو ORION-OTT راه حل نظارت بر ادغام با افق ارتباطات جهانی-کلاس DataMiner® سیستم را به اطمینان حاصل شود همیشه در همگام سازی موثر و کارآمد OTT نظارت است.

دنبال Interra سیستم:
توییتر: https://twitter.com/interrasystems
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/interra-systems

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>