اینترنت خاموش شدن ناگهانی در سال 2019: هند در ادامه به لیست بالا از بدترین

هند قطع اینترنت, نقشه ژانویه 2010 – مارس 2017. ایجاد شده توسط قانون ملی دانشگاه دهلی و مرکز ارتباطات حکومت (CC BY)

هند در صدر فهرست کشورهای که اینترنت تعطیل در سال 2019 با متناوب 121 خاموش شدن ناگهانی بیش از نیمی از 213 رویدادهای ثبت شده در سراسر جهان با توجه به دیجیتال حمایت از حقوق, گروه دسترسی در حال حاضر.

در سطح جهان 33 کشور خاموش دسترسی به عنوان در مقایسه با 25 در سال 2018 به #KeepItOn گزارش در اینترنت خاموش شدن ناگهانی در سال 2019 گفت.

از خاموش شدن ناگهانی در سال 2019 شد و دیگر از لحاظ جغرافیایی بیشتر هدفمند و شامل کم کردن سرعت دسترسی به سایت های رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook.

پس هند, ونزوئلا یک رهبر جهانی برای خاموش شدن ناگهانی مسدود کردن دسترسی به سیستم عامل رسانه های اجتماعی حداقل 12 بار.

پس از ونزوئلا و یمن و عراق و الجزایر و اتیوپی کشور شد که با بیشترین خاموش شدن ناگهانی.

پاکستان تا به حال پنج حوادث از تلفن همراه و یا خدمات باند پهن در حال خاموش در حالی که اندونزی با تجربه ،

میانمار اعمال شده در سال طولانی ترین قطع اینترنت در آن رخین و چانه متحده که در آن 500,000-600,000 Rohingya مسلمانان قرار گرفتند.

مقامات بنگلادش نیز تعطیل تلفن همراه قابلیت اتصال به اینترنت در اردوگاه های پناهندگان که در آن عمدتا Rohingyas اقامت. خاموش کردن تحمیل شده از اوایل ماه سپتامبر سال 2019 است و طوفان یا گرداب شدید ادامه دارد.

دولت توجیه اقدامات خود را با این ادعا که به منظور کمک به اطمینان از ایمنی عمومی و افزایش امنیت ملی و برای جلوگیری از گسترش اخبار جعلی, در میان دیگران.

کشمیر: جهان دوم-طولانی ترین shutdown در سال 2019

پس از دور انداختن مقررات خاصی از قانون اساسی آن مورد Jammu and Kashmir, دولت, دولت هند ممنوع اعلام عمومی تجمعات بازداشت رهبران محلی قطع خطوط تلفن و اعمال خاموشی کامل از اینترنت برای 175 روز — دوم-طولانی ترین shutdown در سطح جهان در سال 2019.

آن را نیز در میان طولانی ترین خاموش شدن ناگهانی ثبت شده در هند به تاریخ.

برخی از این محدودیت برداشته شد و پس از دادگاه عالی هند با انتقاد از خاموش نامیده می شوند نامحدود اینترنت خاموشی بر خلاف قانون اساسی و خواسته مقامات برای یک سیاست دوباره.

این حکم اما موفق به ارائه هر گونه تسکین فوری.

همانطور که در حال حاضر ساکنان در هند-اداره کشمیر تنها مجاز به دسترسی آهسته 2G-قابلیت اتصال به اینترنت مسدود و از دسترسی به اکثر سیستم عامل رسانه های اجتماعی و تنها می تواند بازدید سفید-وب سایت های ذکر شده که در حال بررسی توسط دولت است.

علاوه بر کشمیر #KeepItOn مستند حوادث خاموش شدن ناگهانی اینترنت در دیگر کشورهای هند “برای خفه کردن صدای مخالف.”

درخواست راه اندازی شد در سراسر بالا دادگاه های مختلف در کشورهای هند به چالش کشیدن آتن دستور زیر را در سراسر کشور در اعتراض به بحث تابعیت (متمم) قانون و پیشنهاد ملی ثبت نام از شهروندان در آسام.

در حالی که یک دادگاه در Gawuhati شهرستان مجبور آسام دولت در تاریخ 20 دسامبر 2019 برای بازگرداندن اتصال به اینترنت که قطع بود و در 11 دسامبر 2019 پس از تظاهرات در 10 دولت منطقه یک دادگاه در کرالا نیز حکومت در سپتامبر 19, 2019 به نفع دادخواست درخواست حق دسترسی به اینترنت در خوابگاه در شب.

“خاموش شدن ناگهانی در جامو و کشمیر تشکیل شده در حدود 68 درصد از خاموش شدن ناگهانی در هند به دنبال اوتار پرادش و راجستان هندوستان و بنگال غربی” دسترسی در حال حاضر گفت.

شایع ترین دولت منطقی برای خاموش کردن اینترنت در هند بود “اقدام احتیاطی” و یا بازگرداندن نظم عمومی.

شبکه محدودیت این گزارش گفت: خدمت کرده اند برای پنهان کردن یک سری از فاحش نقض حقوق بشر در کشمیر از جمله بازداشت و ضرب و شتم کودکان و محدود کردن سفر و دسترسی به منطقه مورد مناقشه.

گزارش کامل را می توان در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>