در سطح بین المللی موفق تلویزیون استرالیا سری خانم فیشر Murder Mysteries بازده با جهان Trotting به ماجراجویی در تلویزیون بلوط اولین فیلم سینمایی خانم فیشر و سردابه از اشک


“سرگرم کننده به عنوان بازی سرگرم کننده procedurals دریافت متعادل گلم دوره سبک با باهوش موارد و جاز مانند شخصیت”نیویورک تایمز

“هوشمند, نرم و صاف کردن رمز و راز سری… یک زن بین سنت و جیمز باند: توقف بی نظیر و unapologetic”MediaPost

“این است که تلویزیون در آن بسیاری از سرگرم کننده و تحریک کننده بهترین” The Philadelphia Inquirer

“عالی whodunit” The Sydney Morning Herald

“Rollicking… کاملا سرگرم کننده” ساندی تایمز (انگلستان)

تریلر: https://youtu.be/WFgo5VWYmEA

AMC شبکه های تلویزیون بلوط گسترش نام تجاری در سطح بین المللی مشهور استرالیایی سری و یکی از محبوب ترین نشان می دهد خانم فیشر Murder Mysteries با اولین فیلم سینمایی به جریان به طور انحصاری در دوشنبه, مارس 23 و به صفحه نمایش را انتخاب کنید در ایالات متحده تئاتر. خانم فیشر و سردابه از اشک ادامه داستان این جهانی احساس با همه جدید rollicking ماجراهای است و سری اول جدید قسط پس از 2015 که آخرین فصل سوم در اصل در استرالیا پخش. آن را نشانه بازگشت این سری از ستاره ها از جمله بازیگر برنده جایزه Essie Davis (The Babadook, بازی تاج و تخت) به عنوان اغوا کننده, دزدکی و ریسک 1920-عصر ملبورن کارآگاه محترم خانم Phryne فیشر. به نام “شکوه جریان خدمات…ضروری باید” (The Hollywood Reporter)بلوط تلویزیون, شمال امریکا, محبوب ترین پرچم در حال اهتزاز متمرکز و تلویزیون های بین المللی.

بر اساس سری کتاب محبوب با کری Greenwood, خانم فیشر قتل رمز و راز خوشحال است مخاطبان در سراسر جهان با آن خیالی معبد رستاخیز, gleaming, جاز سن دوره جزئیات ارزش تولید بالا و استرلینگ گروه بازیگران رهبری دیویس به عنوان پیچیده و پر زرق و برق کاراگاه با یک استعداد برای حل دشوار جرم موارد– مسلح با مروارید-هفت تیر به کار گرفته و با نشاط جذابیت در حالی که ترک یک دنباله از تحسین در پی او.

در suspenseful, شدید سرگرم کننده را از دست ندهید فیشر و سردابه از اشک Phryne فیشر عازم هیجان انگیز جدید سفر از رمز و راز و ضرب وشتم از طریق عجیب و غریب 1920 انگلیسی, فلسطین و ناز و نعمت بزرگ لندن مانورس. فیشر آزاد یک بادیه نشین دختر بچه شیرین عباس (Izabella Yena, دبیرستان عاشق) از حبس ناعادلانه شهروندان در اواخر دهه 1920 اورشلیم و unravels زمان جنگ رمز و راز مربوط به بی بها زمرد باستان لعنت و حقیقت در پشت ناپدید شدن مشکوک از شیرین را فراموش قبیله.

در علاوه بر این به دیویس بازگشت در پنج وقت Logie-نامزد دریافت جایزه نقش ساخته شده است که او شناخته شده نام مشتاقانه پیش بینی فیلم ویژگی های سری منظم ناتان صفحه (راز زندگی ما) به عنوان دستیار نزدیک و دیرین عاشقانه تحسین کارآگاه بازرس جک رابینسون و به عنوان به خوبی به عنوان جدید بازیگران اضافات دانیل Lapaine (فاجعه), Rupert Penry جونز (ام آی فایو) و Jacqueline McKenzie (دریای عمیق آبی). در محل فیلم برداری در مراکش از جمله در فوق العاده شن و ماسه در لبه کویر صحرا و در ملبورن با شکوه بناهای تاریخی فیلم ساخته شده برتر ایالات متحده خود را در پالم اسپرینگز جشنواره بین المللی فیلم در ژانویه 4, 2020, با سه فروخته شده نمایش.

بلوط تلویزیون برای اولین بار معرفی خانم فیشر اسرار قتل به ایالات متحده مخاطبان در سال 2013 اولین سری 1. جهانی ستایش اولین برنده طرفداران در سراسر شمال امریکا, و این مجموعه دریافت های اضافی و افزایش زمانی که Netflix آن را برداشت. اما بلوط تلویزیون در حال حاضر منحصر به فرد جریان حقوق در ایالات متحده به دست فیشر و سردابه از اشک و تمام سه فصل از سری. خانم فیشر قتل رمز و راز.

بلوط تلویزیون نیز در جریان این فصل برای اولین بار از تلویزیون بلوط اصلی spinoff سریال خانم فیشر, مدرن, قتل, رمز و رازاست که حرکت تنظیم به دهه 1960 و ویژگی های هر بیت تجسم سبک زرق و برق و ماجراجویی به عنوان 1920-مجموعه اصلی و ستاره gorgeously بی پروا Peregrine فیشر (Geraldine Hakewill, می خواستم) به عنوان خانم فیشر زاده و مشتاق sleuth.

ایالات متحده افتتاحیه: پنج شنبه, آوریل 23 سال 2020 (بلوط تلویزیون نیز به عنوان محدود نامزدی در انتخاب سالن های تئاتر در بهار امسال) از ویژگی های طول فیلم (100 دقیقه).

AMC شبکه های تلویزیون بلوط است, شمال امریکا, بزرگترین جریان خدمات متخصص در بریتانیا و تلویزیون های بین المللی است و در حال حاضر در خدمت بیش از یک میلیون پرداخت می شود مشترکان در ایالات متحده و کانادا است. تلویزیون بلوط منحصر به فرد می افزاید: برنامه های جدید هر هفته با یک کتابخانه از رمز درام و کمدی با هیچ مجموعه پایان تاریخ و یا آگهی های بازرگانی. مشترکین می توانند جریان بسیاری از مورد علاقه خود را بین المللی سری و کشف جدید و کلاسیک برنامه های که قبلا غیر قابل دسترس برای ایالات متحده مخاطبان است. آینده در سال 2020 بلوط تلویزیون قابلیت ضبط پنج سفارش سری و همچنین چندین بازگشت مورد علاقه از جمله ایرلندی دوره سری رمز و راز مرده هنوز, انگلیسی, رمز و راز آگاتا کشمش, ایرلندی, کمدی, درام, جنوب Westerliesو همچنین بازگشت برنده جایزه استرالیا, درام, رمز و راز, جاده, ایرلندی, هیجان انگیز خونو #1 UK, درام 2019 Line of Duty. بلوط تلویزیون ارائه می دهد یک محاکمه رایگان و پس از آن فقط $5.99/ماه یا $59.99/سال. Facebook: OfficialAcornTV – توییتر @AcornTV

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر