انسولین بحث زمین تب می رسد قبل از Minn. خانه عبور از الک اسمیت انسولین استطاعت عمل

و آن را هنوز هم ممکن است روشن نیست که جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا برای رسیدن به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz میز.

خانه دموکراتها خانه فایل 3100 ایجاد هر دو اضطراری و برنامه بلند مدت برای دیابتی Minnesotans تلاش برای خود را ندارند انسولین در نور از مواد مخدر از بالا رفتن سرسام آور قیمت ها در سال های اخیر است. دموکرات ها در ماه ژانویه تبلیغ آن به عنوان یک مصالحه بین حزب دموکرات و جمهوری خواه اما جمهوریخواهان هنوز هم نگرانی با آن است.

در روز چهارشنبه بحث کسانی که حزبی تفاوت به سر آمد: آمریکا ایستاده بود و شرکت در خود باور است که دولت باید دست خود را در یک انسولین قیمت برنامه اما باید آن را به سمت چپ برای داروسازی و شرکت های بیمه برای هش کردن. دموکرات تلافی است که اگر تولید کنندگان و تامین کنندگان مصرف شد که ابتکار Minnesotans را نمی شود از آمدن به کنگره درخواست دولت به مرحله — و یا در برخی موارد در حال مرگ است.

“انسولین نیست زندگی-صرفه جویی در مواد مخدر است. آن را در زندگی لازم است. لازم است برای زندگی” گفت: اصلی نویسنده Rep. Michael Howard, D-ریچفیلد در طبقه. “(HF 3100) ایجاد خواهد شد درست خالص ایمنی برای Minnesotans بنابراین ما هرگز شنیدن در مورد کسی که در حال مرگ به دلیل آنها نمی تواند استطاعت انسولین آنها نیاز به زنده ماندن.”

برخی از انواع انسولین باید سه برابر قیمت بیش از دهه گذشته است. از Feb. 13, سخنگوی Eli Lilly — یکی از سه تولید کننده انسولین — گفته فروم سرویس خبری که لیست قیمت یک ویال از الی لیلی شایع ترین استفاده از انسولین است $275.

رهبر اقلیت کنگره Kurt Daudt R-تاج در طبقه شک که آیا هر کسی که “در واقع” می پردازد به سمت بالا از 300 دلار برای یک بطری انسولین با اشاره به تولید کنندگان کوپن و تخفیف به مواد مخدر بیشتر مقرون به صرفه است. اما او موافقت کرد که این افزایش قیمت انسولین یک مشکل است — نه فقط یکی که قوه مقننه باید سعی کنید دست خود را در حل.

“همه ما می خواهیم برای حل این اما دولت مجهز برای حل این مشکل” او گفت:. “چرا ؟ از آنجا که ما ایجاد آن را با این طرح قیمت گذاری.”

او ادامه داد: به تماس لایحه “دولت راه حل برای یک مشکل است که واقعا در حال رفتن به آن را بدتر می کند” و گفت که اگر قوه مقننه تحمیل هزینه های انسولین تولید کنندگان به صندوق برنامه آنها را به نوبه خود و بالا بردن انسولین قیمت بالاتر را جبران کند.

“ما در حال عبور از یک لایحه که در واقع افزایش هزینه های انسولین و سپس برخی از مردم در حال رفتن به آن را دریافت کنید برای رایگان,” او گفت:.

Rep. جرمی Munson, R-دریاچه کریستال همچنین در مورد نقش دولت در انسولین موضوع گفت که این لایحه به تدریج و بعد فورا رفت واز “بزرگتر و بزرگتر در محدوده” و آن را به نام “پا در درب برای تکمیل سوسیالیستی تصاحب مراقبت های بهداشتی است.”

او رفت و یک قدم بیشتر به سوال “چرا بیماران دیابتی?”

“چرا بیماران دیابتی گرفتن همه چیز را به صورت رایگان یا نزدیک به رایگان زمانی که ما بسیاری از داروهای تجویزی صدها نفر از مواد مخدر و صدها روش های دور از دسترس برای بسیاری از Minnesotans؟” “به این دلیل است که بیماران دیابتی باید بهترین گروه های لابی گری در خارج وجود دارد؟”

بحث تشدید هنگامی که Rep. آلیس مان D-Lakeville, که با این نسخهها کار به عنوان یک پزشک شات پشت در Munson: “من از شما به صرف یک روز در کفش دیابتی و به من بگویید چگونه زندگی خود هستند و چگونه بزرگ آن است که آنها از مسائل به صورت رایگان.”

“هر چیزی که آنها انجام هر دقیقه از روز خود را دیکته شده توسط ‘چه شکر من در حال حاضر'” او ادامه داد. “آنها در حال گرفتن چیزی به صورت رایگان.”

Rep. لوری Halverson D-Eagan گفت: در طبقه است که او خودش را به دیابت نوع 1. برای او و دیگران با نوع 1, او گفت:, انسولین “واقعا مثل هوا” و پرداخت صدها دلار در هر ویال “خواهد بود اگر شما بودند به اتهام به تنفس هوا است.”

“وجود دارد مردم ما دیوان عالی کشور که مبتلا به دیابت هستند و رانندگان ماشین مسابقه مبتلا به دیابت نوع 1 و ورزشکاران حرفه ای و ستاره های موسیقی راک مانند برت داشته دیابت نوع 1,” او گفت:. “شما می توانید یک قهرمان مبتلا به دیابت نوع 1 اما این به آن معنا نیست که بار حمل آسان است و این به آن معنا نیست که ما نمی راه رفتن در اطراف با ترس برای چه این بیماری می تواند به زندگی ما است.”

به گفته وزارت امور خارجه وزارت بهداشت حدود 330,000 Minnesotans تشخیص داده شده اند با نوع 1 یا نوع 2 دیابت و حدود 18,000 موارد جدید سال تشخیص داده می شوند.

دموکرات لایحه است که پس از الک اسمیت یک Minnesotan که فوت در سال 2017 در سن 26 زمانی که او نمی تواند به استطاعت به انسولین. این لایحه در حال حاضر پیشرفت به مینه سوتا در مجلس سنا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید