‘در داخل واتیکان’ برای اولین بار در PBS مارس 28

فیلم به نظر می رسد در زندگی کسانی که زندگی و کار در داخل شهر واتیکان

PBS برتر خواهد شد این مستند در داخل واتیکان روز شنبه, مارس 28 در 9 p. m. این فیلم به نظر می رسد در پشت صحنه به زندگی کسانی که زندگی و کار در داخل شهر واتیکان مقر کلیسای کاتولیک روم.

پاپ فرانسیس که رهبری کلیسای کاتولیک از سال 2013 به چالش کشیده است نگرش در طلاق و همجنسگرایی است و ترس از مقابله با مخالفان آزادی مطبوعات اعلام کرد. او منصوب 14 کاردینالز جدید از بخش هایی از عراق و ماداگاسکار و پاکستان است.

این فیلم همچنین به نظر می رسد در پاپ فرانسیس در سفر به ایرلند بازگشت در ماه اوت است. فقط قبل از اینکه او برنامه ریزی شده بود به ترک یک رسوایی جنسی گزارش شده بود ادعا کلیسای کاتولیک پوشش از کشیش های کاتولیک سوء استفاده از کودکان است. این گزارش متهم بیش از 300 کشیش سوء استفاده از بیش از 1 ، 000 کودکان است.

“همه شگفتی اگر فرانسیس خواهد شد و رسیدگی به موضوع در ایرلند مرکز از کودکان سوء استفاده جنسی, رسوایی جنسی که باید لرزاند کلیسا در سراسر جهان” گفت: PBS.

در داخل واتیکان تولید شده توسط آکسفورد فیلم و تلویزیون بی بی سی. سیلویا سککو است تهیه کننده و کارگردان. سام Hobkinson و نیکلاس کنت نیز به عنوان تولید کنندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>