داخل مخلوط با آنا مونته و دانیل Deboy

س: به من بگو در مورد این شرکت است. چه چیزی الهام بخش شما هر دو برای شروع دلتا Soundworks?

آنا: تاسیس شده توسط خودم (Ana مونته سرب و طراح صدا) و دانیل (Deboy منجر مهندس صدا) در هایدلبرگ آلمان در سال 2016 دلتا Soundworks 3D/همهجانبه پست صوتی-مرکز تولید. ما پروژه span سراسر تاسیسات واقعیت مجازی 360 درجه فیلم و بازی و همچنین فیلم های مستند نشان می دهد تلویزیون و آگهی های بازرگانی ، تیم ما متشکل از یک بسیار ماهر و خلاق گروه تولید میکسر صدا, ضبط مهندسین و طراحان صدا, فولی, هنرمندان و آهنگسازان و تولید موسیقی.

دلتا Soundworks رشد از ترکیب خلاق من در زمینه فیلم طراحی صدا و دانیل بالا-سطح درک درستی از علم صدا. من مورد مطالعه صنعت موسیقی و تکنولوژی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در چیکو و من به دست آورده من مدرک کارشناسی ارشد در فیلم صدا و طراحی صدا در این فیلم آکادمی بادن-وورتمبرگ در اینجا در آلمان است. دانیل فارغ التحصیل از Graz University of Technology, جایی که او با تمرکز مطالعات خود را در 3D صدا و تولید موسیقی. او با افتخار یک “دانشجو جایزه” از DEGA آلمانی آکوستیک جامعه برای تحقیقات خود در زمینه 3D تولید صدا. او همچنین دریافت طلا و نقره و برنز جایزه از انجمن مهندسی صدا (AES) برای موسیقی خود را ضبط.

Q: آیا شما هر گونه علاقه و یا قابل توجه پروژه های است که شما واقعا افتخار?

آنا: بیش از حد بسیاری از به یاد داشته باشید! پروژه مورد علاقه من تا کنون بوده است استنفورد مجازی قلب است که در یک پروژه ما قادر به کار به دلیل یک تصادف خوشحال. ما با حضور این بزرگ آن/کامپیوتر نمایشگاه اینجا را در آلمان و این دو داود [اکسلراد (MD) و Sarno, Stanford مجازی قلب سازندگان] به عنوان ما تماس با آنها وجود دارد با یک نمونه اولیه برای مجازی قلبی سیستم آموزش. این کمک می کند تا نه تنها دانشجويان بلکه خانواده کودکان با نقص قلب برای یادگیری علائم مختلف و عوارض ناشی از شرایط مختلف. یک کاربر می تواند با قرار دادن عینک واقعیت مجازی و استفاده از این فناوری به [عملا] ‘لمس’the قلب, باز کردن آن و دیدن بخش های مختلف را در درک که در آن شرایط زندگی و غیره.

به رسمیت شناختن است که تشخیص یک بیماری قلبی است که تا حد زیادی بر اساس گوش دادن به راه آن ضربه آنها می خواستم به آن را ممکن است برای مردم به خصوص دانشجویان پزشکی به شنیدن آنچه که هر یک از شرایط برای تلفن های موبایل مانند از داخل قلب است. پس سهم ما در این پروژه ما ثبت و ویرایش شنوایی اجزای 14 از شایع ترین بیماری قلبی. ما آموخته زیادی در مورد الگوهای مختلف و ریتم 14 مختلف نوزاد/نوزادان مشکلات قلبی است. از نظر تولید این پروژه بسیار ساده اما طراحی صدا برای این پروژه بسیار جالب بود. علاوه بر استاندارد مونو منبع ضبط شده از یک قلب به طور مستقیم در مقابل یک فرد ما نیز تا به حال به ” حمل و نقل’people داخل قلب است. ما تا به حال به ارائه یک چشم انداز است که اساسا به این توهم که هر یک تکه ای از قلب است که در اطراف کاربر با صدای هر بخش از یک جهت خاص است. پس از آن خواهد بود بسیار دشوار است به جای یک میکروفون به طور مستقیم به ضرب و شتم قلب نوزاد, ما تا به حال به یک رویکرد بسیار متفاوت به ضبط صدا. دکتر اکسلراد ما را با ارائه یک پایگاه داده از پیش ثبت ضربان قلب برای تلفن های موبایل است که ما پس از آن مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل صدا و فرکانس شرایط برای بازسازی صدا از ابتدا. ما قادر به انجام آن همه با سینت سایزر و دیگر تکنیک های ضبط. این یک تجربه باور نکردنی است.

س: چه نوع دیگر از پروژه های شما ها کار می کرده است ؟ فراتر از مجازی قلب پروژه ؟

دنیل: من فکر می کنم ما بزرگترین پروژه در حال حاضر در حال کار برای علوم گنبد در آزمايش تجربی محتوای اطلاعاتی عظیم مرکز علوم در Heilbronn, آلمان. این یک 360 درجه تئاتر با 360 درجه سیستم طرح ریزی و 29-کانال سیستم صوتی که استاندارد نیست. ما ایجاد کل تولید صدا برای همه تئاتر را در خانه نشان می دهد. برای یکی از محصولات ما آهنگساز جاسمین رویتر نوشت: یک نمره که ما ضبط شده با یک ارکستر مجلسی. آن را شامل بسیاری از, صدا, طراحی, عناصر مانند رالی اتومبیل. ما همه این قطعات با هم و در نهایت در مخلوط آنها را در یک فرمت 3D. آن سوار بزرگ برای ما است و من فکر می کنم آن را واقعا آمار در همه صلاحیتهای هسته.

آنا: علم گنبد دارای یک فرمت منحصر به فرد. این یک استاندارد افلاک نما که در آن هر کس به دنبال و به وسط بلکه مخلوطی از تئاتر به علاوه افلاک جایی که نگاه مردم در مقابل بالا و پشت. به عنوان مثال وجود دارد نشان می دهد کودکان با دزدان دریایی که سفر به ماه. آنها شروع به در اقیانوس با فضای پیش بینی شده در بالا به آنها و کل ویدئو چرخش 180 درجه در اطراف مخاطبان است. آن را بسیار سرد فرمت و چیزی که بسیار منحصر به فرد نه تنها در اروپا بلکه در سطح جهان. همکاری با آزمايش تجربی محتوای اطلاعاتی برای ما بسیار مهم است چرا که آنها تولیدات خود را و در نهایت آنها ممکن است مجوز آن را به دیگر افلاک.

س: با یک آرایه گسترده ای از پروژه ها و نیازهای خود را به ما بگویید سبک کار و گردش کار خود را.

Daniel: چیزی بسیار منحصر به فرد به دلتا است که ما قادر به سرعت و به راحتی تنظیم های مختلف را به گردش چون ما می دانیم و یا حداقل عشق به توان در لبه از آنچه ممکن است. ما همیشه خوشحال به در جدید و جالب, پروژه های جدید را امتحان کنید گردش و طراحی و نگاه و تکنیک های. من فکر می کنم که نوع یک نقطه فروش منحصر به فرد برای ما. ما در حال راه انعطاف بیشتری نسبت به نمونه پس از تولید مجلس خواهد بود و این شامل کار ما برای سینما تولید صدا.

س: چه NUGEN نرم افزار استفاده می کنید و چگونه آن را ترکیب را به گردش کار خود را ؟

Daniel: ما تا به حال یک مجوز برای Halo Upmix در حالی که ما شده ایم با استفاده از آن را بسیار کمی برای 5.1 تولید. ما با تکیه بر آن به طور قابل توجهی برای آزمايش تجربی محتوای اطلاعاتی علوم گنبد پروژه از آنجا که ما نیز با بسیاری از منابع خارجی مطالب از آهنگسازان که تحویل آن در فرمت استریو. همچنین گنبد نیست 5.1/7.1 تئاتر آن 29 کانال. پس Upmix واقعا به ما کمک کرد تا از یک فرمت استریو به چیزی که ما می تواند توزیع در اتاق. من قادر به تنظیم همه منابع از طریق پلاگین و در نهایت ایجاد یک 3D مخلوط. با استفاده از NUGEN شما واقعا می تواند از آن لذت ببرید با صوتی خود را.

بسیاری از مواد آمد از سنتز برای تلفن های موبایل مانند ابزار مجازی هواپیماهای بدون سرنشین و دیگر موسیقی الکترونیک عناصر که به طور معمول در یک استاندارد استریو فرمت –و من قادر به استفاده از NUGEN برای پیدا کردن یک راه مناسب برای پر کردن کل فضا با این صداها به جای فقط از یک محل. NUGEN Upmix واقعا به من کمک کرد را که اتفاق می افتد به دلیل آن آسان برای شماره گیری در گسترش نیز در حالی که رفتن را از یک فرمت استریو به چیزی که چند کانال. من تا به حال یک کانال راه اندازی با NUGEN در آن و پس از آن من فقط مسیر سیگنال وجود دارد و دریافت نتایج فوری آن قطعا با سرعت بالا مراحل زیادی است. صدا و زرنگ من فکر می کنم آن را نیز کمک می کند تا به این تضاد می افتد. من نمی دانم چه چیز دیگری به تولید است که بدون یک upmix ابزار مانند این.

آنا: من با استفاده از Halo Upmix برای طراحی صدا به خصوص برای ایجاد جو برای تلفن های موبایل مانند یک جنگل است. من پلاگین در منبع و Upmix فقط کار می کند. این واقعا عالی; من لازم نیست به صرف ساعت افزایش سرعت صدا فقط به آن را تنها در خدمت به عنوان یک بستر برای اضافه کردن عناصر اضافی در بالا. برای مثال شاید من می خواهم اضافی پرنده غوغای بیش از وجود دارد و سپس خوب ما در این جنگل در حال حاضر. این کار واقعا خوب برای انجام وظایف مانند آن.

در علاوه بر این به Upmix ما با استفاده از NUGEN را هاله Downmix و بلندی Toolkit به شدت برای ما استاندارد فیلم های تلویزیونی و جریان پروژه های. کسانی که اندازه گیری ابزار واقعا فوق العاده و این واقعیت است که NUGEN دارای مهر تایید از Netflix و دالبی ثابت می کند که آن را بسیار قابل اعتماد است.

Daniel: ما همچنین شروع به استفاده از MasterCheck به عنوان یک ابزار مقایسه برای پیش نمایش بسیاری از ما مخلوط استریو برای موسیقی که منتشر می شود در یوتیوب. قبل از MasterCheck وجود دارد در بسیاری از مواقع که ما چیزی برای یوتیوب تنها به درک پس از انتشار که در آن صدا بد است. MasterCheck اجازه می دهد تا ما را به دقت اشاره کردن هر گونه مشکلات بالقوه با فشرده صوتی برای پخش و حتی قبل از آن می رود زندگی می کنند.

Q: چگونه است که تعامل خود را با NUGEN به عنوان یک شرکت ؟

Daniel: شما می توانید ببینید که آنها بسیار روشنفکر افرادی که علاقه مند در گرفتن محصولات خود را به تولید جهان است. از آن شده است آسان فوق العاده برای ما به کار با آنها و به یاد می شود در میان تیم خود را. کار ما ارتباط با NUGEN بزرگ بوده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>