Innovid راه اندازی داشبورد به راهنمای بازاریابان در طول بحران


نشان می دهد CTV و دیجیتال مشاهده روند ناشی از COVID-19

Innovid گفت: آن را راه اندازی یک ابزار رایگان به بازاریابان یک هفته نمایش به صورت دیجیتال تصویری چشم انداز تغییر است, با بینندگان ماندن در منزل و به سرعت گسترش coronavirus.

این Innovid IQ داشبورد فراهم می کند با یک نگاه به روند بر اساس هر کمپین در حال اجرا در سراسر Innovid پلت فرم است که نشان دهنده حدود یک سوم از تمام تصویری سرمایه گذاری در آمریکا

“همانطور که ما تنظیم به حالت عادی و اقتصاد جهانی ما مکث وجود دارد احساس عدم اطمینان است که همه ما در حال تلاش برای تعادل” گفت: Zvika Netter مدیر عامل و بنیانگذاران Innovid. “Innovid هدف با این داشبورد است به اهرم تصویری تحویل داده ما در یک حریم امن راه برای درخشش یک نور به آنچه در جریان است را قادر می سازد تبلیغ برای انطباق با استراتژی های خود را بر این اساس. در این زمان بی سابقه این مهم برای تبلیغ به توجه به سرعت در حال تغییر روند در رسانه های تحویل به بهترین مدیریت سرمایه گذاری خود را.”

خانه نشین, مصرف کنندگان سوخت افزایش جریان ویدئو مصرف.

داشبورد برجسته تغییرات در آگهی مبارزات انتخاباتی برداشت و تعامل هفته بیش از هفته و همچنین برداشت توسط ناشر و نوع دستگاه در سراسر خودکار, CPG, سرمایه گذاری, داروسازی, خرده فروشی و مخابرات. تبلیغ کنندگان می توانید با استفاده از داشبورد را داده محور تصمیم گیری در توزیع رسانه های سرمایه گذاری و یا بهینه سازی کمپین های این شرکت اعلام کرد.

برای مثال داشبورد یافت که در طول هفته از آوریل 12-18 برای هفته دوم در یک ردیف CTV, آگهی پیشی گرفتن تلفن همراه. CTV تا به حال 43% جهانی تصویری برداشت و دستگاه های تلفن همراه 39 درصد.

سنتی پخش ناشران منجر به رشد, حسابداری برای 82 درصد از مجموع CTV تصور حجم.

“فراتر از به اشتراک گذاری-تغییر جهت CTV, این نقطه عطف تاج CTV به عنوان بزرگترین دستگاه دسته” اضافه شده Netter. “این به این معنی است که زمانی که بازاریابان در حال اجرا مبارزات انتخاباتی در, دیجیتال, ویدئو, آنها باید نگه دارید در ذهن است که بیشترین برداشت را اجرا خواهد کرد و در تلویزیون و تنظیم باورها و خلاق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>