دستور کمک های مالی گویان را کمیسیون انتخابات آزادی برای اعلام برنده — اما آن را ؟

گویان نئوکلاسیک ساختمان پارلمان واقع در پایتخت جورج تاون به پایان رسید در سال 1834. عکس از دن Lundberg در فلیکر CC BY-SA 2.0.

به عنوان بقیه جهان کشتی با COVID-19 گیر گویان نیز کشتی با یک بحران انتخاباتی.

همیشه از این کشور در انتخابات عمومی در تاریخ 5 مارس سال 2020 شده است وجود دارد یک جنگ مداوم برای تعیین کدام یک از این دو منجر به احزاب است ویکتور: حاکم همکاری برای وحدت ملی/اتحاد برای تغییر (APNU+کنفدراسیون فوتبال آسیا) و یا مخالفت مردم مترقی حزب (PPP).

پس از یک چالش قانونی توسط PPP و حکم دادگاه که نتایج حاصل از کلید های انتخاباتی منطقه منطقه 4 — نقطه اصلی مشاجره شدند و از درجه اعتبار ساقط جمهور David گرنجر و رهبر مخالفان Bharrat Jagdeo به طور مشترک ملاقات با یک گروه از جامعه کارائیب (CARICOM) رهبران در تاریخ 11 مارس و توافق را به رعایت قانون و بازشماری منطقه 4 رای.

منطقه 4 بازشماری آرا آغاز شد و در مارس 13, اما آمد به توقف ناگهانی زیر اعتراض بیش از گنجاندن ستیز گسترده. که همان روز بین المللی ناظر ماموریت کشیده از گویان با استناد به عدم شفافیت در شمارش آرا روند.

در مارس 14, برخی اعضای APNU+کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد در یک کنفرانس مطبوعاتی با رئیس جمهور گرنجر قابل ملاحظه ای وجود ندارد — که در طی آن این حزب مدیر کمپین یوسف هارمون گفت که او “راضی به این تصمیم که توسط افسر بازگشت و امضاي توسط عامل به عنوان بیانیه نهایی [اصلی] شمارش آرا در منطقه 4.”

هارمون همچنین متهم به مخالفت با درگیر شدن در “تاخیر در تاکتیک است.”

نه هر کس در حزب است که به عنوان اعتماد به نفس, اما, مهمترین, Dominic Gaskin سابق وزیر دولت و رئیس جمهور در قانون بود که “به اندازه کافی متقاعد شده” که منطقه 4 نتایج “دقت منعکس کننده نتایج ثبت شده در بیانیه های مختلف از نظرسنجی های جمع آوری شده از 879 رأی.” انتخابات تایید روند در گویان است که هنوز هم عمدتا یک دستی یکی.

وقتی پرسیده شد که در کنفرانس مطبوعاتی در مورد Gaskin اظهارات وزیر منابع طبیعی رافائل Trotman گفت: “من می توانم بگویم که اکثریت قریب به اتفاق ملت های عضویت و رهبری می کند به اشتراک گذاری [خود] نظر است.”

Guyanese نویس فردی Kissoon است پس از قرار دادن به جلو نظریه وجود دارد که یک جنگ قدرت بین دو جناح در ائتلاف حاکم در یک جانبداری با با رئیس جمهور گرنجر و از سوی دیگر با وزیر Trotman. “آنچه که در واقع در حال وقوع در گویان در حال حاضر” Kisson نوشت: “یک کودتای ناموفق.”

بازشماری توافق با CARICOM متوقف

سه روز پس از کنفرانس مطبوعاتی در 17 مارس Ulita فضل مور که زد به عنوان نامزد ائتلاف حاکم در گویان را 2018 انتخابات دولت با موفقیت ثبت ex-parte دستور به مسدود گویان کمیسیون انتخابات (GECOM) از اقدام به بازشماری توافق شده با CARICOM. در این مرحله بازشماری آرا تا به حال هنوز آغاز نشده است. حاکم اساسا بدان معنی است که GECOM دارای نور سبز به اعلام نتیجه انتخابات در دولت به نفع.

مور نام نیز در منطقه 4 لیست نامزد برای انتخابات منطقه ای اما قضاوت نیست دولت چرا این کار در نظر گرفته نشده بود تضاد منافع.

یک تصویر از دستور نظم آورده Ulita فضل مور از طرف دولت است.

هر چند GECOM هنوز عمل در حکم جدید آن ادعا می کند که مهم نیست که چگونه به خوبی نیت توافق با CARICOM نمی تواند نادیده گرفتن قانون است. از آنجا که دستور موقت خدمت کرده بود ex-parte معنی طرف دیگر نمی شد در حال حاضر استدلال به خلاف هستند و در عین حال شنیده می شود.

قاضی خواهد شنیدن استدلال هر دو طرف در 20 مارس در ساعت 9:00 صبح به وقت محلی.

باربادوس نخست وزیر و CARICOM صندلی میا Mottley انصراف تیم او گفت: “روشن است که نیروهای وجود دارد که نمی خواهید برای دیدن آرا بازگو, به هر دلیلی. هر دولتی که سوگند بدون اعتبار و به طور کامل شفاف شمارش آرا روند را فاقد مشروعیت.”

سابق مشترک المنافع دبیر آقا Shridath Ramphal نام آن را “کاملا تاسف بار است که […] دعوت CARICOM تیم برای نظارت بر بازشماری آرا تا به حال به خارج.”

PPP در ضمن ثبت شده است تحقیر اتهامات علیه GECOM مقامات.

‘درد و رنج طولانی Guyanese’

شهروندان در حال تماشای این سناریو آشکار با ترکیبی از نا امیدی و نگرانی.

در رسانه های اجتماعی نامه سرگشاده به رئیس جمهور کشور به قلم بازنشسته عمده جنرال جوزف سینگ بود ساخت دور. در آن سینگ رئیس سابق گویان نیروی دفاع و رئیس سابق GECOM — پیشنهاد کرد که رئیس جمهور گرنجر بود “در حال دستکاری توسط افراد که بهترین منافع عزیز ما گویان در قلب”:

[این افراد] آماده هستند تا به شما را به گروگان خود را به نیت بد و به شما دستکاری و قانون اساسی این کشور برای رسیدن به خود را شخصی و جمعی اهداف unbothered توسط فاجعه بار تاثیر اقدامات خود را به تاریخ در حال داشتن بر روحیه ملی در ترس و نگرانی از تمام Guyanese که آیا یا نه آنها در حال حامیان حزب سیاسی خود را. […]

آنچه که برای من مهمه و من مطمئن هستم که به همه حق تفکر Guyanese و همچنین به عنوان منطقه ای و جامعه بین المللی این است که روند انتخابات منعکس کننده اراده مردم است.

و اشاره کرد که “درد و رنج طولانی Guyanese” هستند و “صدمه زدن” “خجالت” و “قهر” سینگ گفت که مستقل بازشماری خواهد اجازه می دهد “کدام حزب سیاسی است که در نهایت اعلام کرد به رای اکثریت [به] باید اذعان داشت که مشروع و مجاز برای تشکیل دولت است.”

یک مارس 18 بیانیه از کشورهای مشترک المنافع ناظر به گویان تکرار این موقعیت:

آن را روشن در نظر گرفته و نظر این گروه که نامزدها فرآیندهای انجام شده توسط افسر بازگشت به منطقه 4 آقای Clairmont Mingo بودند و شفاف و فراگیر.

‘دکل شفاف’

صحبت کردن با صداهای جهانی از طریق واتساپ مهندس مارسل Gaskin (Dominic Gaskin برادر) که در ماه مارس 2019 پرونده اتهامات جنایی علیه GECOM بیش از آن عدم تماس انتخابات در قاب زمان که در آن آنها در قانون اساسی, علت پس از یک ماه دسامبر 2018 رای اعتماد گفت: “دکل بسیار شفاف است و آن را توهین به ما هوش است.”

وقتی پرسیده شد که اگر دولت نگران است در مورد ناآرامی های اجتماعی و خشونت Gaskin پاسخ داد:

آنها به نظر نمی رسد در این مورد نگران بود. آنها واسطه آنقدر اطلاعات غلط به هواداران است. اگر آنها موفق شوند [در حال اعلام برنده] تنها راه آنها می تواند حکومت است که با آشکار سرکوب. به اعتقاد من دلیل اصلی GECOM نشده است اعلام کرد که نتیجه انتخابات است که به دلیل فشار از ناظران بین المللی و تهدید به تحریم از جامعه بین المللی است.

به عنوان گویان نشسته در آستانه یک رونق اقتصادی با آن تازه کشف شده نفت و گاز, ذخایر هر گونه تحریم قطعا تحمل در کشور شهرت و توانایی شرکت در کلید سازمان های بین المللی مانند کشورهای مشترک المنافع و OAS.

ایالات متحده آمریکا وزیر امور خارجه مایک Pompeo در حال حاضر اخراج یک هشدار و گفت:

افرادی که به دنبال بهره مندی از تقلب در انتخابات و تشکیل دولت نامشروع/رژیم خواهد بود موضوع را به انواع مختلفی از عواقب جدی از سوی ایالات متحده است.

یکی از مقامات ارشد APNU+کنفدراسیون فوتبال آسیا رقم تا در پاسخ به این تهدید با در نظر گرفتن به رسانه های اجتماعی برای تشویق Guyanese به لابی ما قانون گذاران و سیاستمداران از جمله دموکرات ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن و روزنامه نگاران مانند MSNBC را Rachel Maddow.

این کشور بخش خصوصی در کمیسیون (PSC) به نام گویان کمیسر پلیس برای اطمینان از رفتار حرفه ای از افسران او در میان نگرانی که پلیس استفاده می شود به عنوان APNU+کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخابات مجریان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>