ابتکار به دنبال استاندارد برای تبلیغات ابرداده


آگهی ID, ARF, CIMM جمهوري اسلامي ايران و Kantar تیم

آگهی ID, تبلیغات, تحقیقات پایه ائتلاف برای رسانه های نوآورانه اندازه گیری و Kantar تشکیل داده اند ابتکار عمل را به استاندارد تبلیغات ابرداده.

آگهی فراداده استاندارد ابتکار رونمایی شد در CIMM 9th سالانه کراس پلت فرم تصویری اندازه گیری و داده های اجلاس پنج شنبه.

نیاز به استانداردهای مطرح میشود که کمپین های تبلیغاتی اجرا بر روی تعداد بیشتری از رسانه های مختلف سیستم عامل هر استخدام خود فن آوری است.

“رشد تعداد ad tech بازیکنان – هر کدام با خود نامگذاری کنوانسیون – ساخته شده از تفسیر داده های فایل های بسیار کثیف در واقع گفت:” جین کلارک مدیر عامل شرکت و مدیر عامل در CIMM.

“آیا آن را نمی شود خوب برای دیدن ابرداده مصرف برای مبارزات انتخاباتی و بلافاصله می دانم که معنای آن چیست و از کجا آمد ؟ مزایای استاندارد برای ردیابی دقیق و اندازه گیری از تبلیغات می تواند طیف وسیعی از صرفه جویی در هزینه های سراسر متقابل رسانه های اندازه گیری اکوسیستم به بهبود گردش. این طرح یک گام مثبت رو به جلو برای حل و فصل یک نقطه است که مانع بازاریابان خواسته به دقت اندازه گیری تلاش های خود را در سراسر سیستم عامل” کلارک گفت.

استانداردهای اعمال را به عنوان مبارزات حرکت را از طریق آگهی مبادلات سرور DMPs DSPs و سازمان.

“داشتن توانایی شناسایی دقیق تبلیغات در سراسر سیستم عامل ضروری است برای این صنعت به تکمیل کراس پلت فرم اندازه گیری. من به جلو نگاه به این حد مورد نیاز, همکاری,” گفت: هاوارد گلر مدیر اجرایی در آگهی ID

.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر