اندونزی ابرقهرمان کارتونی مبارزه برای محیط زیست و بالیایی زبان

لوح Ayu Manik Mas. منبع: Facebook.

لوح Ayu Manik کارتون 8-درجه از بالی اندونزی که تبدیل به لوح Ayu Manik Mas یک ابرقهرمان است که با استفاده از قدرت خود را برای کمک به حفاظت از محیط زیست است. Mas به معنی طلا در بالی.

او شخصیت اندونزی برای اولین بار, نوجوانان, محیط زیست, قهرمان بود و او توسعه یافته توسط هنرمندان به عنوان بخشی از یک پروژه برای ترویج آگاهی های زیست محیطی و همچنین بالیایی زبان. حدود دو میلیون نفر صحبت می کنند بالی در اندونزی که دارای جمعیت 261 میلیون. با توجه به مقررات دولت بالیایی زبان برنامه های تلویزیونی در حال پخش در بالی فقط برای نیم ساعت در روز در حالی که مدارس محدود آموزش در بالی به تنها دو ساعت در هفته یا کمتر. در حالی که این آیین نامه در نظر گرفته شده برای افزایش استفاده از اندونزی به عنوان یک زبان ملی آنها نیز آن را مشکل تر برای ترویج استفاده و توسعه از زبان های محلی مانند بالیایی.

چه چیزی باعث می شود که شخصیت داستان و حتی بیشتر جالب توجه است که ماجراهای او در crowdsourced از طریق رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Instagram و توییتر. این به این معنی که کاربران اینترنت به خصوص دانش آموزان می تواند پیشنهاد می کنیم تم و داستان است که می تواند گنجانیده شده کارتون توسط نویسندگان و هنرمندان کار برای لوح Ayu Manik Mas پروژه.

این پروژه آغاز شد BASAbali ویکی پلت فرم دیجیتال ترویج بالیایی زبان. BASAbali ویکی مدیر ارتباطات Ni Nyoman کلارا مشترک جزئیات بیشتر در مورد این پروژه از طریق ایمیل مصاحبه با این نویسنده:

الهام بخش برای ایجاد شخصیت ابرقهرمان از لوح Ayu Manik Mas قوی سخت و انعطاف پذیر بالی زنانی که خود را شبیه ابرقهرمانان. لوح Ayu Manik یک دختر 14 ساله متوسطه دانش آموز که تبدیل به یک ابرقهرمان که او چهره زیست محیطی و مسائل دیگر. هدف از لوح Ayu Manik Mas است برای تعامل عمومی در استفاده و ارزش نهادن به بالی و دیگر زبانهای محلی در کنار ملی و بین المللی زبان.

یکی از داستان های برجسته لوح Ayu Manik مسعود و دوستان خود در مبارزه با غیر قانونی وبلاگ نویس و یکی دیگر از داستان در پنجه پلاستیکی آلودگی است. در هر دو داستان لوح Ayu Manik تبدیل به لوح Ayu Manik Mas که مبارزه در برابر آلوده به تصویر کشیده شده به عنوان هیولا. این webtoon ارائه می دهد ترجمه به زبان انگلیسی و اندونزیایی.

به عنوان بخشی از تبلیغات برای دیجیتال, کارتون, لوح Ayu Manik Mas میزبانی زبان های آسیایی دیجیتال فعالیت حساب توییتر برای یک هفته در ماه اکتبر سال 2019.

شخصیت مشترک داستان چگونه او و دوستان او مواجه می شوند غیر قانونی و وبلاگ نویس در جنگل.

این پروژه استقبال بالیایی جامعه است. BASAbali ویکی نیز به اشتراک گذاشته شده است که لوح Ayu Manik Mas در حال حاضر گنجانیده شده در این درس:

عمومی بود و بسیار مشتاق در مورد لوح Ayu Manik Mas. کتاب او در حال حاضر شده است با استفاده از آموزش بالی معلمان در مورد نوشتن خلاق و مهارت های دیگر. ما ادامه خواهد داد برای رسیدن به این مکان از طریق زمین کارگاه در و در رسانه های اجتماعی برای بالا بردن ارزش زبان محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet