هند COVID-19 مستند برگ های جمعیت های آسیب پذیر به دفع کردن برای خود

Image by Rajesh Balouria from Pixabay. Used under a Pixabay License.

تصویر توسط Rajesh Balouria از Pixabay. استفاده می شود تحت یک Pixabay مجوز.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

در مارس 23, نارندرا نخست وزیر هند دستور داد این کشور را مستند به مدت سه هفته. اورژانس پروتکل تعطیل اماکن عمومی و محدودیت امکانات حمل و نقل — خروج پلیس از اعمال محدودیت برای دولت.

اعلام کرده است باعث خروج از کارگران مهاجر امیدوار به فرار از شهرستانها برای خود خانه های روستایی پس از از دست دادن شغل خود را به COVID-19 خاموش شدن ناگهانی. این جنبش توده ای از مردم باعث شده است که ترس از سرایت این ویروس خواهد بود حتی سخت تر به زمان دارد.

در سه دهه گذشته اقتصاد هند دیده می شود میلیون ها نفر از مردم ترک کشاورزی برای شهرستانها. بخش ساخت و ساز یکی از پررونق اقتصادی مناطق که شاغل نزدیک به 50 میلیون نفر از کارگران. بسیاری از آنها مشغول به کار در خارج از نظر قانونی قابل اجرا قرارداد در پایین روزانه یا هفتگی مزد. از شکستن ناگهانی در همه انواع فعالیت های اقتصادی با توجه به این مستند را ترک کرده است این کارگران بیکاری و برخی بدون دسترسی به مواد غذایی است. بسیاری از آنها را فشار می آوردند راه آهن و ایستگاه های اتوبوس شهر را ترک کنند. اما تعلیق دولتی و خصوصی حمل و نقل بدون کافی هشدار دهنده است و آنها را به سمت چپ بدون یک راه برای بازگشت به خانه. آن را نیز قرار می دهد و آنها را در افزایش خطر ابتلا به عفونت.

با توجه به حمل و نقل و خاموش شدن بسیاری از کارگران مهاجر در سراسر کشور شروع به راه رفتن به زادگاه خود.

وجود دارد همچنین گزارش از مهاجران در حال مرگ از گرسنگی و خستگی و حملات قلبی است.

در میان این بحران مودی دولت اعلام دیرهنگام بسته امداد از یک گزارش 23 میلیارد دلار است اما به ذکر است تحت تاثیر کارگران مهاجر. در همین حال رسانه های اجتماعی غرق شده است با تصاویری از خشونت پلیس علیه مردم برای نقض سفارش توسط مودی دولت صادر شده در پاسخ به گزارش تلویزیون جنبش تودهای شدند.

در عین حال یکی دیگر از نتیجه ناخواسته مستند شده است اختلال در عرضه مواد غذایی فقیر و به حاشیه رانده جمعیت. در حالی که دولت تضمین خدمات ضروری را معاف از مستند فقیر بخش از جمعیت است که بستگی به یارانه مواد غذایی جیره شده اند را در تلو تلو خوردن — حتی در پایتخت.

Delhi Police at India Gate. Image from Flickr by Veeresh Malik. CC BY-NC-SA 2.0

پلیس دهلی در هند دروازه. تصویر از فلیکر توسط Veeresh ملک. CC BY-NC-SA 2.0

به عنوان آخرین مهلت برای پایان زمان مستند است که کمتر از یک هفته دور مقامات در حال برنامه ریزی برای یک مرحله به مرحله از سرگیری مختلف حمل و نقل خدمات. بزرگترین چالش مسلما باقی مانده خوشه عفونت است که باید در تشکیل پرجمعیت مناطق فقیر در حومه بمبئی و Nizamuddin در دهلی نو. سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده است که حفظ فاصله اجتماعی یکی از مهمترین استراتژی های موثر برای جلوگیری از انتقال انسان به انسان این بیماری عفونی. آن است که آسان تر از انجام گفت در کشوری که تقریبا 70 درصد از جمعیت زندگی می کنند در خانه با تنها یک یا دو اتاق و یا بی خانمان هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>