ایندیانا آزمون مثبت برای COVID-19 در 1 روز

توسط Rebekah Riess | ایسنا

به عنوان یک ایندیانا مدرسه منطقه استقبال دانش آموزان به 2020-21 سال تحصیلی یکی از دانش آموزان خود را آزمایش مثبت برای COVID-19 بعد از کلاس با توجه به نامه ارسال شده به پدر و مادر است.

این Hancock County Health Department اطلاع سبز-مرکزی دبیرستان بعد از ظهر پنجشنبه که یکی از دانش آموزان خود که با حضور بخشی از مدرسه روز آزمایش مثبت برای Covid-19, سرپرست هارولد Olin گفت: در نامه ای.

Olin گفت: مدرسه تصویب آن “مثبت COVID-19 تست پروتکل” هنگامی که مسئولان مدرسه آگاه شد از نتیجه مثبت است.

مسئولان مدرسه بلافاصله جدا شده دانش آموز در مدرسه و درمانگاه و آنها را مورد بررسی قرار دانش آموز برنامه از جمله حمل و نقل و فعالیت های فوق برنامه برای تعیین که در تماس نزدیک.

به عنوان بخشی از منطقه را به فرد آموزش “تمام مناطق تمام مدارس” در حال حاضر در حال ضد عفونی حرفه ای هر شب با توجه به Olin نامه. اما سرپرست اشاره کرد که توجه ویژه ای خواهد بود با توجه به مناطق و کلاس های درس است که آلوده دانشجو بازدید کرده بود.

“ما درک می کنیم که این اطلاعات باعث خواهد شد که نگرانی برای برخی از شما. آن بسیار مشهود بود امروز که تقریبا همه ما خانواده ها و دانش آموزان آماده شد به درستی دنبال پروتکل های ایمنی ما تاسیس” Olin گفت. “پیوستن به این پروتکل ضروری است برای حفظ یک محیط امن برای همه دانش آموزان و کارکنان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet