هند باقی می ماند خانه و 14 ساعت در مبارزه با COVID-19

Tea stalls, bakeries and other non-essential shops were closed. Streets look deserted in Pune. Image by author.

خیابان ها خلوت در پونا هند است. چای اصطبل نانوایی و غیر ضروری دیگر مغازه ها بسته شده اند. تصویر توسط نویسنده. با اجازه استفاده می شود.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

میلیون ها نفر از سرخپوستان در خانه ماند و در روز یکشنبه, مارس 22 2020, پس از نخست وزیر نارندرا مودی به نام به صورت بی سابقه ای Janta حکومت نظامی (مردم حکومت نظامی) از ساعت 7 صبح تا 9 شب برای کاهش خطر گسترش بالقوه کشنده COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

بیشتر حمل و نقل عمومی و در تمام مغازه ها و خدمات بسته بودند در این مقررات منع رفت و آمد غیر ضروری و خدمات اورژانس. نخست وزیر خواسته که مردم در خانه بمانند و نه ترک در خارج از خانه به جز در موارد اضطراری. اما شهروندان بدانم که آیا این اقدام کافی برای جلوگیری از گسترش این بیماری در این کشور پرجمعیت. در ایالت ماهاراشترا که بمبئی پایتخت حکومت نظامی تمدید شده است تا صبح روز دوشنبه.

مردم به طور کلی مشاهده Janata حکومت نظامی ارسال دیدگاه خالی جاده ها و پل ها از خانه ها و اتاق های هتل ها.

Covid-19 در هند

از مارس 22, 2020, هند گزارش شده 345 موارد COVID-19 با اعداد نشان از یک رشد مداوم. شده اند وجود دارد شش مرگ و میر تا کنون. در یک کشور با جمعیت بیش از 1.37 میلیارد نفر شدید اقدامات پیشگیرانه ضروری را برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اقدامات انجام شده توسط دولت هند شامل منع ورود بازدید کننده از تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا و ترکیه و انگلستان از تاریخ 18 مارس سال 2020 است. در سراسر هند تمام قطار مسافری خدمات متوقف شده است تا 31 ماه مارس هر چند محموله قطار را ادامه خواهد داد به تابع در سراسر کشور است. محلی اتوبوس و مترو خدمات در شهرستانها مانند بمبئی و برخی از مناطق حومه شهرها شده اند به حالت تعلیق درآمد.

فروشگاه های بزرگ و مراکز خرید و سالنهای تئاتر کالج ها مدارس و دانشگاه ها بسته شده اند پس مارس 15 در بسیاری از شهرستانها. از مردم خواسته شده است به ماندن در خانه و برخی از شرکت ها صادر شده است دولت دایره کارگردانی آنها را به اعطای کار از خانه امتیازات را به همه کارکنان و اجازه می دهد تا نه بیش از 35 کارکنان به حضور در یک زمان و در محل کسب و کار.

همه مردم از ورود به هند در حال بررسی در فرودگاه. کسانی که بدون علائم توصیه به خود قرنطینه به مدت 14 روز و کسانی که مشکوک به آلوده بودن به دریافت یک دست تمبر با تاریخ که از آن 14 روز در قرنطینه الزامی است. مردم با علائم خفیف یا متوسط ورود از کشورهای دیگر قرنطینه می شوند. امکانات متعلق به ارتش و ورزشی اقتدار هند شده اند و فرماندهی برای استفاده به عنوان مراکز قرنطینه برای تکمیل بیمارستان دولتی امکانات. دولت همچنین بازگشایی یک بیمارستان در بنگلور و تبدیل آن به مرکز اول کشور اختصاص داده شده به طور انحصاری به COVID-19. هند نیز تخلیه بیش از 600 اتباع هند از ایتالیا.

در سراسر هند 70-به همراه تست مراکز تاسیس شده اند. خصوصی امکانات تست نیز قادر خواهد بود به ارائه تست به زودی. دولت با صدور دستورالعمل ها حاکی از این است که هزینه یک آزمون در مرکز آزمایش نباید بیش از 4500 روپیه (حدود $60 دلار).

Janta تمدید حکومت نظامی

وزیر ماهاراشترا اعلام کرد در مارس 22, که Janta حکومت نظامی تمدید شده است تا صبح روز دوشنبه, و کل دولت قرار داده شده است در بخش 144 از مارس 23 سال 2020 است. بخش 144 محدود مونتاژ بیش از 4 نفر است. او همچنین افزود که هیچ پروازهای بین المللی اجازه داده نخواهد شد به زمین در فرودگاه بمبئی تا 31 مارس سال 2020 است.

People step out the day before the Janata curfew to stock up necessities. Only grocery stores were open. Image by Author.

مردم گام روز قبل از Janata مقررات منع رفت و آمد به سهام تا ضرورت. تنها فروشگاه های مواد غذایی باز شد. تصویر توسط نویسنده.

دولت دولت کارناتاکا پنجاب و 75 COVID-آمار مناطق (خارج از 720 منطقه در هند) توسعه یافته خود را مستند به 31 مارس است.

در آدرس اعلام Janta حکومت نظامی نخست وزیر مودی درخواست کرد که مردم را به کف زدن به عنوان نشانه ای از قدردانی و قدرشناسی برای افراد مشغول به کار در خدمات ضروری بخش است که شامل خدمات پزشکی, مواد غذایی لبنی و تولید و توزیع و حمل و نقل هوایی. این درخواست دریافت یک واکنش و برخی از انتقاد.

مردم نیز خواست دیگران به مقاومت در برابر tempation به “جشن” پایان حکومت نظامی به خیابان ها. این پیام به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از.

اقدامات صورت گرفته توسط دولت و شهروندان هند بیش از چند هفته آینده بسیار مهم خواهد بود از نظر مهار گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>