هند ممنوعیت Infinite, 58 برنامه های دیگر در اعتراض به ضد چین تمایلات مرز درگیری

Tik Tok in Chat. Image via Flickr by Christoph Scholz. CC BY-SA 2.0.

Tik Tok در چت. تصویر از طریق فلیکر توسط Christoph Scholz. CC BY-SA 2.0.

مرز درگیری و ایستاده-بین هند و چین نیروهای امنیتی در Galwan دره در 15 ژوئن رسیده جز پس از هند و آسیا و سومین اقتصاد تصمیم به تحمیل یک دولت موقت ممنوعیت wildly محبوب چینی تصویری-ایجاد پلت فرم Infinite و 58 برنامه های دیگر با توجه به “مسائل امنیتی” در دوشنبه 29 ژوئن 2020. وجود دارد همچنین گمانه زنی در هند مشاوره داخلی شرکت های مخابراتی به خودداری از استفاده از شرکت چینی و سخت افزار و به خصوص Huawei و ZTE.

در هفته بعد از مرز درگیری پس از هند گزارش مرگ از 20 سرباز نمونه از ضد چین اعتراضات گسترده در سراسر کشور با بسیاری از گروه تجارت سوزاندن محصولات چینی و کاربران رسانه های اجتماعی هشدار هندی شهروندان از خرید چین-محصولات ساخته شده. این باعث شده است تا برندهای چینی مانند Xiaomi به پوشش خود را به وضوح با “را در هند” آگهی ها برای جلوگیری از موارد خرابکاری. را در هند هند دولت ترویج کمپین تشویق شرکت ها برای تولید محصولات خود در هند و به نفع اقتصاد هند.

در پی این ممنوعیت استفاده از برنامه های با ویژگی های مشابه به کسانی که از ممنوع برنامه های چینی مانند Tik Tok, Helo و WeChat افزایش یافته است. یکی از این برنامه — Chingari — شاهد افزایش از 100 ، 000 کاربران را فقط در 30 دقیقه.

ژوئن 15 درگیری شدند و خشونت مرگبار بین چینی و هندی نیروهای 45 سال پس از دهه دقت کشت روابط اقتصادی. برای مثال گوشی های هوشمند چینی سازندگان تاسیس کارخانه در جنوب هند به تهیه کردن به تقاضای رو به رشد برای کم هزینه گوشی های چینی.

مخاطره اندازد به حاکمیت و یکپارچگی هند

هند یک بازار کلیدی برای ByteDance را Infinite با حدود بیش از 30 درصد از کاربران جهانی که از هند حدود 120 میلیون کاربر. از دست دادن بازار هند می تواند پرتاب آچار به ارزش گذاری شرکت به عنوان شرکت آماده برای یک IPO مثال.

دولت هند نامیده چینی متعلق به برنامه های کاربردی به عنوان “مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هندوستان به امنیت کشور و نظم عمومی است.”

دولت بیشتر گفته است: “دریافت شکایت بسیاری از منابع مختلف از جمله چندین گزارش در مورد سوء استفاده از برخی از برنامه های تلفن همراه در دسترس بر روی آندروید و iOS سیستم عامل برای سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال اطلاعات کاربران را در یک شیوه ای غیر مجاز به سرور که در مکان های خارج از هند.”

علاوه بر Infinite هند نیز ممنوع موسیقی و تصویر های برنامه ShareIt, UC Browser, کوتاه, ویدئو, های, برنامه, Likee, پیام های رسانه های اجتماعی و برنامه WeChat و خدمات جریان Bigo زندگی می کنند. چینی رسانه های دولتی گلوبال تایمز در توصیف این ممنوعیت را به عنوان نخستوزیر دولت را “سیاسی سرکوب شرکت های چینی”.

در عین حال فناوری محققان با اشاره به این که این ممنوعیت را شامل نمی شود هر یک از برنامه های چینی که در مقابله با معاملات مالی با استفاده از دولت هند-تنظیم پرداخت سیستم یکپارچه پرداخت رابط (آپی) و دسترسی به اطلاعات خصوصی کاربران.

#AntiChina تظاهرات

در هفته های اخیر هند را دولت تهیه سایت منع فروش چینی-تولید کالا درخواست جهانی e-commerce, غول Amazon.com و خارج به نمایش “کشور مبدا” برچسب بر روی کالا به فروش می رسد. علاوه بر این گزارش رسانه های محلی گزارش داد که هند بوده است تاخیر در ترخیص کالاهای وارداتی از چین در بنادر به خصوص آیتم های الکترونیکی.

در بیانیه ای Infinite هند اشاره کرد:

ما دعوت شده برای دیدار با نگرانی دست اندرکاران دولت برای یک فرصت برای پاسخگویی و ارائه توضیحات. Infinite همچنان به پیروی از تمام داده های حفظ حریم خصوصی و امنیت مورد نیاز در قانون هند و به اشتراک گذاشته نمی شود هر گونه اطلاعات از کاربران ما در هند با هر دولت خارجی از جمله دولت چین.

این #AntiChina احساسات در رسانه های اجتماعی در حال حاضر محور درگیری های مرزی یک پدیده جدید نیست. ضد چین و احساسات شده اند در حال افزایش است پس Doklam ایستادگی کردن در سال 2017. در میان COVID-19 گیر سرخپوستان بودند سرزنش چین و ارائه مشاوره به شهروندان خود را از با استفاده از چین ساخته شده کالا و خدمات با توجه به امنیت و یا مسائل مربوط به حریم خصوصی.

پیوستن به گروه کر از #AntiChina احساسات یک روستا در هند, Maharashtra state Kondhawe-Dhawade اعلام کرد تحریم محصولات از کشور چین, اضافه کردن به اپتیک از احساسات ناسیونالیستی.

هند شرکت لبنی Amul به حال خود حساب توییتر مسدود شده به طور خلاصه در ماه ژوئن و پس از آن تبلیغات نوشته شده است که خواندن “خروج اژدها?” اشاره به چین را تحریم در رسانه های اجتماعی اکوسیستم.

بسیاری از کاربران توییتر مورد سوال نخست وزیر نارندرا کمپین “ساعت مراقبت صندوق” برای دریافت پول از گوشی های هوشمند چینی مارک و دورههای رسمی با حضور @MyGov حساب Infinite. این MyGov در Infinite حساب شد و در نهایت حذف و مودی نیز ترک میکرو وبلاگ نویسی سایت Weibo.

تجارت ممنوعیت می تواند صدمه دیده هند بیشتر

پکن-دهلی نو روابط دیپلماتیک همیشه نسبتا سرد بود اما شاهد گرم شدن با توجه به روابط اقتصادی و افزایش واردات-صادرات در سال های اخیر است. هند و چین روابط تجاری تخمین زده می شود که بیش از $90 میلیارد دلار با حدود 50 میلیارد دلار در دومی به نفع. به علاوه هند است که به شدت وابسته به مواد شیمیایی API (مواد فعال دارویی) مورد نیاز برای تولید دارو و واکسن و قطعات الکترونیکی تأمین انرژی هند بزرگ صنعت وارداتی از چین است.

در جولای 1, هندی, وزیر, میکرو, شرکت های کوچک و متوسط Nitin کرد گفت که این کشور نمی خواهد اجازه می دهد شرکت های چینی برای شرکت در بزرگراه ها پروژه های خود را از طریق هر مشترک مشارکت. او در ادامه گفت: سرمایه گذاران چینی اجازه داده نمی شود در بخش های مختلف. این وزارت مخابرات هند نیز خواسته ارائه دهندگان مخابرات و سایر شرکت های خصوصی به تحریم همه آینده معاملات و ارتقاء تجهیزات مربوط به چین است.

اقتصاددان و تحلیلگر سیاست موهان Guruswamy گفت:

هیچ چیز خواهد آمد از این زمان تماس برای ممنوعیت. اگر بدون تشدید حوادث در مرز من دیدن مودی در نظر گرفتن یک سفر به چین در ماه دسامبر.

صنعت جانباز دیپاک جین که سر خودرو جزء انجمن تولید کنندگان هند گفت Livemint:

این (واردات) قطعات که در هند در حال حاضر ندارد قابلیت تولید و احتمالا به دلیل مقیاس ما رفته به چین برای منابع. از این رو باید وجود داشته باشد هیچ زانو حرکت تند و سریع واکنش به چین است.

تحلیلگران هشدار می دهند که نارندرا نخست وزیر هند باید تشخیص دهند که اگر هند در طول این مسیر “آن اندک توانایی برای صدمه زدن به چین, اقتصادی, اما آن را به مقدار زیادی از توانایی خود صدمه دیده”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>