‘باور نکردنی مشارکت کاهش St. Louis County اهل بیت جمعیت به پایین ترین سطح خود در دهه در میان همه گیر

متهمان جنایی, چه در زندان و یا در آزادی به نظر می رسد در کنار وکلای مدافع به صورت مختصر رویه جلسات در توده تقویم بلوک. در ضمن دیگر قضات ممکن است ریاست دادگاه درخواست جلسات sentencings و همه انواع دعاوی مدنی در ساختمان هشت دیگر دادگاه.

این چهارشنبه گذشته مقایسه وجود دارد وهم آور ارامش در سالن عدالت که در آن تقریبا تمام قضایی و ادارات شهرستان توقیف شد. دادگاه عمومی تقویم گنجانده شده است فقط پنج نام همه به ظاهر از St. Louis County زندان های تصویری برای arraignments یا مشروط-نقض جلسات.

این COVID-19 همه گیر را مجبور به دادگاه به اقداماتی که در حال بی سابقه در تاریخ مدرن: به تعویق انداختن تقریبا در همه موارد به طور موقت تعطیل خدمات عمومی مراکز و برگزاری بسیاری از جلسات بدون هر یک از شرکت کنندگان در همان اتاق.

“من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این قبل از” سنت لوئیس کانتی وکیل Mark Rubin که قانون تمرین شده است در دادگاه برای بیش از 40 سال است.

این وضعیت مجبور به عدالت کیفری سازمان را به طرز چشمگیری تغییر دیرینه شیوه به عنوان چرخ عدالت به طور موقت به توقف خرد برای بسیاری از متهمان. مهمترین مقامات کار کرده اند با هم به طور قابل توجهی کاهش تعداد افرادی که زندانی باقی می ماند در حالی که در انتظار آینده دادگاه تاریخ به ویژه برای جرائم غیر خشونت آمیز.

در 15 مارس و دو روز پس از مینه سوتا دیوان عالی کشور رئیس دادگستری Lorie Gildea اول دستور داد بسیاری از اقدامات را در انتظار قرار داده St. Louis County شد برگزاری 171 زندانیان. تا پایان هفته بعد که تعداد کاهش یافت فقط 91 —نزدیک به 50 درصد کاهش آورده است که زندان شهرستان به پایین ترین اشغال در حداقل چندین دهه است.

دن لیو رئیس مدافع شمال شرقی مینه سوتا را 6th, قضایی, منطقه, گفت:, آن را ناشی از یک “باور نکردنی مشارکت” است که قابل تصور نبود فقط چند هفته پیش.

“کوچکتر زندان جمعیت ارائه یک فرصت برای برخی از این فوق العاده بسیاری از اعضای جامعه به بازگشت به جایی که آنها باید به مراقبت از خود و خانواده و کمک در هر راه آنها می توانند” Lew گفت.

“و ما تا به حال برخی از نتایج مثبت. ما نه دیده ام باور نکردنی سنبله در رفتار در جامعه است. مردمی شده اند تجلیل رژیم صهیونیستی است. (Tim) Walz تماس به فاصله اجتماعی به سرپناه و من فکر می کنم ما در یک تاریخی یک بار-در-یک-قرن نوع رویداد که در آن ما شروع به دوباره تصور کنید برخی از دیگر گزینه های سالم.”

پیدا کردن ‘مناسب جایگزین زندان

کار تعیین شد به حرکت بلافاصله پس از Gildea صادر اول منظور محدود کردن برخی از دادگاه عملیات در اواخر روز جمعه, مارس 13. دولت مدافع لایحه بخش گفت: دادستان ها و وکلای مدافع در سراسر مینه سوتا بر روی تلفن که در طول آخر هفته به شروع بررسی شیوه های زندان.

آنچه به دنبال آن بود که بسیاری از موافقت نامه به رایگان پیش از محاکمه متهمان تحت انواع شرایط — اغلب از جمله فشرده با نظارت مورد نیاز از قبیل صفحه اصلی بازداشت با نظارت الکترونیکی. در تعدادی از شهرستانهای قضات نیز صادر سفارشات ایستاده اجازه می دهد برای انتشار بدون خشونت دستگیرشدگان بخش گفت.

“ما تا به حال بسیاری از موفقیت” او گفت:. “ما قادر به دریافت تعداد زیادی از مردم منتشر شده از طریق همکاری با اصلاحات و دادگاه و کلانترها. اعداد را در همه جا.”

در 6 قضایی منطقه که متشکل از St. Louis, کارلتون, طبخ و دریاچه, استان ها و دادستان ها و وکلای دفاع بررسی موارد فردی و پیدا توافق بر آزادی مناسب شرایط در بسیاری از موارد Lew و روبین گفت. در مواردی که اختلافات هنوز وجود داشته باشد, قضات خواسته شده است به شنیدن استدلال و صدور حکم.

“ما مایل به نگاهی و حداقل آدرس کسانی که برگزار می شد پیش از محاکمه,” روبین گفت. “چالش این است که آیا آنها هنوز هم می تواند به اندازه کافی در حالی که تحت نظارت است.”

با کاهش شدید در زندان جمعیت تقریبا همه St. Louis County باقی مانده زندانیان در حال حاضر برگزار می شود محلی برای اولین بار در سال های بسیاری است. این شهرستان به مدت طولانی با اتکا در شهرستان داگلاس و بسیاری از زندان های سراسر مینه سوتا به خانه سرریز زندانیان.

سنت لوئیس کانتی زندان است قادر به نگه داشتن حدود 200 نفر اما درست آن عامل ظرفیت حدود 175 با توجه به واحد طبقه بندی و لوازم یدکی تخت مورد نیاز برای خانه جدید خریداری کنید.

“من باور نمی کنم ما تا به حال تعداد این پایین ترین سطح از امکانات جدید در سال 1995 افتتاح شد” گفت: St. Louis County Sheriff راس Litman.

The St. Louis County Jail in Duluth. (File / News Tribune)

سنت لوئیس کانتی زندان در دولوت. (فایل / News Tribune)

یکی چسبیده نکته ای که باقی می ماند این است که سلول در حال حاضر محکوم متهمان خدمت از جمله در زندان های محلی و یا امکانات مانند منطقه ای شمال شرق اصلاحات مرکز یک حداقل امنیت کار مزرعه در سگینو.

در منطقه و در سراسر کشور دفاع وکلای حقوق مدنی و طرفداران باید ذکر بهداشت عمومی نگرانی های در به دنبال انتشار بسیاری از این زندانیان اشاره کرد که محدود طبیعت و محله های نزدیک تادیبی از امکانات آنها به خصوص مستعد ابتلا به ویروس شیوع است.

“هر مرد و زن و یا کودک است که خود را از دست داد آزادی در این زمان وظیفه ما — و به خاطر سلامت عمومی — برای حمایت از مشتریان ما (و) به دنبال جایگزین های دیگر از حبس” Lew گفت: پیشنهاد انجمن نظارت ،

اما او در بر داشت توافق اندکی از روبین, که گفت که او “شدیدا” مخالف آزادی جز در موارد محدود زمانی که یک زندانی از اتمام درمان و یا دیگر برنامه نویسی است که “آنها را امن تر زمانی که آنها هستید.”

“برای من وجود دارد و نه فقط یک ارتباط منطقی بین این همه گیر و این ایده که مردم زمان خدمت باید پس از آن منتشر شد” روبین گفت. “اما ما در حال شروع به دیدن برخی از این درخواست ها در آمده و متاسفانه آن را برای زمان دور از کار را ما باید انجام دهیم و آن را به زمان دور از دادگاه و مردم در اصلاحات است.”

دستگیری 911 تماس کاهش

دادگاه ها باز باقی می ماند در سراسر کشور اما تنها برای موارد مربوط به “فوری آزادی نگرانی” و یا دیگر مسائل حساس. شدید وجود دارد محدودیت در دسترسی عمومی و همه منصفه محاکمه شده اند به تعویق افتاد تا حداقل مارس 22.

چرا که دادگاه تحت عمل حقوق و روش های ایجاد شده توسط دولت و قوانین فدرال و قانون اساسی و توابع مانند وثیقه جلسات باید ادامه یابد هر روز هفته. متهمان باید حقوق دیگر مانند جدول زمانی برای مسابقه اتهامات اما اغلب کسانی که در حال چشم پوشی همراه با حق به حضور فیزیکی برای جلسات دادگاه.

حتی رسیدگی است که مجاز به ادامه چنین درخواست و صدور حکم جلسات — در حال ادامه داد: با توافق در اکثر موارد. در یک هفته لو گفت: وکلای مشغول به کار برای به تعویق انداختن جلسات برای نزدیک به 300 متهمان در منطقه شش courthouses.

“وجود دارد به رسمیت شناختن است که این دادگاه یک مکان خطرناک برای سلامت,” او گفت:. “این واقعا باور نکردنی تلاش برای قرار دادن انسان, ایمنی و بهداشت عمومی از آنچه که به اصطلاح به روش استاندارد.”

چند جلسات که در ادامه در این شهرستان Duluth هیبینگ و ویرجینیا courthouses در حال انجام از طریق خوراک ویدئویی از زندان در Haines جاده در دولوت. حذف نیاز به حمل و نقل متهمان و کاهش خطر ابتلا به بیماری های عفونی در حال گسترش Litman اشاره کرد.

“ما می خواهیم به منظور محدود کردن میزان حرکت یک زندانی از یک مرکز به یکی دیگر از آنجا که ما می توانیم” او گفت:.

عمومی بازدید و خیلی از برنامه نویسی عادی در زندان بوده است به حالت تعلیق در طول بیماری همه گیر. چند زندانیان جدید بودن رزرو هستند دستخوش پزشکی نمایش سعی کنید برای جلوگیری از مقدمه ای از بیماری است.

The St. Louis County has seen fluctuating, but overall decreasing, numbers of 911 calls (top) and deputy responses this month. COVID-19 was officially declared a pandemic on March 11 and Minnesota Gov. Tim Walz closed bars and restaurants on March 17. (Submitted graphic)

سنت لوئیس کانتی دیده است نوسان دارد اما به طور کلی کاهش تعداد 911 تماس (بالا) و معاون پاسخ این ماه است. COVID-19 رسما اعلام شد یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس و مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz بسته کافه ها و رستوران ها در 17 مارس است. (فرستاده شده گرافیک)

نمایندگان به طور قابل ملاحظه گرفتن کمتر تماس برای خدمات Litman گفت: توجه بیشتر مردم به احتمال زیاد به ماندن در منزل با میله, رستوران ها و بسیاری دیگر از کسب و کار بسته شده است. شهرستان 911 اعزام مرکز نیز دیده می شود یک قطره در تماس شده است.

در ضمن کلانتر خواسته است تا به ادارات پلیس در سراسر شهرستان برای جلوگیری از, جدید, دستگیری, به غیر از کسانی که ژست یک “تهدید قریب الوقوع” یا بعید به نظر می رسد در دادگاه. به جای افسران خواسته شده است که به موضوع استناد و مراجعه مردم با بزه در سطح حکم به دادگاه دولت برای راه اندازی یک دادگاه تاریخ است.

در حالی که چیزهایی که نمی خواهد همیشه باقی می ماند تا آرام لیو گفت که او امیدوار است در این دوره دشوار در این کشور سابقه منجر به تجدید نظر بازداشت و به قید وثیقه شیوه برای افرادی که مبارزه با مواد مخدر-استفاده از اختلالات و بیماری های روانی و عوارض تجربه های دوران کودکی و اغلب باقی می ماند در زندان به سادگی از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت به قید وثیقه.

“من فکر می کنم این ممکن است به یک رویداد تاریخی برای تجدید نظر در اولویت های ما,” او گفت: “برای دیدن و در نظر بگیرید که همسایه ما است.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>