در زمان بحران مغلوب ساختن پیشی جستن-پلوسی رابطه شکسته باقی می ماند

توسط جاناتان Lemire و لوری tanya warren | آسوشیتد پرس

واشنگتن — دو تا از قدرتمند ترین افراد در واشنگتن صحبت نکرده در پنج ماه در زمانی که کشور در حال مبارزه با آن بدترین بحران بهداشتی در یک قرن است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 5000 آمریکایی ها قرار داده و 10 میلیون نفر دیگر را از کار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مجلس نانسی پلوسی, آخرین صحبت در Oct. 16 وقتی پلوسی با اشاره انگشت او را در نشسته جمهور در یک مبادله گرم در کاخ سفید دیدار که دستگیر شد در یک به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده عکس. Pelosi یورش برده و دو رهبران ساییده شده بود و رابطه آنها به زودی قطع توسط مجلس استیضاح از مغلوب ساختن پیشی جستن ماه بعد.

در حال حاضر وجود دارد نگرانی در این رابطه شکسته می تواند مانع دولت فدرال توانایی پاسخگویی به رشد coronavirus بحران میزان آسیب منعکس شده در پنجشنبه گزارش داده است که یک رکورد 6.6 میلیون نفر برای ثبت نرخ بیکاری, اضافه کردن به بیش از 3 میلیون دلار از دو هفته قبل.

“روابط آغاز همه چیز است. اعتماد به یکدیگر است کلیدی برای همکاری” گفت: John M. Bridgeland برگزار شد که پست های دولتی تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش و باراک اوباما است.

رابطه بین تهمت و Pelosi, هرگز, گرم, به نظر می رسد فراتر از تعمیر پس از رئیس جمهور را استیضاح با توجه به متحدین هر دو از رهبران. حتی COVID-19 همه گیر است که بازنویسی قوانین روزانه زندگی آمریکایی و تهدید سلامت مردم و اشتغال انجام داده است هیچ چیز به آب شدن یخ بین این دو است.

ماه گذشته به واشنگتن گردد گران قیمت ترین بسته محرک اقتصادی در تاریخ آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن و Pelosi یکدیگر چشم با احتیاط از به پایان می رسد مخالف خیابان پنسیلوانیا رئیس جمهور از خروج آن به دیگران به مذاکره 2.2 تریلیون دلار اقتصادی امداد بسته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پلوسی با ابلاغ — و یا در هر یک از دیگر از طریق توییتر و تلویزیون و یا از طریق واسطه ها از طرف دیگر می تواند تحمل کند.

رئیس در میان آنها شده است وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که شخصا مذاکره سه نجات لوایح تصویب تا کنون. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن امضا بسته در کاخ سفید او را دعوت نمی پلوسی و یا هر حزب دموکرات برای پیوستن به او.

شکستن رکورد مدعیان گزارش یکشنبه جدید اضافه فوریت به این موضوع از گام های بعدی برای کنگره که تا به حال شده است در حال حرکت به آرامی به سمت تهیه یکی دیگر از بازیابی لایحه ای که می تواند برابر و یا فراتر اولین محرک’ قیمت….

پلوسی و Mnuchin کار محرک با صحبت کردن ده ها بار از طریق تلفن و سخنران در کنگره اتاق مشرف به بازار است.

رفتن به جلو جدید کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع است که در رابطه با پلوسی است که انتظار می رود به یکی دیگر از پیشرو conduit.

پلوسی روز پنجشنبه گفت که او و Mnuchin سخن گفته بود شب گذشته در مورد بخش بعدی بسته است. او با بازی کردن عدم ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“هر چه ارتباطات ما نیاز به حرکت رو به جلو خواهد شد که اتفاق می افتد که آیا صحبت من به رئیس جمهور یا نه” پلوسی گفت. “آن را گاه به گاه. آن را ‘بیایید فقط چت.’ آن را در مورد آنچه که هدف چیست و ضرورت آن نیاز به زمان سخنران و رئیس جمهور هر دو از آنها بسیار شلوغ مردم است.”

این سخنگو همچنین اعلام کرد روز شنبه تشکیل یک خانه را انتخاب کنید کمیته coronavirus بحران مرکب پانل ریاست اکثریت شلاق جیمز Clyburn D-S. C. تهمت شدت انتقاد کرد در این پنل با عنوان “شکار ساحره” و “مضحک” و گفت: این امر در نهایت کمک به “ساخت تا خود را به نظرسنجی بگذارد.

“من می خواهم به همه یادآوری در اینجا در پایتخت کشور ما به خصوص در کنگره است که این زمان برای سیاست بی پایان حزبی تحقیقات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه.

این بیماری همه گیر است که زمانی که آمریکایی ها ممکن است کمتر تحمل معمول حزبی مجادله یا brinkmanship.

“وجود دارد هیچ فضایی برای سیاست” گفت دموکراتیک Rep. بن McAdams یوتا است که دوره نقاهت بعد از coronavirus و یکی از چندین قانونگذاران که جدا شده خود را برای جلوگیری از گسترش آن است. “واقعا ما را به گرد هم می آیند و با هم کار کنند برای صرفه جویی در زندگی می کند و تنها چیزی که مهم در حال حاضر است.”

بر اساس یک نظرسنجی جدید توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش و 44 درصد از آمریکایی ها از تصویب چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن است دست زدن به coronavirus شیوع نزدیک معکوس خود را به طور کلی تایید امتیاز.

و کمتر آمریکایی — 38% — تصویب دولت فدرال را از دست زدن به این ویروس در سراسر کشور در مقایسه با بزرگتر سهام تصویب چگونه خود را به دولت و دولت های محلی در حال انجام (57% و 54% بود).

فقط 31 درصد از آمریکایی ها از تصویب چگونه رهبران کنگره در حال پرداختن به کروناویروس در حالی که 41 درصد رد.

نبود همیشه این تلخ بین تهمت و Pelosi.

پس از دموکرات اسیر خانه در نوامبر 2018 تهمت به طور فعال تشویق برای پلوسی به پس گرفتن speakership گفتن مشاوران که به او احترام کالیفرنیا از حزب دموکرات سیاسی مهارت های بقا و معتقد بودند او معاملاتي سیاستمدار با آنها او می تواند مقابله.

به جای پلوسی شد او قابل رویت ترین دشمن ایجاد تصاویر ویروسی که او تمسخر کف برای او در سال 2019 دولت از آدرس اتحادیه و هنگامی که او strode از بال غربی یکی پس از دیگری زمان جلسه چادری در یک طراح کت و عینک آفتابی. اختلاف خود را بیش از بودجه برای مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار منجر به طولانی ترین تعطیلی دولت در تاریخ است.

دشمنی خود را منفجر سال گذشته زمانی که پلوسی غلبه اولیه بی میلی و مجاز یک استیضاح تحقیق مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای فشار اوکراین به بررسی خانواده دموکراتیک سیاسی دشمن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: مشاوران و خواص است که او احساس می کند که اگر پلوسی است و سعی در تضعیف و تحقیر او را در هر نوبت و که او را ببخشد هرگز او را برای استیضاح با توجه به دو دستیاران کاخ سفید و جمهوریخواهان نزدیک به بال غربی صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به عموم بحث در مورد مکالمات خصوصی.

روز قبل از تهمت بود تبرئه توسط سنا دو رهبر آمد چهره به چهره در دوربین قبل از اینکه رئیس جمهور ایالت متحده آمریکا. Pelosi رسید از دست او در یک حرکت است که بیشتر شبیه یک دره. مغلوب ساختن پیشی جستن را نادیده توسعه و آغاز سخنرانی خود.

و سپس قبل از تهمت تا به حال در سمت چپ تریبون پلوسی پاره پاره کردن یک کپی از آدرس خود را بر روی دوربین. او از آن برگزار شد تا برای متحدان او و خانواده اش برای دیدن و در زمان کمی تعظیم.

Coronavirus ثابت شده است به طور نامتناسبی مرگبار برای آمریکایی ها; پلوسی تبدیل 80 هفته گذشته در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است 73. اما نه آهسته خود برنامه و نه متوقف شده تیراندازی در دیگر.

“من نمی دانم آنچه من می خواهم بدانید در گفتگو با رئیس جمهور” پلوسی گفت: در این هفته.

روز بعد تهمت تلقی پلوسی انتقاد “یک چیز غم انگیز” در مصاحبه با “فاکس و دوستان”. وی افزود: “او یک بیمار توله سگ در نظر من است.”


Lemire گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسنده امیلی سوانسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>