در پی سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تظاهرات گسترده مرگ سیاه 5 ساله می شود نماد برزیل نژادپرستی و نابرابری

یک معترض دارای یک نشانه و گفت “چه می شود اگر آن را کارفرما’ پسر ؟ عدالت برای میگوئل. تصویر: Mídia نینجا/CC BY-NC 2.0

در ژوئن 2, Mirtes de Souza داخلی کارگر در بالای کلاس های خانه و خانواده در شمال شرقی برزیل در شهر رسیف به ارمغان آورد او 5 ساله پسر میگوئل به محل کار خود را. در حالی که در مهد کودک و مدارس بسته شده اند در Recife از آغاز COVID-19 گیر Mirtes نبود اعطا زمان با کارفرمایان.T

آن روز Mirtes از او خواست رئیس سفید به ذهن میگوئل در حالی که او رفت و برای راه رفتن سگ خانه. هنگامی که او آمد او در بر داشت او را در طبقه همکف ساختمان پس از آشکار می گیرند. میگوئل به بیمارستان منتقل شد زنده اما زنده نمی ماندند.

دوربین مدار بسته تصاویر به دست آمده توسط پلیس بعد نشان داد Mirtes’ رئیس ساری Côrte واقعی قرار دادن Miguel به یک آسانسور توسط خودش و با فشار دادن دکمه به یکی از طبقات ساختمان. تصاویر پس از آن نشان می دهد میگوئل خروج از آسانسور در طبقه نهم که در آن مقامات بعد از آن استنباط او صعود محافظت نشده یک گالری با دستگاه های تهویه مطبوع و سقوط کرد.

Côrte واقعی دستگیر شد و به اتهام قتل شبه عمد منتشر شد اما پس از پرداخت 20,000 BRL وثیقه (حدود 4000 دلار). پلیس می گوید این بررسی این احتمال که میگوئل تحت فشار قرار دادند از طبقه نهم.

در پی جورج فلوید تظاهرات در برزیل مورد موجب خشم رسانه های اجتماعی با بسیاری از با توجه به میگوئل مرگ نمونه دیگری از نژاد پرستی برزیل سیاه شهروندان تحمل است.

زمانی که رسانه های محلی اجتناب آزاد ساری نام و عکس (کاربران رسانه های اجتماعی در نهایت کشف آنها) Mirtes به یک مصاحبه به تلویزیون Globo که ویروسی رفت:

Se fosse, اتحادیه اروپا, meu rosto estaria estampado como já ششم vários casos نه تلویزیون. Meu nome estaria estampado e meu rosto estaria اونا todas as mídias. Mas o dela não pode estar na mídia, não pode ser divulgado. (…) Espero que a Justiça seja feita, porque se fosse o contrário eu acredito que nem teria direito یک fiança. Foi uma vida que se foi por falta de paciência para tirar دالی ده دنترو. Deixar uma criança sozinha dentro de um elevador, isso não se faz. Uma criança que foi confiada یک ela.

اگر از آن من بود به صورت من خواهد بود در صفحات که من دیده ام این اتفاق چند بار در تلویزیون. نام من خواهد بود در عناوین و چهره من خواهد بود در همه جا. اما او نمی تواند در رسانه ها نمی توان آن را ساخته شده است. (…) من امیدوارم که در خدمت عدالت است چرا که اگر آن راه دیگری در اطراف من فکر می کنم من حتی نمی خواهد که حق به قید وثیقه. یک زندگی از دست رفته است به دلیل عدم صبر و شکیبایی است. به ترک کودک خود به خود در یک آسانسور شما نمی توانید انجام دهید که. یک کودک که سپرده بود به او.

برزیل نژادپرستی

میگوئل داستان به سرعت تبدیل شد اخبار ملی. بسیاری آن را دیده اند به عنوان یک نماد از بدترین ها در برزیل به خصوص آن سیستمیک نژاد پرستی علیه سیاه شهروندان است.

برزیل به زور آورده حدود 5 میلیون آفریقایی به عنوان برده در یک دوره پوشا 400 سال — بیش از ده برابر بیشتر از ایالات متحده است. برزیل همچنین آخرین کشور در آمریکا برای لغو برده داری (در سال 1888).

اما میگل مرگ نیز یادآور برزیل را به فساد و نابرابری و چگونه هر دو تشدید شده اند در COVID-19 بیماری همه گیر.

Mirtes تا به حال هیچ چاره ای جز به کار نگه دارید در طول این بیماری همه گیر به منظور ارائه برای خانواده اش. او یک استثنا: اولین COVID-19 مرگ ثبت شده در ریو د ژانیرو در ماه مارس داخلی کارگر بود که همچنین مانع به قرنطینه توسط کارفرما.

در یک مصاحبه Mirtes گفت که او و پسرش میگوئل همه حال آزمایش مثبت برای SARS-CoV-2 (COVID-19 ویروس) اما علائم خفيف بود.

برزیل ثبت نام بیش از یک میلیون مورد جدید کروناویروس که از 22 ژوئن و بیش از 50 ، 000 مرگ و میر. آن را در دوم در هر دو مورد تنها به ایالات متحده است.

در ضمن Mirtes’ کارفرما ساری یک زن سفید زندگی در یکی از ثروتمندترین مناطق Recife عضو سنتی خانواده سیاسی در ایالت پرنامبوکو. ساری, شوهر, Sérgio هکر است شهردار تمندر یک شهر کوچک 100 متر دور از رسیف به جایی که Mirtes می گوید: او اغلب به ارمغان آورد بیش از خانواده است.

پس میگوئل مرگ آن بود که نشان داد Mirtes استخدام شده بود به عنوان یک کارمند تمندر. با توجه به رجیستری Mirtes تا به حال یک موقعیت مدیریت در شهرداری درآمد 1,517 BRL — برزیل حداقل دستمزد است 1,045 BRL (282 و 194 دلار بود). Mirtes گفت که او هرگز برای شهرداری و محروم دانستن است که او رسما به استخدام به عنوان چنین. این مورد در دست بررسی است.

تظاهرات

ما می خواهیم عدالت برای میگوئل!
در Recife معترضان را مداخله در مقابل جایی که میگوئل درگذشت, لوکس, محل سکونت شناخته شده به عنوان برج های دوقلو. 20,000 زندگی یک فقیر سیاه کودک و یک مادر درد.

میگوئل مرگ موجب تظاهرات در خیابان های Recife و در رسانه های اجتماعی. این ساختمان که در آن اتفاق افتاده ساخته شده است آن را حتی بیشتر نمادین به فعالان: ساخت و ساز آن شده است خدشه در بحث به عنوان آن را در واقع حفاظت شده تاریخی منطقه است.

در ژوئن 5, ده ها تن از معترضان در کنار میگل خانواده راهپیمایی به سمت ساختمان که در آن Corte واقعی و خانواده اش زندگی می کند. مردم گذاشته در خیابان به یاد داشته باشید که چگونه کودک درگذشت.

“من می خواهم مادرم”, معترضان امروز در Recife در حافظه و درخواست برای عدالت به کمی میگوئل سن 5.

میگوئل مرگ نیز یاد می شود در برزیل تظاهرات علیه نژادپرستی در پی مرگ جورج فلوید در ایالات متحده و سیاه زندگی مهم جنبش است.

یک مورد دیگر به خاطر در تظاهرات از João Pedro سیاه و سفید 14 ساله کشته شده توسط پلیس در داخل خانه خود را در ریو دو ژانیرو در مارس 18.

جمعی از دختران و پسران داخلی و کارگران ایجاد شده در ماه مارس به درخواست انزوای اجتماعی حقوق برای پدر و مادر خود را منتشر کرد که توجه داشته باشید یادآوری است که آنچه اتفاق افتاده است به میگوئل می توانست اتفاق افتاده است به هر یک از آنها:

O que aconteceu com میگوئل, 5 anos, escancara mais uma vez a DESIGUALDADE o RACISMO o CLASSISMO.
O direito negado ao isolamento que نسا mães vivem.
Quantos de nós morreram na casa grande?
Quanto terão que morrer nos prédios algo para ser feito?

آنچه اتفاق افتاده با میگوئل, 5 سال, باز گسترده و نابرابری و نژاد پرستی و CLASSISM. محروم مناسب برای جداسازی که مادران روبرو هستند. چگونه بسیاری از ما مرده در خانه ؟ چگونه بسیاری از شما را مرگ در ساختمان ها تا زمانی که چیزی است که انجام می شود ؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>