در Northland این coronavirus تهدید است, حداقل, کارشناسان می گویند

در ایالات متحده, 180,000 در بیمارستان بستری شده است و از 10 ، 000 فوت کرده اند, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

این رمان coronavirus. این آنفولانزا.

“من همیشه به مردم توصیه به انجام چیزهایی که در کنترل شما … برای جلوگیری از آنفولانزا که ما می دانیم این است که در اینجا که ما می دانیم در گردش است که در جامعه ما, و ما می دانیم این است hospitalizing و کشتار مردم” Dr. Andrew Thompson سنت لوقا بیماری های عفونی همکاران در روز جمعه گفت.

اما بسیار بیشتر توجه شده است با تمرکز بر شکل جدیدی از کروناویروس که توسعه یافته در اواخر سال گذشته در استان هوبئی چین و تا کنون ادعا کرده 638 زندگی همه آنها به جز یکی از آنها در چین با توجه به روز جمعه به روز رسانی از سازمان بهداشت جهانی است.

یک محصول و تحقیقات بازار آژانس به نام جنگل دیده بانی گزارش روز شنبه که در آمازون فروخته شده بود بیش از 20 ، 000 hazmat مناسب و اجرا از آنها یک واقعیت است که آژانس نسبت به coronavirus را بترساند. تا کنون این سال, آمازون فروش 24 میلیون ماسک پزشکی, جنگل دیده بانی گفت: قیمت آن دسته از اقلام افزایش یافته بود تقریبا 600 درصد.

ورود مسافران در ایالات متحده از ووهان, چین, کانون بیماری در حال قرنطینه در پایگاه های نظامی برای 14 روز.

هنوز بیماری خود را به سختی لمس ایالات متحده آمریکا به تاریخ 12 نفر تایید شده است و هیچ مرگ و میر با توجه به CDC. یکی از آن موارد است که در ویسکانسین.

در یک جلسه پنج شنبه, تام, haupt ارسال بیماری تنفسی اپیدمیولوژی برای Wisconsin Department of Health Services به خبرنگاران گفت که بیمار بود Dane County مردی که تا به حال شده است در چین. او recuperating در خانه خود در انزوا.

به روز رسانی گزارش روز شنبه, جین Ayers دولت سلامت افسر گفت که یکی از 14 مورد بوده که برای بررسی امکان coronavirus در دولت است. هشت در حال حاضر یافت شده منفی; نتایج نیست و در عین حال در دیگر پنج.

سه موارد مشکوک گزارش شده در مینه سوتا گفت: کریس Ehresmann مدیر دولتی در بخش بهداشت و درمان این بیماری عفونی اپیدمیولوژی پیشگیری و کنترل را بدست آورد. هر سه تست منفی است.

هیچ یک از این سه آمد از سنت لوک و یا Essentia سلامت با توجه به تامپسون و دکتر راجش Prabhu, یک متخصص بیماری های عفونی در Essentia.

این پیام از دولت و متخصصان محلی است که رمان coronavirus باید جدی گرفته شود اما نگه داشته و در چشم انداز است.

“شما می بینید که مردم با پوشیدن hazmat مناسب; من فکر می کنم که احتمالا overkill,” پرابو گفت. “این است که ابولا.”

ویروس ابولا مسئول دوره شیوع بیماری در آفریقا دارای نرخ مرگ و میر حدود 50 درصد تامپسون گفت. آن را زود به می دانم که این نرخ برای رمان coronavirus اما به نظر می رسد در حدود 2٪. و این که در میان مواردی که گزارش شده را هر دو تامپسون و Prabhu اشاره کرد. به عنوان با آنفلوانزای خفیف رمان coronavirus موارد ممکن است بیا و برو و بدون که تا کنون گزارش شده است.

Coronavirus خود را به سختی جدید است. حدود یک سوم از تمام سرماخوردگی ناشی از آن Ehresmann گفت. اما رمان coronavirus همانطور که از نام آن پیداست یک فرم جدید است که به احتمال زیاد شد منتقله از حیوانات به انسان است.

که باعث می شود بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی مانند قرنطینه برای ورود از ووهان دانا, او گفت:. آن را می دهد مقامات بهداشت زمان به یاد بگیرند که همه آنها می توانند در مورد این بیماری بدون آن گرفتن خارج از کنترل.

“آنچه که شما شاهد در چین … فقط یک ضعف سیستم که در آن آنها تا به حال هزاران نفر از موارد هزاران بیماری و آنها نمی تواند نگه دارید تا” Ehresmann گفت. “بنابراین هدف ما این است که واقعا کند که پایین و قطعا اگر وجود دارد یک راه برای نگه داشتن آن را از اینجا ما می خواهم که.”

برای Northland ساکنان وجود دارد به دلیل کمی اخم در مورد coronavirus متخصصان گفت.

“مردمی عادی نباید در این مورد نگران بود” تامپسون گفت. “اگر یک فرد عادی نیست که یک عامل خطر آنها نمی توانند قرارداد این. منظورم این است که شما شده اند در معرض کسی که با عفونت فعال به منظور این است.”

به جای Ehresmann گفت: مردم باید اقدامات احتیاطی را برای دفاع از خود و دیگران در برابر آنفلوآنزا. “خوب شستن دست و سرفه به آرنج خود را نوشیدن مایعات خوردن سالم و گرفتن مقدار زیادی از خواب و قطعا گرفتن یک واکسن آنفلوانزا.”

به عنوان آن اتفاق می افتد تمام کسانی که مراحل به جز واکسن نیز اقدامات حفاظتی در برابر coronavirus تامپسون گفت.

“آرام باقی می ماند. دریافت واکسن آنفولانزا. شستن دست های خود را,” او گفت:. “که من مشاوره از نوامبر تا آوریل است. که همه به من می گویند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید