در پاسخ ستون: ایمن خطوط لوله باقی می ماند و لازم است در زمان انتقال

به عنوان یک چوپان و کشاورز و به عنوان رهبر یک سازمان به نمایندگی mom-and-pop فروشگاه رفاه در سراسر مینه سوتا, ما می خواهیم به ارائه دیدگاه های مختلف از مارس 28 تفسیر در اخبار تریبیون نوشته شده توسط دو دوقلو شهرستانها فعالان و دانشگاهیان. خود را به ستون با عنوان, “منعکس کننده تغییر جهان به دنبال علم برای خط 3.”

در این گیج کننده و به چالش کشیدن زمان مهم ترین چیز برای جوامع ما, دولت و کشور به انجام است به تجمع در اطراف هر یک از دیگر. نگاهی به زمان برای اهدای خون, را به محلی, علت مغازه در فروشگاه های محلی خود را و داوطلب (در مسئول فاصله) در محلی مواد غذایی قفسه. ما یک فرصت واقعی در طول این زمان به چالش کشیدن به گام به عقب و تشخیص آن چیزهایی است که واقعا مهم است.

همه ما تشخیص وجود یک انتقال در رفتن به دور از کل وابستگی به سوخت های فسیلی به ویژه از مناطق جهان است که در حال حاضر بیشتر جنگ از صلح است. خیلی از آن در حال حاضر اتفاق می افتد در یک مسئول سرعت. برای مثال بیشتر و بیشتر از حمل و نقل سوخت ما خرید در حال وطنی از ذرت و دیگر سوخت های زیستی. این قطعه مهم از انتقال. ما همچنین شاهد علاقه بیشتر در وسایل نقلیه الکتریکی است که یک روند مثبت است.

در ضمن ما یک روند قانونی برای Enbridge خط 3 پروژه جایگزینی که در حال انجام است و ادامه خواهد داد تا در هفته های آینده. اقدامات مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دولت و آژانس کنترل آلودگی مینه سوتا به حرکت عمومی نظر به یک تلفن مجازی تاون هال فرمت شد کاملا مسئول راه برای کمک به امن نگه داشتن مردم. ما می خواهم مردم را تشویق به بازدید از MPCA سایت و شرکت در آینده تله تاون هال فرصت و به وزن در این دوره نظر می آید به یک نتیجه گیری.

خط 3 پروژه جایگزینی است که احتمالا بیشتر مورد مطالعه خط لوله در مینه سوتا تاریخ است. به خاطر محیط زیست, مینه سوتا, نیاز به جای پیری خط لوله است که نیاز به بیشتر و بیشتر نظارت و تعمیر و نگهداری. این یک فرصت بزرگ را به جای پیری زیرساخت با لوله ضخیم تر و جدیدتر با تکنولوژی بسیار جذاب تیم از سازماندهی کار است.

پس از کار بر روی خطوط لوله و آموزش در یکی از تجارت ما مدارس در خط لوله ساخت و ساز به عنوان نماینده اصلی-خیابان صاحبان کسب و کار خواهد شد که بهره مندی از فعالیت های اقتصادی از $2.6 میلیارد دلار سرمایه گذاری خصوصی ما می دانیم که این پروژه دقیقا همان چیزی است مورد نیاز خواهد بود در این تابستان و فراتر از آن به عنوان ما از ظهور این جریان را بترساند. در حال حاضر بیشتر از همیشه ما در حال رفتن به نیاز به خط 3 تعویض و انرژی آن را تامین می.

این زمان را به یک نفس عمیق بکشید. ما تحسین Minnesotans و مینه سوتا و رهبران چگونه آنها در واکنش به فعلی ما را بترساند. کارکنان مراقبت های بهداشتی, فروشگاه کارمندان کامیونداران و دامداران و کشاورزان خرده فروشان و بسیاری دیگر را به شدت در جوامع ما در طول زمان بسیار چالش برانگیز. تصور کنید اگر ما حمل و نقل سوخت ما در حال حاضر نیاز به سوخت آن چیزهایی که ما نیاز داریم.

مایک Sams از کالاهای اساسی, مینه سوتا یک 49er خط لوله مربی و رئیس جمهور از Cass County Farm Bureau. لنس Klatt از Rosemount, مینه سوتا, است, مدیر اجرایی, مینه سوتا, ایستگاه های خدمات و فروشگاه انجمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>