در عکس: #8M در سراسر آمریکای لاتین

“و این خطا بود نه مال من و نه از آن من بود و نه من در لباس پوشیدن” در یک نشانه در طول #8M در کویتو اکوادور, مارس 8 سال 2020 است. عکس بلن Febres مورد استفاده با اجازه.

در سال 2020 را روز جهانی زنان در سراسر جهان اعتراض خود را برای زندگی و حقوق خود است. جهان عناوین متمرکز در راهپیمایی در آمریکای لاتین که جمع صدها نفر از هزاران نفر از زنان—در حالی که برخی از تخمین های نقطه به یک میلیون تظاهر کننده در سانتیاگو, شیلی به تنهایی. زنان راهپیمایی در برابر کشتار جنسیتی خشونت جنسیتی نابرابری و ابراز حمایت خود را برای سقط جنین.

عکس های زیر گرفته شده توسط اعضای صداهای جهانی جامعه است.

اکوادور

زنان در کویتو اکوادور, ساخته, اجرای, نماد خشونت علیه زنان است.

#8M در کویتو اکوادور, مارس 8 سال 2020 است. عکس بلن Febres مورد استفاده با اجازه.

برزیل

زنان در برزیل متمرکز در کشور بالا جنسیتی نرخ سقط جنین حقوق transwomen حقوق آزار و اذیت جنسی و البته—در برابر رئیس جمهور Jair Bolsonaro. در این منجر به انتخابات خود را در سال 2018 زنان اعتراض با شعار “نه او” (“ele não” در پرتغالی). به تازگی Bolsonaro ساخته جنسیتی سخن گفتن در برابر برنده جایزه روزنامه نگار زن به عنوان او رو به یک کمپین اسمیر رهبری حامیان او.

معترضان در 8M همچنین در زمان هدف در اخیر defunding از سیاست های عمومی است که کمک به قربانیان خشونت جنسیتی و بسیاری از ادای احترام به Marielle فرانکو—یک زن فعال سیاسی و سیاستمدار که کشته شد در سال 2018 است. در این روز مقامات نمی حل و فصل پرونده.

#8M در بلو هوریزونته, برزیل. این علامت می گوید: “زندگی بدون خشونت توسط زنان درست است.” عکس توسط Fernanda Canofre مورد استفاده با اجازه.

#8M در بلو هوریزونته, برزیل: یک فمینیست جمعی دوزی اسامی زنان کشته شده در کشتار جنسیتی موارد در 2019. عکس توسط Fernanda Canofre مورد استفاده با اجازه.

#8M در بلو هوریزونته, برزیل: Marielle فرانکو به councilwoman به کشته شدن نزدیک به دو سال پیش نیز homaged توسط زنان راهپیمایی. عکس توسط Fernanda Canofre مورد استفاده با اجازه.

#8M در Belo Horizonte, Brasil. این علامت می گوید: “به جای گل ما بخواهید: احترام و عزت و صدا!” عکس توسط Fernanda Canofre مورد استفاده با اجازه.

شیلی

در شیلی سانتیاگو پایتخت, بیش از یک میلیون زن در راهپیمایی خیابان ها در 8 مارس.

در برخی از مناطق پایتخت, پلیس سرکوب راهپیمایی با توجه به عکاس که در زمان این عکس. او گفت که پلیس گاز اشک آور و توپ آب در مدت کوتاهی پس از این عکس گرفته شده بود در نزدیکی دانشگاه شیلی.

“خشونت جنسیتی کشته شدن بیش از coronavirus” #8M در سانتیاگو, شیلی, مارس 8 سال 2020 است. عکس فرستاده شده توسط یک عامل که آرزو نه به شناسایی مورد استفاده با اجازه.

در شیلی و در جای دیگر در آمریکای لاتین زنان در اعتراض به کشتار جنسیتی با لخت سینه آغشته با رنگ قرمز نماد خون است.

#8M در سانتیاگو, شیلی, مارس 8 سال 2020 است. عکس Gabriela Mesones Rojo با اجازه استفاده می شود.

گواتمالا

در گواتمالا بیش از حد زنان در راهپیمایی خیابان. نشانه های زیر را می خواند: “چگونه من آرزو می کنم من یک دیوار بنابراین شما خواهد بود خشم زمانی که آنها را لمس کنید من بدون اجازه”.

#8 متر در گواتمالا سیتی گواتمالا, مارس 8 سال 2020 است. عکس فرستاده شده توسط یک عامل که آرزو نه به شناسایی مورد استفاده با اجازه.

کلمبیا

در کلمبیا زنان نیز اعتراض خود را با بدن.

#8M در بوگوتا, کلمبیا, مارس 8 سال 2020 است. عکس Cacería ویولتا مورد استفاده با اجازه.

مکزیک

زنان در مکزیک اعتراض این کشور به میزان بالایی از کشتار جنسیتی و اتهام انفعال دولت است.

#8M در مکزیکو سیتی, مکزیک, مارس 8 سال 2020 است. عکس Anette Eklund مورد استفاده با اجازه.

زنان بومی در مکزیک نیز اعتراض علیه خشونت مانند Otomi زنان است.

#8M en Mexico City, Mexico. عکس Giovanna مورد استفاده با اجازه.

بولیوی

زنان در سانتا کروس د لا سیرا در بولیوی ملاقات در مارس 7. ثبت نام در عقب می خواند: “تبریک بولیوی, ما برای اولین بار در خشونت جنسیتی به دلیل مردانگی.”

#8M در سانتا کروس د لا سیرا, بولیوی, 7 مارس سال 2020 است. عکس بلن پریرا با اجازه استفاده می شود.

حمایت بین المللی

در بروکسل, بلژیک, آمریکای لاتین زنان نیز خود را نشان داد پشتیبانی می کند. نشانه ای بر پشت آمده است: “در حمایت از اعتصاب عمومی از بروکسل #onedaywithoutus.” در 9 مارس از مکزیک نیز striked. نشانه بر حق می خواند: “یک زن که دعوا. آینده از تمام زنان در حال تغییر است.”

#8M در بروکسل, بلژیک. آمریکای لاتین زنان جامعه است. عکس های ملیسا ویدا با اجازه استفاده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>