در شمال سوریه COVID-19 بدتر در حال حاضر چشمگیر بحران انسانی

عکس از شمال سوریه شهر ادلب مدت کوتاهی پس از یک حمله موشکی تخریب یک محله در 14 مارس 2019 منجر به مرگ 10 غیرنظامی. مرد جوان در تصویر گفته این عکاس است که او تا به حال فقط از دست خانواده اش. عکس از موسی محمد با اجازه استفاده می شود.

ادامه درگیری های مسلحانه در سوریه آواره بیش از 1.6 میلیون نفر که فرار کرده اند عمدتا به شمال کشور است. نتیجه فاجعه بار بحران انسانی در حال حاضر بدتر با تاثیر از COVID-19 در منطقه است.

در منطقه ادلب در شمال سوریه ساکنان در حال حاضر تحمل شدید شرایط به صورت روزانه. اگر چه ادلب تایید کرده است تنها یک مورد از COVID-19 در ژوئیه بسیاری از عوامل منجر به افزایش تنش که یکی از آنها تیاو در ادامه و عمدی خشونت تحمیل شده بر ادلب را حیاتی زیرساخت های سوریه-نظامی روسیه داد که به طور کامل آن را نابود بخش بهداشت و درمان.

به گفته دیده بان حقوق بشر, “شمال سوریه است نه در همه آماده به صورت ‘COVID-19’ بیماری همه گیر.”

هانی آل حریری یک فعال سیاسی از جنوب سوریه در حال حاضر زندگی در ادلب گفت: Global Voices به فارسی است که این وضعیت می تواند فاجعه بار اگر COVID-19 می رسد شمال سوریه که در آن آوارگان به سختی دسترسی به نیازهای اساسی از جمله بهداشت آب و مواد غذایی ساخت اجتماعی فاصله و بهداشت تقریبا غیر ممکن است برای حفظ.

کودکان پرداخت سنگین ترین قیمت از جنگ

در ادلب کودکان اغلب پرداخت سنگین ترین قیمت از جنگ. جنگ رانده است یکpproximately 190,000 کودکان یتیم به خیابان ها به دفع کردن برای خود در میان ویرانه های یمن است. در مجموع حدود 290,000 کودکان بارها و بارها آواره خشونت در شمال سوریه به تنهایی.

جمیل حسن به سوریه فعال و روزنامه نگار از ادلب شده است انجام کار بشردوستانه برای سال در تهران برگزار می شود مناطق. او به صحبت صداهای جهانی در مورد برخی از تجارب خود را. اسامی ذکر شده در شهادت خود را تغییر داده شده اند برای محافظت از هویت خود:

أحمد، وصلاح، وعبد الله، هم امانی أطفال دون سن العاشرة من العمر من حلب وإدلب فقدوا عائلاتهم في الحرب التي بدأت في عام 2011، أي من يقارب العشر سنوات، ولم يعد لهم أي قريب يعتمدون عليه سوى بعضهم البعض، أو أي ملجأ يؤوون اليه سوى قارعة أحد طرق إدلب. وجدتهم في إحدى جولاتي اليومية، وشاركت الفيديو عبر صفحتي على توییتر، بهدف إيجاد طريقة لمساعدتهم.

احمد صلاح و عبدالله سه کودکان با سن کمتر از ده از حلب و ادلبکه از دست خانواده خود را در یک جنگ که آغاز شد در سال 2011 تقریبا 10 سال پیش. سمت چپ با هیچ کس بستگی به جز یکدیگر خود را تنها پناهگاه بوده است و در یکی از ادلب را در پیاده رو. من آنها را ملاقات در یکی از تورهای روزانه از شهرستان و به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در حساب توییتر من به امید پیدا کردن یک راه به آنها کمک کند.

در اینجا این ویدئو ذکر شده در توسط Hassan:

جابجایی کودکان, هر آنچه که علل این جابجایی کودکان بی گناه از طریق هیچ گسل از خود را. حمایت از آنها.

حسن افزود که وضعیت در سوریه فاجعه بار است و می توانید خیلی بدتر با گسترش COVID-19. او توضیح داد:

منظر أطفال نائمين في الشوارع أصبح متكررا. كل سكان إدلب في وضع حرج، ولكن الأطفال في الشوارع هم الأكثر عرضة للخطر في حال انتشار فيروس كورونا لأنه لا توجد أي وسيلة لحمايتهم.

خواب کودکان در خیابان ها تبدیل به یک مکرر دید. در حالی که همه از ساکنان ادلب صورت یک وضعیت بحرانی کودکان زندگی در خیابان ها به خصوص در معرض خطر که coronavirus شروع به گسترش به عنوان هیچ راهی برای حفاظت از آنها.

بسیار مخاطره آمیز شرایط زندگی برای پناهندگان

این فاجعه انسانی در ادلب شده است در نتیجه یک سری از مبارزات نظامی به رهبری کشورهای حمایت از دولت بشار اسد: روسیه و ایران در یک طرف و ترکیه در طرف دیگرکه منتقل شده از ابتدا حمایت از ارتش آزاد سوریه یک نیروی مخالف دولت تاسیس شده توسط ارتش سوریه جداشدگان برای تبدیل شدن به خود بازیکن در این جنگ در ماه اوت 2016.

ادلب است که آخرین سنگر و شورشیان جهادی در تلاش برای سرنگونی دولت اسد که در حال حاضر کنترل تقریبا 64 درصد از سوریه. شده است و تحت کنترل تعدادی از رقیب جناح مخالف پس از 2015. منطقه است خانه را به بیش از 4.5 میلیون نفر از جمله حدود 1.6 میلیون آواره داخلی پناهندگان عمدتا زنان و کودکان که از استان های مختلف در سراسر سوریه است.

این تکرار مبارزات باعث ژرف رنج به سوریه.

صدها نفر از غیرنظامیان کشته شده اند و نزدیک به یک میلیون نفر از مردم به زور آواره در ادلب و مناطق اطراف آن فقط بین دسامبر 2019 و مارس سال 2020 به دلیل بی رویه هوایی و زمینی سعودی, دستگیری, شکنجه و غارت بر اساس یک گزارش منتشر شده در جولای 7, سازمان ملل, سوریه, کمیسیون تحقیق. در سخنان افتتاحیه این گزارش می توان به عنوان خوانده شده در این توییت:

بین دسامبر 2019 و مارس سال 2020 به آوارگان پناه در اردوگاه به سر می برند در امتداد مرز ترکیه در شمال سوریه برای حفاظت از. در این نامهربان مکان پناهنده شده اند در معرض sub-zero-درجه حرارت در سانتیگراد سرتاسر زمستان ازدحام با هم در چادر و پناهگاه های موقت در آنچه دبیر کل سازمان ملل متحد برای امور انسان دوستانه علامت Lockock به عنوان “بزرگترین انسان داستان ترسناک قرن 21 است.”

در ژوئن 28 تلفن تماس با Global Voices حریری که داوطلبان برای یک سازمان است که به ارمغان می آورد با هم مردم از حومه شمال سوریه گفت که “چادر محافظت نمی کند از گرمای تابستان یا سرمای زمستان است.”

او افزود که چادر را از آتش به عنوان یک نتیجه از بالا و درجه حرارت بیش از 40 درجه سانتیگراد در علاوه بر این به مردم پخت و پز در داخل آنها. زمستان شده اند بهتر با چادر ابتلا به آتش به عنوان یک نتیجه از کفش و لباس سوزانده داخل آنها در تلاش نومیدانه برای تولید گرما در درجه حرارت زیر صفر. حریری گفت:

العيش في هذه الظروف المأساوية في الخيم يعد كارثي، لانها غير صالحة للسكن، وإنما تعتبر حل اسعافي مؤقت لمن منزله فقد

زندگی در این شرایط غم انگیز در چادر فاجعه است چرا که آنها [در حال] غیرقابل زیست, [و] آنها در نظر گرفته موقت اضطراری راه حل برای کسانی که خانههایشان را از دست دادهاند.

حوادث سوختن چادر دستگیر شده اند در رسانه های اجتماعی:

یک کودک سوزانده شد به عنوان یک نتیجه از یک چادر ابتلا به آتش سوزی در اردوگاه در شمال ادلب در نزدیکی Kafrlosen. خدا لطفا کمک کنید.

از پان و به آتش

در ضمن غیر انتفاعی سازمان نجات کودکان نشان داد که بیش از 200 ، 000 نفر که نیمی از آنها کودکان هستند را ترک اردوگاه در شمال غرب سوریه به مکان های دیگر و یا بازگشت به خانه ها ویران شده. باعث موقت توافق آتش بس آغاز شد که در مارس 6, این خانواده ها مواجه شده غیر ممکن است انتخاب بین مقابله با ویروس و یا مواجهه با جنگ.

نجات کودکان در توئیتر خود نوشت:

این خانواده ها در صورت وخیم شرایط با توجه به وضعیت سخت اقتصادی مندرج توسط یک افزایش سرسام آور قیمت مواد غذایی در. این خدمات عبارتند از ناتوانی در دسترسی به خدمات ضروری مانند برق و آب و یا اینترنت. با این وجود آنها همچنان برای زنده ماندن روز به روز در حالی که رو به آینده در میان یک جنگ نیابتی در حال وقوع در ادلب خاک در هزینه از غیر نظامیان بی گناه.

در حالی که جهان اختصاص منابع فوق العاده ای برای مبارزه با بیماری همه گیر رژیم اسد در همکاری با متحدان آن اختصاص داده اند منابع خود را به قتل جابجایی و گرسنه مردم سوریه. با نزدیک به 4.5 میلیون نفر در ادلب هنوز هم رنج می برند از آنها در حال حاضر پیش بینی خرید اینترنتی از دیگر اجتناب ناپذیر فاجعه انسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر