در جدید COVID-19 محدودیت CA زندانها از بین بردن تمام اما ‘فوری’ قانونی بازديد

ساکرامنتو — کالیفرنیا زندانیان را در حال حاضر کمتر از دسترسی به وکلای مدافع خود را پس از یک پوسته خارجی از سیاست جدید تغییرات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در زندان کالیفرنیا سیستم.

وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی است به حالت تعلیق “غیر محتمل” وکیل/بازدیدکننده داشته است مشتری در زندان ایالتی سیستم است که نیاز به همه بازدیدکننده داشته است به تصویب وزارت دفتر امور حقوقی با توجه به سوابق دادگاه. آن را اجازه می دهد “فوری” قانونی بازديد و همچنین ویدئو کنفرانس و unmonitored تماس های تلفنی یک CDCR یادداشت می گوید.

یک حرکت در دادگاه فدرال که به نقل از این سیاست جدید می گوید آن می آید “در COVID-19 بحران و تعلیق بیشتر دولت و دادگاه فدرال فعالیت” است که آن را ادامه خواهد داد “تا اطلاع ثانوی.” این حرکت نه تنها تاثیر می گذارد زندانیان با طرح دعوی در دادگاه در انتظار اما کسانی که با انتظار اتهامات جنایی.

زندانیان با آینده آزادی مشروط خرما می توانید برنامه بازدیدکننده داشته است “هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار” سیاست می گوید. برای قانونی دیگر مناطق CDCR حقوقی دفتر امور را در نظر مراجعه و درخواست فقط با “اورژانس مسائل مهم مربوط به حقوق قانونی”

تا کنون 103 مردم — 33 زندانیان و 70 کارکنان — آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به سوابق دولت. از اهل بیت مواردی, 30 آمده اند در عرض دو زندانها: لس آنجلس و موسسه تادیبی برای مردان در چین.

سیاست تحت تاثیر قرار داده است برخی از موارد در حال حاضر. در ساکرامنتو وکیل برای یک انسان با انتظار و فدرال racketeering اتهامات جان Balazs نوشت: در یک حرکت این هفته که او رد زمانی که او اقدام به برنامه قانونی دیدار با مشتری خود را Brant دانیل در جدید Folsom prison در ساکرامنتو. دانیل است که متهم به قتل Zachary Scott, 36, در ماه اکتبر سال 2016 در دره سالیناس دولت, زندان, قتل دادستان ها می گویند انجام شد در دستور Aryan Brotherhood, زندان, باند فرمان بالا است.

Balazs درخواست کرده است یک “اورژانس” حکم دادگاه به برنامه حداقل سه unmonitored ویدئو کنفرانس تلفنی بین او و دانیل. او اضافه کرد که دانیل شده است به طور معمول مانع از حتی ساخت حقوقی تلفنی و پیشنهاد ششم خود را اصلاح حقوق بودند که نقض شده است.

“در آن 30 اکتبر 2019 آزمایشی حکم دادگاه اذعان کرد که ششم قانون حق دسترسی به وکیل نیاز دارد که “متهمان باید اجازه داده شود به unmonitored تلفن تماس برای مشاوره در طول ساعات کار عادی. در عین حال دانیل هنوز هم نمی توان به هیچ قانونی تماس های خود را به وکلای” Balazs نوشت. “دیروز (CDCR) دادخواهی هماهنگ کننده اطلاع وکیل که شده است وجود دارد هیچ تغییری در سیاست خود را در برابر قانونی تماس و رد وکیل درخواست حقوقی تلفنی حتی اگر فرد حقوقی بازدیدکننده داشته است به حالت تعلیق درآمد.”

دانیل در یک وضعیت منحصر به فرد — هر چند مانند بسیاری از 15 متهم او خدمت طولانی دولت حکم زندان زمانی که دولت فدرال تحت تعقیب او در تابستان گذشته او یکی از متهمان که مستقر در زندان ایالتی سیستم به عنوان مخالف به پیش از محاکمه فدرال بازداشت.

CDCR را یادداشت همچنین می گوید که تعدادی از طرح های گرفته شده به منظور کاهش شانس برای زندانیان به آلوده یک دیگر از جمله محدود کردن وعده های غذایی به مفرد واحد مسکونی در یک زمان و محدود کردن تعداد افرادی که می توانید ترک برای داخل ساختمان تفریح و سرگرمی. محدودیت های تنظیم شده به دو هفته گذشته.

بیانیه ای از CDCR وزیر رالف دیاز در به اصطلاح “اصلاح برنامه” اشاره می کند که “ما واقعا در این کار با هم.”

“ما همچنان به دنبال راه هایی برای زندانی جمعیت به ماندن در تماس با خود را پشتیبانی از سیستم های بازیابی اقلام از غذاخوری خدمات و خارج از سلول زمان است که ما می دانیم مهم است که به صورت کلی فیزیکی و سلامت روان” دیاز گفت. “ما برای صبر و درک است که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای ایجاد بهتر فیزیکی فاصله در درون ما نهاد کارکنان و زندانیان—ما همه کالیفرنیا در این تلاش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>